Elva Vallavalitsus

Kesk 32, Elva linn, Elva vald 
postiindeks 61507
Telefon: 730 9880
E-post: elva@elva.ee
Vallavalitsus on avatud 8.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30 

Registrikood 77000170; TP kood 450101
Arveldusarved
Swedbank        EE212200001120112068
SEB pank         EE291010102018767003

 

NB! Elva Vallavalitsusele on võimalik e-arvet saata e-arvete operaatorite kaudu.

E-kirjaga edastatava PDF-arve tuleb saata aadressil:
1. arve@elva.ee või

2. elvavald@e-arvetekeskus.eu

 

Piirkondlikud teenuskeskused

Konguta teenuskeskus (endises vallamajas)
Annikoru 7/1, Annikoru küla, Elva vald
Koordinaator: Kerli Metsallik
Telefon: 731 4432; 
518 1542
e-post: kerli.metsallik@elva.ee
Avatud 8
16

Palupera teenuskeskus (endises vallamajas)
Vallamaja, Hellenurme küla, 67514, Elva vald
Koordinaator: Maia Kukk
Telefon: 767 9502; 
511 2479
e-post: maia.kukk@elva.ee
Avatud: E, K, N 8–13.30, T 8–17.30

Puhja teenuskeskus (endises vallamajas)
Elva tee 1, Puhja alevik, Elva vald

Koordinaator: Ede Möldre
Telefon: 730 0641; 504 9912
e-post: ede.moldre@elva.ee
Avatud 816.30
Lõuna 1212.30

Rannu teenuskeskus 
Rannu Rahvamaja
Elva tee 7, Rannu alevik
Telefon: 731 1905
Avatud 8
16

Rõngu teenuskeskus 
Valga mnt 9, Rõngu alevik, Elva vald
Koordinaator: Ene Joosing
Telefon: 731 4480; 
509 6202
e-post: ene.joosing@elva.ee
Avatud  E,T, K 816, N 818, R 814

 

Elva Vallavalitsuse ametnike ja töötajate kontaktid
Vallavalitsus
vallavanem Toomas Järveoja toomas.jarveoja@elva.ee 730 9883; 515 3699
abivallavanem Heiki Hansen heiki.hansen@elva.ee 730 9887; 527 3646
abivallavanem Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 730 9882; 517 0306
abivallavanem Marika Saar marika.saar@elva.ee 522 7013
palgaline vallavalitsuse liige Airi Mahla airi.mahla@elva.ee 5690 4718
Kantselei
vallasekretär Salle Ritso salle.ritso@elva.ee 730 9893; 508 4159
õigusnõunik Kaisa-Karoliina Kokk kaisa.kokk@elva.ee 730 9881
õigusnõunik Margit Kiin margit.kiin@elva.ee 730 9885; 525 4539
registripidaja Kristi Kalmus kristi.kalmus@elva.ee 730 9886
sekretär Triin Ojasoo triin.ojasoo@elva.ee 730 9880; 511 0278
kommunikatsioonijuht Merilyn Säde merilyn.sade@elva.ee 59151120
Finantsosakond
finantsosakonna juhataja Imbi Rõivassepp imbi.roivassepp@elva.ee  
pearaamatupidaja Eve Nõmmemaa eve.nommemaa@elva.ee 730 9890; 522 7895
finantsspetsialist Inna Rebane inna.rebane@elva.ee 735 3701
raamatupidaja Antonina Uffert antonina.uffert@elva.ee 730 9890
raamatupidaja Anneli Teder anneli.teder@elva.ee 730 9891
raamatupidaja Tatjana Žuravljova tatjana.zuravljova@elva.ee 730 9891
raamatupidaja Triinu Põlgast triinu.polgast@elva.ee 730 9891
Vallamajandusosakond
vallamajandusosakonna juhataja Hegri Narusk hegri.narusk@elva.ee 730 9888; 512 9072
vallavaraspetsialist Terje Korss terje.korss@elva.ee 5302 0888
taristuspetsialist Kristjan Vilu kristjan.vilu@elva.ee 5342 2067
kinnistuspetsialist Daisy Sild daisy.sild@elva.ee 730 9896
heakorraspetsialist Sten Saarekivi sten.saarekivi@elva.ee 5886 1600
keskkonnaspetsialist Terje Raadom terje.raadom@elva.ee 730 9898; 5305 2500
ehitusspetsialist Riina Sirel riina.sirel@elva.ee 730 9884
ehitus- ja hankespetsialist Meelis Hõbemägi meelis.hobemagi@elva.ee 5218545
geoinfospetsialist Kullo Laos kullo.laos@elva.ee 5191 5914
Elva kalmistu korraldaja Milvi Saarekivi milvi.saarekivi@elva.ee 745 7063; 520 8465
Puhja kalmistu korraldaja Zoja Tera zoja.tera@elva.ee 5160593    
Rõngu kalmistu korraldaja Sven Uibo rongu.kalmistu@elva.ee 502 2610
Rannu kalmistu korraldaja Ainar Kinsigo   522 6103

