« Tagasi

Järgmine mentorklubi kohtumine toimub 21. novembril

Järgmine mentorklubi kohtumine toimub 21. novembril kell 18 Elva Kultuurikeskuse kohvikus. Sel korral on teemaks enesejuhtimine ning oma mõtteid ja kogemusi jagab Signe Ventsel.

Seminar pealkirjaga „Kuidas olla iseenda BOSS?" aitab leida vastused küsimustele, millised on need harjumused ja tegevused, mis aitavad luua asjatundlikkust ning kuidas olla edukas enesejuht.

Signe Ventsel on Brandmoon OÜ asutaja ja koolitaja-konsultant. Turundamine ja inimeste arendamine on olnud Signe töö osa suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Signe aitab inimestel ja organisatsioonidel julgemalt eristuda ja oskuslikult välja tuua nüansid, mida ise tihti ei nähta.

Ta on pikalt töötanud Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Korraldanud erinevaid koolitusi turundusvallas, inimeste arendamisega seotud teemadel, tuutorlusest ja ettevõtlikkusest.

Signe põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast ning seda teadliku ja süsteemse enesearendamise kaudu, muutes seeläbi ka ühiskonda paremaks. Ta on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ja Naised ettevõtluse ettevõtlusprogrammi koolitaja. Vaata ka lisa: brandmoon.ee  

Palume registreerida oma osalussoov siin hiljemalt 19.11.2019. Kohtade arv on piiratud.

Ürituse leiad ka Facebookist, SIIT.Elva valla üldplaneeringu koostamises osalemise reklaam

Lae oma nutiseadmesse Elva valla äpp!

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!