Veel täna saab esitada kandidaate ettevõtlusvaldkonna tegijate tunnustamiseks

Elva valla ettevõtlusvaldkonna tegijate tunnustamiseks on võimalik kandidaate esitada tänaseni, 30. septembrini.

Kandidaate saab esitada kuues erinevas kategoorias: aasta ettevõte, aasta maaelu edendaja, aasta tööandja, särav startija, aasta arendusprojekt ning aasta turismitegu.

Aasta ettevõtja tunnustus antakse piirkonnas tegutsevale edukale ettevõttele. Aasta maaelu edendaja tunnustus antakse põllumajanduse, toiduainetööstuse või turismivaldkonna ettevõttele. Aasta tööandja tunnustuse omistab ettevõte, kes on töötajasõbralik ja/või enim töökohti toonud ettevõte.

Särava startija aunimetus antakse Elva vallas viimase kahe aasta jooksul tegevusega alustanud ettevõttele tunnustamaks nende ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ning kiiret arengut. Aasta arendusprojekti aunimetus antakse ettevõttele, tunnustamaks arendusprojekte, mis on ehitatud või käivitatud viimase kahe aasta jooksul.

Aasta turismiteo aunimetus antakse eraisikule, ettevõtjale või organisatsioonile, kelle algatatud ja korraldatud projektid pakuvad oma mitmekesiste sündmuste ja ettevõtmistega lisaväärtust Elva vallale kui turismisihtkohale.

Kandidaate saab esitada täites tunnustuse esitamise vormi.