Elva Elamusfestival tuleb taas!

24. augustil teist korda toimuval festivalil tutvustavad Elva valla ettevõtlikud inimesed ürituse külastajatele oma tooteid ja teenuseid. Peale ettevõtjate messi toimub huvialamess, paralleelselt toimub kultuuriprogramm ning tegevused noortelaval.

Elamusfestivalilt leiab igaüks midagi, sest kirja on pandud täiesti eriilmelised Elva vallas tegutsevad ettevõtted. Võimalus on lasta enda eest hoolitseda iluteenindajatel või massööril. Kehakinnitust pakuvad erinevad kodukohvikud ja puhvetid. Proovida saab erinevaid mahetooteid ja talutoitu, aga ka näiteks ajurveeda suupisteid või mangolassit.

Kohapeal saab tutvuda naha-, paberi- ja keraamikakunstiga. Soovi korral saab proovida ise midagi ilusat valmistada. Kõigile, kes plaanivad korraldada juubelit või pulmi, on kindlasti kasulik tutvuda kohalike peokorraldusfirmadega, kes ennast Elamusfestivalil tutvustavad. Kohal on ka kaks fototeenuseid pakkuvat ettevõtet.

Huvialamessil saavad lapsevanemad ja lapsed tutvuda kohalike huviringide võimalustega. Praegu on end kirja pannud muuhulgas judo, võrkpall, korvpall ja beebide akrobaatika. Peale selle tehakse ennetustööd noorsootöös ning liiklusohutuses.

Õhtu lõppeb Black Velveti kontserdiga. Sündmus on tasuta!

Lisainfo:
Margit Kink, kultuurispetsialist
margit.kink@elva.ee või tel 5855 3137