Arengu- ja planeeringuosakond

juhataja Kertu Vuks kertu.vuks@elva.ee 5813 7086
vallaarhitekt Jaanika Saar jaanika.saar@elva.ee 5348 1114
arendusspetsialist Allan Allik allan.allik@elva.ee 5669 4684
planeeringuspetsialist Maarika Uprus maarika.uprus@elva.ee 730 9897; 527 1860
infotehnoloogia nõunik Kayvo Kroon kayvo.kroon@elva.ee 731 0151; 5334 5051
piirkonna koordinaatorid
Konguta Kerli Metsallik kerli.metsallik@elva.ee 731 4432; 518 1542
Puhja Ede Möldre ede.moldre@elva.ee 730 0642; 504 9912
Palupera Maia Kukk  maia.kukk@elva.ee 767 9502; 511 2479
Rõngu Ene Joosing ene.joosing@elva.ee 731 4480; 509 6202
Haridus- ja kultuuriosakond
osakonnajuhataja Mare Tamm mare.tamm@elva.ee 730 9899; 56220169
kultuurispetsialist Karmen Moont karmen.moont@elva.ee 730 9899
haridusspetsialist Liis Lehiste liis.lehiste@elva.ee 730 9899
Sotsiaal- ja terviseosakond
osakonnajuhataja Milvi Sepp milvi.sepp@elva.ee 515 4872
sotsiaalnõunik Alo Rebane alo.rebane@elva.ee 730 9894; 520 7869
sotsiaalnõunik Eva Kuslap eva.kuslap@elva.ee 517 0385
lastekaitse sotsiaalnõunik Piret Hallast piret.hallast@elva.ee 5616 6000
lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta) Hille Deede hille.deede@elva.ee 730 0647; 5919 1693
lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu) Anneli Lepik anneli.lepik@elva.ee 505 1707
lastekaitsespetsialist (Elva) Eve Jõgi eve.jogi@elva.ee 730 9889; 527 0561
sotsiaaltööspetsialist lastekaitse alal Lauri Tamm lauri.tamm@elva.ee 53019106
sotsiaaltööspetsialist (Konguta) Elo Kasetalu elo.kasetalu@elva.ee 731 4435; 523 9389
sotsiaaltööspetsialist (Rõngu) Ene Sõber ene.sober@elva.ee 731 4484; 513 9352
sotsiaaltööspetsialist (Elva, Palupera) Sille Kask sille.kask@elva.ee 730 9892; 5381 6336 
sotsiaaltööspetsialist (Puhja) Laura-Liis Õnneleid  laura.onneleid@elva.ee 730 0646 525 6212

sotsiaaltööspetsialist (Rannu)

Sirje Erm sirje.erm@elva.ee 731 1904; 525 3370
hooldustöötaja (Elva linn)  Cristel Mälgi   5814 1131
hooldustöötaja (Elva linn) Gerti Sööt   525 8173
hooldustöötaja (Rannu)  Kaja Veber   5883 6080
hooldustöötaja (Puhja) Koidu Rajaste   522 2570
hooldustöötaja (Puhja) Veera Keeldoja   513 3245
hooldustöötaja (Rõngu) Andra Kongo   583 77657
hooldustöötaja (Rõngu) Erle Veber   552 3441
hooldustöötaja (Elva linn, Konguta) Sirje Naur   586 50895
hooldustöötaja (Palupera) Marge Denisjuk   59183031
sotsiaaltranspordi osutaja Ain Sööt   532 30187
sotsiaaltranspordi osutaja Anti Mehine   566 19805