Elva keskväljaku ärimoodulite kasutusse andmine läbirääkimistega pakkumise korras

Elva Vallavalitsus kuulutas välja Elva keskväljaku ärimoodulite kasutusse andmise läbirääkimistega pakkumise hanke.

Pakkujal palutakse esitada kavandatava kauplemisteenuse ideekontseptsioon. Kauplemiskoha üüri alghind on 10 eurot kuus. Täpsemate tingimustega saab tutvuda SIIN.

Elektroonilised pakkumused tuleb esitada hiljemalt 25. novembriks kella 11ks e-aadressile elva@elva.ee, millele on märgitud pealkiriElva keskväljaku ärimoodulite kasutusse andmine läbirääkimistega pakkumise korras". Pakkumused avatakse 25. novembril kell 11.15. Pakkumuste avamine ei ole avalik, pakkumisel osalejatel ei ole pakkumiste avamisel viibimise õigust. Esitatud pakkumuste sisu ei kuulu avalikustamisele.

Elva keskväljaku kauplemiskohal antakse kasutusse kaks ärimoodulhoonet. Tegemist on puithoonetega, mis on lihtsa moodsa vormi ja paindliku funktsionaalse skeemiga. Hoonete otstes on kasutatud suuri klaaspindu ja katusealuseid terrasse. Moodulite sisemist lahendust on võimalik kergseinte abil liigendada või jagada.

Ärimoodulite fassaadile on võimalik paigaldada ka jõulutuled (lähtudes ümbritsevast valguslahendusest ja kooskõlastatuna vallavalitsusega), valgusreklaam vmt. Ärimoodulite suletud netopind on 12,8 m² ning moodulid on varustatud vee- ja kanalisatsiooniühenduse ning elektriküttega. Moodulis on peale tööruumi ka abiruum ja WC (ärimooduli plaani ja vaadetega saad tutvuda SIIN).

Üürileandja ei kompenseeri üürnikule tema tegevuse arendamiseks tehtud kulutusi, ei kanna üürniku vara (inventari), köögiseadmete ja töövahendite juhusliku varguse, hävimise ning riknemise riski.

Asukohaskeemi leiate SIIT.

Lisainformatsioon:
Kertu Vuks, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
kertu.vuks@elva.ee või tel 581 37086

 

Pakkumuskutse: Elva valla lehe küljendusteenuse tellimine perioodiks 1.01.2020-31.12.2021

Elva Vallavalitsus palub Teil esitada pakkumus „Elva valla lehe küljendusteenuse tellimine perioodiks 1.01.2020-31.12.2021". Pakkumus peab vastama pakkumuskutses välja toodud tehnilisele kirjeldusele.

Pakkumus esitada ilma käibemaksuta ühe ajalehenumbri küljendamise kohta, kahes eri mahus (8 lk ja 12 lk).

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 20.11.2019 kell 12.

Küsimuste korral palume pöörduda kommunikatsioonijuhi Merilyn Säde (merilyn.sade@elva.ee) poole.

Pakkumuskutsega saate tutvuda SIIN.

 

Pakkumuskutse: Elva valla lehe trükiteenuse tellimine perioodiks 1.01.2020-31.12.2021

Elva Vallavalitsus palub Teil esitada pakkumus „Elva valla lehe trükiteenuse tellimine perioodiks 1.01.2020-31.12.2021". Pakkumus peab vastama pakkumuskutses esitatud tehnilisele kirjeldusele.

Palume pakkumuse teha kahele eri mahuga ajalehele (8 lk ja 12 lk). Pakkumus esitada ilma käibemaksuta ühe tiraaži kohta.

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 20.11.2019 kell 12.

Küsimuste korral palume pöörduda kommunikatsioonijuhi Merilyn Säde (merilyn.sade@elva.ee) poole.

Pakkumuskutsega saate tutvuda SIIN