« Tagasi

Elva Laskespordi klubi kogus aasta viimased tiitlid

Eesti laskurliidul õnnestus vaatamata keerulisele aastale kõik tiitlivõistlused ära pidada. Viimased medalid ja karikad mängiti välja Männikul ja Elvas peetud Eesti õhkrelvade karikavõistlusel ja võistkondlikul meistrivõistlusel.

Elva laskurite auhinnavitriin täienes ühe karika ja kolme medalikomplekti võrra. Meeste õhupüstoli harjutuses kordas Reijo Virolainen oma selle aasta parimat tulemust 572 silma, mille ta lasi aasta alguses Euroopa meistrivõistlustel. Seekord piisas sellest tulemusest aasta teise karikavõidu võtmiseks. Esimene tiitel tuli vabapüstoli harjutuse finaalis samal Männiku tulejoonel augustikuus.

Reijot jälitasid tihedalt kolm Männiku esimese võistkonna laskurit, kuid kätte ei saanud. Kristen Madisso lasi 569, Erik Aman ja Raul Erk 567 silma ning sellega tulid nad kindlalt võistkondlikuks Eesti meistriks. Järgnesid Narva ja MäLK II võistkond. Elva meeskonnal, kus lasid veel Lennart Saarepuu 555 ja Heldur Kurig 530 silma, jäi medalite võiduks 10 silma vajaka.

Medalid tulid oodatult naiste õhupüssi harjutuses. Meie esimene võistkond koosseisus Ele Loot, Marianne Tavits ja Marleen Riisaar realiseeris oma hetkevormi täiel määral. Marianne ja Marleen oskasid lasta täpselt ühesuguse tulemuse 615,5 silma, mis Marleeni puhul tähistab ka nüüd tema uut isiklikku rekordit. Mariannel jäi oma parimast puudu pool silma. Ele tegi väga tugeva harjutuse teise poole, sai kogusummaks 609,2 silma ja kindlustas võistkonnale hõbemedalid. Kaotussilmi Narvale kogunes 20,8, kuid Männiku naisi edestati 13,1 silmaga.

Loe edasi SIIT.Elva vald soovib 2021. aasta lõpuks koguda miljon aktiivset kilomeetrit

Elva linna Pika tänava ehitusblogi

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!