« Tagasi

Elva valla kaasava eelarve rahvahääletus kestab pühapäeva südaööni

Tuletame meelde, et Elva valla kaasava eelarve hääletus kestab selle pühapäeva, 18. oktoobri südaööni. Hääletusel on sel aastal 15 ideed ning kõik vähemalt 16aastased Elva valla elanikud saavad anda oma hääle kolmele ideele.

Hääletusel on järgmised ideed: Aakre mõisaparki seiklusraja loomine, Annikoru puhkepargi tiikide puhastamine, Elva gümnaasiumi pargipinkide rajamine, Elva linnastaadioni infotabloo tänapäevastamine, jõulinnaku loomine Rõngu, Konguta kooli ministaadioni loomine, Elva gümnaasiumi liikumispargi juurde kiigepargi rajamine, Kirepi bussipeatuste ootepaviljonide paigaldamine, Uderna mõisaparki lehtla loomine, Peedu laululava uute pinkide ja piknikuala loomine, Rannu kalmistu kivimüüri korrastamine, Rannu külaplatsile madalseiklusraja ja võrkpalliplatsi loomine, Rõngu vabadussõja mälestussamba haljastuse korrastamine, Rämsi küla spordiväljaku loomine ja Ulila Keesikoja allika ümbruse korrastamine.

Rahvahääletus toimub Volis keskkonnas, kuhu tuleb ID-kaardi või Mobiil-ID-ga sisse logida. 

Täna on veel võimalik kella 12ni hääletada Puhja ja Rõngu teenuskeskustes ning valla raamatukogudes nende lahtiolekuaegadel. Raamatukogude lahtiolekuajad leiate: www.elvaraamatukogud.ee

Sel nädalal oli võimalik hääletada kõikides valla teenuskeskustes ja raamatukogudes nende lahtiolekuaegadel. Samuti oli võimalik hääletada Rõngu, Elva ja Puhja Konsumites ning kooliõpilased said oma hääle anda Elva gümnaasiumis ja Rõngu keskkoolis.

Ideedega saab lähemalt tutvuda valla kodulehel www.elva.ee/kaasaveelarve või Elva valla Youtube'is. 

 

Lisainfo:
Kertu Vuks, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
kertu.vuks@elva.eeElva vald soovib 2021. aasta lõpuks koguda miljon aktiivset kilomeetrit

Elva linna Pika tänava ehitusblogi

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!