Elva vald kutsub tutvuma autoralli maailmameister Martin Järveoja sünnilinnaga

Elva vald kutsub kõiki seiklema autoralli maailmameister Martin Järveoja sünnilinna Elvasse ning avastama Elva valla elamusi. Läheneva Rally Estonia WRC etapi ootuses loositakse Elva valla äpis välja ka kaks rallipassi.

Eelmisel aastal koos Ott Tänakuga WRC autoralli maailmameistriks kroonitud Martin Järveoja on pärit Elvast. Järveoja ütles, et üheskoos perega käiakse Elvas ikka loodust nautimas ning sporti tegemas. „Mulle meeldib Elvas seetõttu, et siin on männimetsad ja sportimiseks väga head võimalused. Sünnilinna tulles käin ikka tihti jooksmas või rattaga sõitmas." Martin eelistab Elvas olles teha sporti kas Tartumaa tervisespordikeskuse radadel või Elvas staadionimetsas.  

Järveoja sõnul on just Elva nende pere jaoks see paik, kuhu tulla puhkama ja vaba aega veetma. „Sel aastal saab nautida Elva uuenenud linnasüdant ning lastele meeldib tihti käia Arbi järve ääres purskkaevu vaatamas. Peale selle on Elvas mitu järve, mis tähendab, et suvel on palju erinevaid kohti, kus ujumas käia," kirjeldas Järveoja. Ta lisas, et soovitab kindlasti kõigil ka ise Elvasse tulla ning huvipakkuvad elamused üles otsida.

Elva valla turismijuht Hemminki Otstavel sõnas, et peale kauni Elva linna leidub põnevaid elamusi kogu vallas ja selle lähiümbruses. „Elva piirkonda tasub avastama tulla aasta ringi. Siit leiavad meeldejäävaid seiklusi ja kosutavaid puhkusevõimalusi nii suured kui ka väikesed, nii matkasellid, kultuurihuvilised kui ka spordifännid." 

Elva valla äpis lähevad loosi ka kaks Rally Estonia rallipassi. Samuti panustavad auhinnafondi Elva valla erinevad ettevõtted. Auhinnad lähevad loosi kõikide nende Elva valla äpi kasutajate vahel, kes osalevad rakenduses toimuvas ennustusmängus. „Äpis palume ennustada kõigil neil, kes soovivad rallipasside loosist osa võtta, missugusele kohale tulevad Martin Järveoja ja Ott Tänak kodusel Rally Estonia WRC etapil," ütles Elva vallavalitsuse kommunikatsioonijuht Merilyn Säde.  

Ta lisas, et rallipasside võitmiseks tuleb ennustusmängus osaleda 10. augustist 16. augusti südaööni ning oluline ei ole see, kas ennustusega pannakse täppi või mitte. „Oluline on lihtsalt oma ennustus kirja panna. Selleks tuleb kõigepealt laadida oma nutiseadmesse Elva valla äpp, kui seda seal veel ei ole, ning registreerida äpis oma nimi ja e-aadress ning otsida üles vastav ennustuskaart. Sinna saab igaüks sisestada oma vastuse ning nii osalebki ta rallipasside loosimises," kirjeldas Säde. 

Kommunikatsioonijuht rõhutas, et kindlasti tuleb äpis profiilisätete all panna kirja oma nimi ja e-aadress, et hiljem oleks võimalik võitjatega ühendust võtta. Kampaania täpsemate reeglitega saab tutvuda Elva valla äpis. 

Rally Estonia WRC etapp, millest võtavad osa ka Martin Järveoja ja Ott Tänak, sõidetakse Lõuna-Eestis, sh Elva vallas, 4.–6. septembril. 

Elva valla põnevad elamused leiate: www.visitelva.com

Video, kus Martin Järveoja räägib oma sünnilinnast Elvast, leiate SIIT.

 

Lisainfo: 
Merilyn Säde, kommunikatsioonijuht 
merilyn.sade@elva.ee või tel 5915 1120 

Hemminki Otstavel, turismijuht 
hemminki.otstavel@elva.ee 5635 4033  

 

 

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!