« Tagasi

Elva vallavalitsuse nädala eelinfo 21.12.2020–27.12.2020

Esmaspäev, 21. detsember 2020

Ilmub Elva valla leht!

Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek 

Kell 10 vallamajandusosakonna koosolek 

Kell 10 haridus- ja kultuuriosakonna koosolek 

Kell 10.30 finantsosakonna koosolek 

Kell 13 Marika Saar ja Kertu Vuks osalevad turundus- ja turimistiimi kohtumisel  

Kell 13 Milvi Sepp arenguvestlustel Anneli Lepikuga ja Sirje Ermiga 

Kell 14 Marika Saar kohtub Tartumaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõunikuga  

Kell 14 üldplaneeringu juhtrühma koosolek 

Kell 15 Milvi Sepp, Salle Ritso, Kaisa-Karoliina Kokk ja Alo Rebane õigusalasel koosolekul 

Kell 17.30 Marika Saar osaleb Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA nõukogu koosolekul  

 

Teisipäev, 22. detsember 2020

Kell 9.30 Milvi Sepp ja Kertu Kattai projekti arutelul 

Kell 10 vallavalitsuse istung  

Kell 10 Milvi Sepp, Alo Rebane ja Rutt Hanni sotsiaaltoetuste ja teenuste määramise koosolekul 

Kell 13 Marika Saar ja Kertu Vuks, Mikk Järv  osalevad Elva spordipargi arendamise arutelul  

Kell 18 Hegri Narusk, Margit Berg-Jürgens jäätmekava avalikul arutelul 

 

Kolmapäev, 23. detsember 2020

Elva Vallavalitsuses lühendatud tööpäev kell 8-13 

Kell 10 Marika Saar osaleb Elva Laste- ja Perekeskuse koosolekul  

 

Neljapäev, 24. detsember 2020

Elva Vallavalitsus SULETUD! 

 

Reede, 25. detsember 2020

Elva Vallavalitsus SULETUD! 

 

 

Puhkusel: 

Maia Kukk puhkusel 07.12.2020 - 18.12.2020  

Ene Joosing puhkusel 14.12-23.12.2020 

Antonina Uffert puhkusel 10.12-23.12.2020, asendaja Tatjana Žuravljova  

Merilyn Säde puhkusel 14.12-23.12.2020, asendaja Triinu Paas 

Heiki Hansen puhkusel 21.12.2020-23.12.2020, asendaja Toomas Järveoja 

Kertu Vuks puhkusel  21.12.2020-23.12.2020, asendaja Mikk Järv 

Kullo Laos puhkusel 21.12.2020-31.12.2020, asendaja Hendri Seinberg 

Margit Kiin puhkusel 21.12.2020-23.12.2020, asendaja Kaisa-Karoliina Kokk 

Sten Saarekivi puhkusel 21.12.2020-06.01.2021, asendaja Margit Berg-Jürgens 

Triinu Paas puhkusel 21.12.2020-31.12.2020, asendaja Terje Raadom