« Tagasi

Elva vallavalitsus läheb 25. oktoobrist kaugtööle

Seoses koroonaviiruse levikuga riigis ja Vabariigi Valitsuse soovitusega kasutada kaugtöö võimalust, läheb Elva vallavalitsus 25. oktoobrist kaugtööle.

See tähendab, et elanikke nõustatakse eelkõige telefoni ja e-kirja teel. Ametnikega on võimalik kohtuda vaid erandjuhtudel ja ainult sel juhul, kui ametnikuga on kohtumiseks aeg eelnevalt kokku lepitud. Elva vallamajja ja teenuskeskustesse ei ole võimalik ilma eelnevalt ette registreeritud ajata tulla. Vallavalitsuse kontaktid leiate SIIT.

NB! Seoses sellega, et 25.–31. oktoobril toimub Elva valla kaasava eelarve hääletus, on sel nädalal valla teenuskeskused hääletamiseks erandina avatud nende lahtiolekuaegadel. Lahtiolekuajad leiate SIIT. 1. novembrist on ka valla teenuskeskused kaugtööl ning piirkonnakoordinaatoritega kohtumiseks tuleb võtta eraldi ühendust.

Sotsiaal- ja terviseosakonna ametnike kontaktid leiate SIIT. Sotsiaaltööspetsialisti, lastekaitsespetsialisti või sotsiaalnõunikuga kohtumiseks tuleb aeg ette registreerida pöördudes ametniku poole kirja või telefoni teel.

Erinevaid taotlusi palume esitada e-keskkonnasPaberkandjal dokumendid palume tuua Elva vallavalitsuse maja ees olevasse eraldi märgistusega postkasti (Kesk 32, Elva) või teenuskeskuste juures olevatesse postkastidesse.

Koroonaviiruse levikuga seotud olulise info leiate: https://kriis.ee/

 Sündmused

 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi