« Tagasi

Elva vallavalitsuse nädala eelinfo 20.07.2020–26.07.2020

Esmaspäev, 20. juuli 2020 

Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek 
Kell 10 vallamajandusosakonna koosolek 

 

Teisipäev, 21. juuli 2020 

Kell 8.30 Milvi Sepp ja Eva Kuslap sotsiaalhoolekandelise abi andmise korra arutelul 

Kell 10 vallavalitsuse istung 

Kell 10 Eva Kuslap eestkostealasel kohtumisel  
Kell 13 Heiki Hansen Elva Teenused SA koosolekul 

Kell 13.30 Toomas Järveoja notaril 

 

Kolmapäev, 22. juuli 2020 

Kogu päev Toomas Järveoja, Mikk Järv 25. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlusel Hiiumaal 
Kell 9 Milvi Sepp ja Eva Kuslap sotsiaaltoetuste ja –teenuste komisjonis 
Kell 14 Heiki Hansen Konguta kooli ehituskoosolekul 
 
Neljapäev, 23. juuli 2020 
Kogu päev Toomas Järveoja, Mikk Järv 25. Eesti omavalitsusjuhtide suvine mitmevõistlusel Hiiumaal 
Kell 10 Milvi Sepp, Kaisa-Karoliina Kokk ja Eva Kuslap sotsiaalhoolekandelise abi andmise korra arutelul 

 

Puhkusel:  
Allan Allik 08.07.2020-22.07.2020 asendaja Kertu Vuks 
Alo Rebane 13.07.2020-07.08.2020 asendaja Eva Kuslap 
Anneli Teder 15.07.2020-31.07.2020 
Ede Möldre 23.07.2020-11.08.2020 
Ene Joosing 13.07.2020-07.08.2020 Teenuskeskus suletud! 
Ene Sõber 20.07.2020-07.08.2020 asendaja Sirje Erm 
Eve Jõgi 13.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 
Hegri Narusk 29.06.2020-24.07.2020 asendaja Heiki Hansen 
Hille Deede 01.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 
Inna Rebane 13.07.2020-1.07.2020 asendaja Imbi Rõivassepp 
Jaanika Saar 09.07.2020-24.07.2020 asendaja Maarika Uprus 
Liis Lehiste 08.07.2020-07.08.2020 asendaja Mare Tamm 
Maano Koemets 20.07.202-31.07.2020  
Margit Kink 13.07.2020-29.07.2020 asendaja Mare Tamm 
Marika Saar 13.07.2020-05.08.2020 asendaja Toomas Järveoja 
Mikk Järv 20.07.2020-07.08.2020 asendaja Toomas Järveoja 
Piret Hallast 08.07.2020-31.07.2020 asendaja Milvi Sepp 
Salle Ritso 20.07.2020-14.08.2020 asendaja Margit Kiin 
Sille Kask 20.07.2020-02.08.2020 asendaja Elo Kasetalu 
Tatjana Žuravljova 13.07.2020-29.07.2020  
Terje Korss 13.07.2020-31.07.2020  
Terje Raadom 15.07.2020-31.07.2020 asendaja Sten Saarekivi