« Tagasi

Elva vallavalitsuse nädala eelinfo 13.07.2020–19.07.2020

Esmaspäev, 13. juuli 2020 

Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek 

Kell 10 vallamajandusosakonna koosolek 

Kell 14 arengu- ja planeeringuosakonna koosolek 

 

Teisipäev, 14. juuli 2020 

Kell 10 vallavalitsuse istung 

Kell 10.30 MareTamm, Milvi Sepp ja Anneli Lepik HEV õpilaste transporditoetuse arutelul 

Kell 11 Toomas Järveoja, Heiki Hansen, Mikk Järv kohtumisel Emajõe Veevärgiga  

Kell 13 Mikk Järv, Heiki Hansen, Maarika Uprus ja Kertu Vuks Hellenurme detailplaneeringu mõjude analüüsi arutelul  

 

Kolmapäev, 15. juuli 2020 

Kell 9 Üldplaneeringu koostamise juhtgrupi koosolek 

Kell 9 Milvi Sepp ja Eva Kuslap sotsiaaltoetuste ja –teenuste määramise komisjonis 

Kell 10 Anneli Lepik kohtumisel SA Elva Laste- ja Perekeskuses 
 

Neljapäev, 16. juuli 2020 

Kell 16 volikogu istung  
 

Reede, 17. juuli 2020 

Kell 9 Toomas Järveoja, Marika Saar kohtuvad Tartumaa Spordiliidu esindajatega  

 

Laupäev, 18. juuli 2020 

Marika Saar osaleb Rannu ja Konguta kandi kohvikute päeval  

 

Puhkusel:  
Allan Allik, 08.07.2020-22.07.2020 asendaja Kertu Vuks 
Alo Rebane, 13.07.2020 08:00, 07.08.2020 asendaja Eva Kuslap 
Anneli Teder, 15.07.2020-31.07.2020 
Cetlin Keskküla, 29.06.2020- 17.07.2020 
Elo Kasetalu, 01.07.2020-17.07.2020 asendaja Sille Kask 
Ene Joosing, 13.07.2020-07.08.2020 16:30 Teenuskeskus suletud! 
Eve Jõgi, 13.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 
Hegri Narusk, 29.06.2020-24.07.2020 asendaja Heiki Hansen 
Hille Deede, 01.07.2020-31.07.2020 asendaja Anneli Lepik 
Inna Rebane, 13.07.2020-31.07.2020 asendaja Imbi Rõivassepp 
Jaanika Saar, 09.07.2020-24.07.2020 asendaja Maarika Uprus 
Kertu Vuks, 01.07.2020-17.07.2020 asendaja Mikk Järv 
Liis Lehiste, 08.07.2020-07.08.2020 asendaja Mare Tamm 
Maano Koemets, 06.07.2020-15.07.2020 
Maia Kukk, 06.07.2020-19.07.2020 
Margit Kiin, 25.06.2020-15.07.2020 asendaja Kaisa-Karoliina Kokk 
Margit Kink, 13.07.2020-29.07.2020 asendaja Mare Tamm 
Marika Saar, 13.07.2020-05.08.2020 asendaja Toomas Järveoja 
Merilyn Säde, 06.07.2020-17.07.2020 asendaja Triinu Paas 
Piret Hallast, 08.07.2020-31.07.2020 asendaja Milvi Sepp 
Riina Sirel, 30.06.2020-13.07.2020 asendaja Andres Maikov 
Sirje Erm, 01.07.2020-17.07.2020 asendaja Ene Sõber 
Sten Saarekivi, 29.06.2020 08:00, 13.07.2020 asendaja Terje Raadom
Tatjana Žuravljova, 13.07.2020-29.07.2020 
Terje Korss, 13.07.2020-31.07.2020 
Terje Raadom, 15.07.2020-31.07.2020 asendaja Sten Saarekivi