Pane tähele! Nädalavahetusel toimub Elvas mitu spordivõistlust – liiklus on häiritud

Sel nädalavahetusel, 4.–5. juulil toimub Elvas kolm spordivõistlust, mistõttu tuleb liikluses olla väga ettevaatlik, sest mõned tänavad on võistlusteks suletud või on liiklemine häiritud.

Laupäeval, 4. juulil algusega kell 11 toimub Elva rattavõistlus „62. Elva tänavasõit". Võistluskeskus asub Arbimäel, Restoran Wabrik (Pikk 43) õuealal.

Võistlus toimub: Eha, Pikk, Tuletõrje, Kirsi ja Koidu tänaval. Võistluste ajal on nimetatud tänavatel liiklus häiritud ja osaliselt suletud. Liiklemist korraldavad reguleerijad. Palume järgida muudetud liikluskorraldust. Liiklusskeem SIIN.

5. juulil kell 13–17 toimub Filter Elva 53. rattapäev ja rulluisumaraton. Võistluskeskus avatakse kell 9. Start ja finiš asuvad Vellavere teel, ürituskeskus asub Saint-Gobaini klaasitehase ees (Kirde 2).

Liiklus on suletud Vellavere teel alates Tartu maantee ringristmikust kuni Poole külani. Sealt edasi on liiklus Puhjani häiritud ning Puhjast (mööda Viljandi teed) Meeri teeni. Samuti on liiklus häiritud Meeri teel (alates Viljandi tee ristmikust) ja Elvas Tartu maanteel (kuni ringristmikuni). Kaardi leiate SIIT. Palume järgida muudetud liikluskorraldust!

5. juulil kell 10.40–19 toimub Elva ja selle lähiümbruses ka seiklussari ACE Xdream, millega ei kaasne liikluskorralduse muudatusi, kuid liiklejatel palutakse võistlejate suhtes olla ÄÄRMISELT TÄHELEPANELIKUD.

Võistluse jaoks on liiklemiseks ja parkimiseks Elva kultuurikeskuse parkla suletud! Samuti on samal ajavahemikul suletud autoliikluseks Elva paisjärve ujumiskohta viiv tee. Palume järgida ajutisi liiklusmärke!

ACE Xdream on neljast osavõistlusest koosnev seiklussari, kus kolmeliikmelised võistkonnad liiguvad jalgsi, jalgrataste või kanuuga ning läbivad maastikule paigaldatud kontrollpunkte ja sooritavad lisaülesandeid.

Võistluskeskus asub Elva spordihoones, mis avatakse kell 9. Stardiala asub Elva kultuurikeskuse ees.

Lisainfo: www.elvasport.ee 

Elva linna Pika tänava ehitusblogi

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!