« Tagasi

Elva Vallavalitsus toetab erinevaid projekte 90 000 euro eest

Elva Vallavalitsus on kinnitanud 2020. aasta projektitoetuste jaotuse. Selleks aastaks ettenähtud summa on 90 000 eurot, millest jagati eri projektide vahel ära 83 390 eurot.

Elva valla projektitoetuste korra järgi jagunevad projektid kolmeks – esindusüritused, investeeringuprojektid ning muud projektid.

Elva valla 2020. aasta rahastuse saanud esindusüritusi on kokku kümme ning kokku toetatakse neid 33 200 euroga. Esindusüritused on: Eesti Hip Hop festival 2020, Rock@Ulila 2020, 47. Tartu Maraton, 23. Tartu Rattamaraton, 39. Tartu Rattaralli, 38. Tartu Maastikumaraton, Elva Südaööjooks, Elva Kohvikutepäev, konverents laste- ja peredega töötavatele asjatundjatele ning FC Elva Jalgpallifest 2020.

Valla toetus investeeringuprojektidele on kuni kümme protsenti, kui põhitaotlus esitatakse mõnele teisele rahastajale. Investeeringuprojekti toetusi kinnitas komisjon kogusummas 2 650 eurot. Toetusi anti Puhja kiriku lühtrite restaureerimiseks, valve- ja tulekaitsesignalisatsioonisüsteemide paigaldamiseks Rõngu kirikusse ning välijõusaali loomiseks Valguta tiigi äärde.

Peale selle määrati toetus 68 projektile kogusummas 47 540 eurot. Projektide hulgas on spordivõistlusi, konverentse, perepäevi ning muid põnevaid üritusi ja tegevusi. 2020. aastaks jäi reservi 6 610 eurot, millest saab taotleda toetust projektidele, mida ei olnud võimalik taotluste esitamise tähtajaks ette näha. Samuti saab aastaringselt taotleda investeeringuprojektide omaosalust.

Projektitoetuste hindamiskomisjon tutvus kõikide esitatud taotlustega ning hindas igaüht viie kriteeriumi alusel. Oli ka neid taotlusi, mis ühel või teisel põhjusel ei kvalifitseerunud.

Lähinädalatel võetakse iga taotlejaga ühendust, esmajärjekorras nendega, kelle projektid on juba käimas või lähiajal algamas.

Projektide ja neile eraldatud summadega saab tutvuda valla veebilehel elva.ee kultuuri ja spordi rubriigis.

Tutvu projektitoetuste infoga täpsemalt SIIN.

Lisainfo:

Marika Saar, abivallavanem
marika.saar@elva.ee või tel 522 7013


Margit Kink, kultuurispetsialist
margit.kink@elva.ee või tel 5855 3137