Elva võõrustab 2022. aasta keegli maailmameistrivõistlusi

Perioodil 15.-28. mai 2022  toimuvad Elva spordihoones Sportkeegli Maailmameistrivõistlused. Kahe nädala jooksul võtavad U18, U23 ja individuaalala võistlustel mõõtu kokku ligi 330 sportlast 16 erinevast riigist.

Eile, 15. mail  toimus maailmameistrivõistluste pidulik avatseremoonia, kus võtsid sõna Elva vallavanem Priit Värv,  Eesti Veeremängude Liidu sportkeegli sektsiooni president Kaido Kirs, Elva spordijuht Madis Šumanov ning Maailma Keegliliidu asepresident Jiří Jančálek. Tantsulise etteaste tegi RN Stuudio showtantsugrupp Showstar.

Eestit esindavad põhivõistlusel Markko Abel, Urmas Lembla, Marian Saar ja Heret Ots. Elvasse on võistlema sõitnud sportlased veel ka Austriast, Horvaatiast, Tšehhist, Taanist, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Ungarist, Itaaliast, Poolast, Rumeeniast, Serbiast, Slovakkiast, Sloveeniast, Rootsist ja Põhja-Makedooniast.

Võistlusi kantakse üle Postimehe veebis ning kõik huvilised on oodatud võistlusi vaatama ka Elva Spordihoonesse kohapeale.

Rohkem infot ja ajakava on leitav: https://www.wnba-nbc.com/news/schedule-and-registration-forms-for-world-championships-elva-2022-est

Avatseremoonia galerii ˃
Fotode autor: Marko Hõrak Sündmused

Piirkonnakogude 2022 hääletuse vahelduva tekstiga pilt.

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi