« Tagasi

Elva keskväljaku ja Kesk tänava ärimoodulites pakutakse juunist alates maitseelamusi

Elva Vallavalitsus leidis avalike konkursside kaudu rentnikud Elva keskväljaku, Arbi järve ja Kesk tänava ärimoodulitesse, mis valmisid eelmise aasta lõpus koos Elva keskväljaku valmimisega. Ärimoodulites alustatakse tegevusega juunis.

Elva abivallavanem Mikk Järv ütles, et juba praegu on ilusate ilmadega näha Elva keskväljakul väga palju jalutajaid, kes ootavad, et saaks jalutuskäigule ka midagi kaasa osta. „Usume, et ärimoodulite tegevus elavdab veelgi keskväljaku elu ning annab kõikidele inimestele võimaluse uut keskkonda veelgi paremini nautida."

Kesk tänaval asuvas ärimoodulis (asub apteegi kõrval) hakatakse pakkuma värskelt valminud kooke ja pirukaid. Küpsetisi on võimalik ka kaasa osta ning ette tellida. Kuna apteegi kõrval asuv ärimoodul on kohalikele tuntud kui jäätisekiosk, pakutakse moodulis peale kookide ja pirukate ka gelatot (itaaliapärane jäätis).

Elva keskväljakul asub kaks ärimoodulit, millest ühes avab uksed pitsakohvik, kus pakutakse käsitööna valmistatud pitsasid ja pirukaid. Samuti on võimalik osta karastusjooke ja jäätist. Keskväljaku teises ärimoodulis jätkab tegevust Männilinna lilled, kes pakkusid huvilistele töötube juba ka eelmise aasta detsembris.

Arbi järve purdel asuvas moodulis ootab külastajaid võileivakohvik, kus pakutakse peale võileibade ka smuutisid, piima-jäätisekokteile ning kohvi ja teed. Võileivakohviku valikust leiavad endale sobiva maitseelamuse ka veganid.

Kõik teenusepakkujad alustavad tegevusega juunikuus ning lepingud on sõlmitud 2022. aasta jaanuarini. Ärimoodulites on võimalik maksta nii sularahas kui ka kaardiga.

Teenusepakkujad leiti kahe avaliku konkursi kaudu, mis toimusid selle aasta kevadel. Kahel konkursil osales kokku kaheksa huvilist.

Lisainfo:

Mikk Järv, abivallavanem
mikk.jarv@elva.ee või tel 517 0306Elva vald soovib 2021. aasta lõpuks koguda miljon aktiivset kilomeetrit

Elva linna Pika tänava ehitusblogi

Elva valla üldplaneeringu blogi

Tutvu Elva Vallavalitsuse tegemistega nädalakirja abil!