Volikogu komisjoni peamine ülesanne on anda arvamus volikogu õigusaktide eelnõudele. Volikogu eelnõud suunab komisjonidesse arvamuse andmiseks volikogu esimees. Komisjon võib algatada ise volikogu eelnõusid ja arutelusid. Komisjoni koosoleku kutsub kokku komisjoni esimees. Koosolek protokollitakse ja on kõikidele avalikult valla dokumendiregistris näha.
8. aprilli volikogu istungi eelnõud ja materjalid on leitavad SIIT.
Eestseisus
Koosoleku toimumise aeg: 1. aprill kell 16
Koht: Elva Vallavolikogu saal (Elva, Kesk 32)
Päevakava:
1.
Rahanduskomisjon
Koosoleku toimumise aeg: 1. aprill kell 17.30
Koht: Elva Vallavolikogu saal (Elva, Kesk 32)
Päevakava:
1.
Komisjonide koosseisud ja kontaktid
Meelis Karro
komisjoni esimees
Juhani Jaeger
komisjoni aseesimees
Ülesanded: eelarvestrateegiaeelarve, kaasav eelarve, vallavara valitsemine, kasutamine ja käsutamine
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. Agu Kasetalu
2. Aivo Kapten
3. Haimar Kallas
4. Hillar Hänilane
5. Jüri Haamer
6. Kaida Vool
7. Kristo Frei
8. Leelo Suidt
9. Maano Koemets
10. Merle Miliste
11. Peeter Ernits
12. Peeter Laasik
Mikk Järv
komisjoni esimees
Maano Koemets
komisjoni aseesimees
Ülesanded: valla areng, arengukava koostamine, planeerimistegevus, maakorraldus, avatud valitsemine, ühtne inforuum, infotehnoloogia ja e-teenuste arendamine
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. Ain Pedak
2. Aivo Johanson
3. Alar Ilp
4. Are Altraja
5. Imbi Vainer
6. Indrek Jaal
7. Jaanus Lauri
8. Laevi Perandi
9. Merili Aasma
10. Ramon Rantsus
11. Rasmus Punkar
12. Serioža Smorodin
13. Tõnu Aigro
14. Valdur Metsallik
Toomas Järveoja
komisjoni esimees
Lauri Koni
komisjoni aseesimees
Ülesanded: keskkonnakorraldus, veekogudega seotud küsimused, haljastus, heakord, turvalisus, liikluskorraldus, valla- ja ühistransport, teede ehitus ja hooldus, veevarustus ja kanalisatsioon, jäätmekäitlus, internetiühendus, elamu- ja kommunaalmajandus, energeetika, soojamajandus, maaelu küsimused.
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. August Vester
2. Hillar Hänilane
3. Holar Sepp
4. Madli Tuvike
5. Marju Raudsepp
6. Rein Abel
7.Romario Siimer
8. Silver Laks
9. Tõnu Aigro
10. Vahur Jaakma
11. Vahur Vuks
12. Üllar Kaaver
Marika Saar
komisjoni esimees
Birgit Lõhmus-Komleva
komisjoni aseesimees
Ülesanded: haridus, kaasav haridus, huviharidus ja -tegevus, laste- ja noorsootöö, elukestev õpe
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. Andero Ojamets
2. Ave Külter
3. Dagmary Kuslap
4. Heilo Altin
5. Kristina Ermel
6. Liina Tamm
7. Marek Pihlak
8. Päivi Märjamaa
9. Tõnis Hermann
10. Vahur Vuks
11. Ülle Närska
12. Ülle Särg
Meelis Külaots
komisjoni esimees
Raimond Pihlap
komisjoni aseesimees
Ülesanded: sport, kultuur, külaliikumine, kogukondade tegevus, ettevõtluskeskkond, loomemajandus, turism, kohaturundus, mainekujundus, rahvamajad, raamatukogud, kultuurimälestised ja kultuuripärand
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. Aarne Salo
2. Eeva Kumberg
3. Enn Tobre
4. Inna-Inga Kalmus
5. Juhani Jaeger
6. Kaare Schults
7. Leelo Suidt
8. Mari-Liis Vanaisak
9. Rain Komlev
10. Ramon Rantsus
11. Taivo Aednik
12. Viive Vink
Peeter Laasik
komisjoni esimees
Meelis Kask
komisjoni aseesimees
Ülesanded: sotsiaalhoolekanne, sotsiaalabi ja - teenused, lastekaitse, eakate päevakeskused, terviseedendus ja tervishoid
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
1. Anne Kähr-Haller
2. Arto Larm
3. Elis Lessing
4. Gerda Kiipli-Hiir
5. Hille Andressoo
6. Liina Tamm
7. Maarika Kukk
8. Monika Kelt
9. Reet Viks
10. Teele Kravtšenko
11. Triin Pannel
12. Vambola Sipelgas
Aivar Õun
komisjoni esimees
Hillar Hänilane
komisjoni aseesimees
Ülesanded: vallavalitsuse, valla ametiasutuse ja vallavalitsuse hallatavate asutuste ning Elva valla valitseva mõju all olevate äriühingute, sihtasutuste ja mittetulundusühingute tegevuse seaduslikkuse, otstarbekuse ja tulemuslikkuse, vallavara kasutamise sihipärasuse ning vallaeelarve täitmise kontrollimine ja hindamine
Komisjoni protokollid
Komisjoni liikmed:
Tõnu Aigro
Viimati uuendatud 07.03.2024