Vallavolikogu koosseis

 

Nimi

Telefoninumber

Kuuluvus

E-mail

1.

Aivar Kuuskvere (volitused peatatud kuni 31.03.2019)

501 3164

Valimisliit Elvamaa Esimesed

aivar.kuuskvere@gmail.com

Vahur Jaakma (asendusliige)

504 4502

Valimisliit Elvamaa Esimesed

vahur.jaakma@gmail.com

2. 

Armas-Henneke Räis

5690 2523

Valimisliit Elvamaa Esimesed

veklaehitus@gmail.com

3.

Serjoža Smorodin

53542697

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

gnomik30@hot.ee 

4.

Eva Kams 

529 1451

Valimisliit Elva Vallakodanik

eva.kams@gmail.com

5.

Heiki Hansen (volitused peatatud 7.11.2017)

527 3646

Eesti Reformierakond

heiki.hansen@elva.ee

Juta Lipmeister (asendusliige)

5373 2323

Eesti Reformierakond

juta.lipmeister@gmail.com

6.

Hillar Hänilane

5358 5924

Eesti Reformierakond

rongu@hot.ee

7.

Kristel Ilves

5696 8211

Valimisliit Elva Vallakodanik

kristel.tmnk@gmail.com

8.

Leelo Suidt

509 1288

Eesti Reformierakond

leelo.suidt@outlook.com

9.

Liina Tamm

5342 2197

Eesti Reformierakond

liina.tamm@konguta.edu.ee

10.

Maano Koemets

5342 5242

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

maano.koemets@elva.ee

11.

Madis Ess

5624 8932

Valimisliit Ettevõtlikud

turismimarketing@gmail.com

12.

Küllike Lõhmus

517 4329

Valimisliit Elva Vallakodanik kyllike.lohmus@gmail.com

13.

Margus Reinoja

501 3958

Valimisliit Elvamaa Esimesed

margus@vellavere.ee

14.

Marika Saar (volitused peatatud 7.11.2017)

522 7013

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

marika.saar@sotsdem.ee

Lea Tuvikene (asendusliige)

5342 4917

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

lea.tuvikene@emu.ee 

15.

Mati Miil

510 8901

Valimisliit Elvamaa Esimesed

maitman@hot.ee

16.

Mikk Järv (volitused peatatud 7.11.2017)

517 0306

Eesti Reformierakond

mikk.jarv@elva.ee

Janika Luik (asendusliige)

5667 5099

Eesti Reformierakond

janika.luik922@gmail.com 

17.

Peeter Laasik

503 8421

Eesti Keskerakond

peeter@ehaigla.ee

18.

Priit Värv

514 9508

Eesti Reformierakond

priitvarv@gmail.com

19.

Rein Abel

505 4003

Eesti Reformierakond

rein@maxilla.ee

20.

Silver Laks

5199 9996

Valimisliit Elva Vallakodanik

silver.laks.sl@gmail.com

21.

Sulev Kuus

505 6982

Valimisliit Elvamaa Esimesed

sulev.kuus@mail.ee

22.

Meelis Karro

521 1909

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

meelis.karro@mail.ee

23.

Toomas Järveoja (volitused peatatud 7.11.2017)

515 3699

Eesti Reformierakond

toomas.jarveoja@elva.ee

Reet Viks (asendusliige)

553 9951

Eesti Reformierakond

reet.viks@gmail.com  

24.

Toomas Paur

510 6850

Eesti Keskerakond

tom.paur@gmail.com

25.

Tõnu Aigro

505 3913

Valimisliit Elva Vallakodanik

tonu@marepleks.ee 

26.

Urmas Kruuse

5727 9860

Eesti Reformierakond

urmas.kruuse@riigikogu.ee

27.

Mari-Liis Vanaisak

5868 7501

Valimisliit Elvamaa Esimesed

vanaisak.mariliis@gmail.com

28.

Vahur Vuks

517 4059

Eesti Reformierakond

vahurvuks@gmail.com

29.

Vambola Sipelgas

508 7113

Valimisliit Elvamaa Esimesed

hellenurme@hotmail.com