Elva vs. Järva heategevuslik korvpallivõistlus toimub täna Elva Gümnaasiumi Puiestee tn 2 võimlas

Täna, 8. augustil algusega kell 18 toimub Elvas heategevuslik korvpallivõistlus, kus vastamisi lähevad Elva ja Järva Vallavalitsuste meeskonnad. Tule ela oma meeskonnale kaasa!

Võistlus toimub Elva Gümnaasiumi Puiestee tn 2 hoones. Ürituse toimumise infoga saad end kursis hoida Elva valla Facebook'i leheküljel . Samuti soovitame jälgida Elva valla Instagrami lehte, kus hoitakse võistluse kulgemisega kõiki kursis. 

Kohapeal juhatab üritust Elva abivallavanem Heiki Hansen ning esinevad FC Elva tantsutüdrukud. Samuti ootavad pealtvaatajaid kohapeal üllatused!

6. augustil toimus Elva ja Järva vallavalitsuste meeskondade vahel meeleolukas võrkpallivõistlus Aravetel, kus sel korral tuli meie meeskonnal tunnistada Järva meeskonna paremust. Kuid juba homme selgub, kumb meeskond võidab korvpallivõistluse.

Tegemist on Elva ja Järva Vallavalitsuste heategevusliku kampaaniaga, kus aitame levitada Eesti Vähiliidu sõnumeid ning kampaaniat „Terve Eestiga vähi vastu". Meie võistluste eesmärk on tuletada meelde aktiivse eluviisi olulisust ning aidata koguda vähiliidule nende tegevuseks vajalikke annetusi.

Eesti Vähiliidu projektijuht Margot Kull ütles, et kogu nende meeskond on väga liigutatud, et kahe vallavalitsuse meeskonnad kampaaniaga ühinesid. „Eesti Vähiliit teeb endast kõik oleneva, et viia inimesteni info vähi ennetamise ja varajase avastamise võimaluste kohta, mistõttu on oluline iga kodaniku teadlikkus sellest teemast," sõnas Kull.

13. septembril korraldab vähiliit heategevusliku suurürituse „Terve Eestiga vähi vastu", mille patroon on õiguskantsler Ülle Madise.