« Tagasi

Elva vallavalitsuse nädala eelinfo 27.07.2020–02.08.2020

Esmaspäev, 27. juuli 2020 

Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek 
Kell 13 Eva Kuslap ja Milvi Sepp kohtumisel Elva linna eakate päevakeskusega 

Kell 14 arengu- ja planeeringuosakonna koosolek  

Kell 17 Toomas Järveoja, Mikk JärvKertu Vuks, Merilyn Säde osalevad Elva valla ettevõtjate ja vallavalitsuse kohtumisel seoses Rally Estoniaga 

 

Teisipäev, 28. juuli 2020 

Kogu päev Jaanika Saar Tartu maakonna kaunis kodu kandidaatide külastamisel 
Kell 10 vallavalitsuse istung 

 

Kolmapäev, 29. juuli 2020 

Kell 9.30 Toomas Järveoja notaril 
Kell 9 Eva Kuslap ja Milvi Sepp sotsiaaltoetuste ja -teenuste komisjonis 
Kell 14 Eva Kuslap veebiseminaril “Elu dementsusega” 
 
Neljapäev, 30. juuli 2020 
Kell 9 Eva Kuslap, Milvi Sepp ja Kaisa-Karoliina Kokk sotsiaalhoolekandelise abi andmise korra arutelul  
Kell 15 Eva Kuslap hooldustöötajatega koosolekul 
 
Puhkusel:  
Alo Rebane 13.07.2020-07.08.2020 asendaja Eva Kuslap 

Anneli Teder 15.07.2020-31.07.2020 

Antonina Uffert 27.07.2020-31.07.2020 asendaja Eve Nõmmemaa 

Ede Möldre 23.07.2020-11.08.2020  

Ene Joosing 13.07.2020-07.08.2020 Rõngu teenuskeskus suletud! 

Ene Sõber 20.07.2020-07.08.2020 asendaja Sirje Erm 

Eve Jõgi 13.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 

Heiki Hansen 27.07.2020-07.08.2020 asendaja Toomas Järveoja 

Hille Deede 01.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 

Inna Rebane 13.07.2020-31.07.2020 asendaja Imbi Rõivassepp 

Jaanika Saar 29.07.2020-04.08.2020 asendaja Maarika Uprus 

Liis Lehiste 08.07.2020-07.08.2020 asendaja Mare Tamm 

Maano Koemets 20.07.2020-31.07.2020 

Margit Kink 13.07.2020-29.07.2020 asendaja Mare Tamm 

Marika Saar 13.07.2020-05.08.2020 asendaja Toomas Järveoja, Põhipuhkus 

Mikk Järv 20.07.2020-07.08.2020 asendaja Toomas Järveoja, Põhipuhkus 

Piret Hallast 08.07.2020-31.07.2020 asendaja Milvi Sepp, Põhipuhkus 

Salle Ritso 20.07.2020-14.08.2020 asendaja Margit Kiin, Põhipuhkus 

Sille Kask 20.07.2020-02.08.2020 asendaja Elo Kasetalu, Põhipuhkus 

Tatjana Žuravljova 13.07.2020-29.07.2020 

Terje Korss 13.07.2020-31.07.2020 

Terje Raadom 15.07.2020-31.07.2020 asendaja Sten Saarekivi 

Triinu Paas 27.07.2020-31.07.2020 asendaja Triin Ojasoo 

Triinu Põlgast 27.07.2020-31.07.2020