« Tagasi

MTÜ Eesti Omastehooldus kutsub omastehooldaja tasuta algkursusele

MTÜ Eesti Omastehooldus kutsub kõiki lähedase hooldusega seotud inimesi ja hooldusest huvitatuid osalema tasuta lühikoolitusel „Omastehooldaja Algkursus", mis toimub 6. novembril kell 10 ja 9. novembril kell 10, aadressil Pargi 2, Elva linn. Koolitus on ühepäevane, registreerumisel on võimalik valida, kumb aeg sobib paremini.

Viietunnise koolituse eesmärk on tutvustada kohaliku omavalitsuse sotsiaalhoolekandelise abi korraldust, kirjeldada riigitasandi teenuseid ning suunata omastehooldajat tervist säästvate valikute  ja otsuste tegemisel, luua selgem pilt olemasolevatest võimalustest hoolduskohustuse täitmisel ja hoolduskoormuse kandmisel.

Kui tunnete, et hoolduskoormus on liialt raske kanda, päevad on täis lähedase hooldusprobleeme ning olete kõige selle keskel jäänud üksi ja ei tea, kuidas või mida edasi teha, siis see koolitus on lahendus. Algkursus annab soovitusi eelkõige enese igapäevaelu paremaks korraldamiseks ning vastab erinevatele küsimustele, mis vajavad praktilist lahendust. Samuti toimub koolituspäeva lõpus individuaalne tasuta nõustamine (palume kindlasti eelnevalt oma soovist teada anda).

Koolituse korraldavad MTÜ Eesti Omastehoolduse juhatuse liikmed Helle Lepik ja Ivar Paimre.

Osalemiseks on vajalik registreerumine hiljemalt kolm päeva enne koolituse toimumist e-aadressil info@omastehooldus.eu või tel 5068822.