« Tagasi

E-Selver jõuab Elva ja Nõo elanikeni

Selveri Tartumaa kojuveopiirkond saab tänasest suure tüki maad juurde – teenust hakatakse osutama nüüd ka Elva linnas ning Elva ja Tartu senise teeninduspiirkonna vahelisel alal.

Uuenenud teeninduspiirkonna kaarti näeb siit.

1. juunist lisanduvad e-Selveri senisele teeninduspiirkonnale Nõo, Elva, Tõravere, Vellavere, Käo, Kalme, Rõhu jt piirkonnad.

„Aina kasvav vajadus e-Selveri teenuse järele andis võimaluse teenusepiirkonda Tartumaal laiendada. Nüüd saavad Selveri e-poe mugavust nautida ka Elva ja Nõo elanikud. Eesti suurim e-toidupood on Tartumaal nüüd kättesaadav rohkem kui 120 000 elanikule. Tellimused paneme nüüd kokku Tartu Anne Selveris. Iga Tartu elaniku e-poe tellimus annab seega tööd Tartu enda inimestele, kes kaupu komplekteerivad ja ka kodudesse kohale toovad," ütles Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Tartlastele on vahepeal lisandunud veel üks uudne teenus – e-Selveri tellimuste väljastuspunkt. Kes ei soovi kaupu koju kätte saada, vaid tahab neile ise järele minna, saab oma tellimuse kätte Anne Selveri infoletist. Kliendi eest kokku pandud tellimuse komplekteerimistasu on 2 eurot, kulleriga koju tellimine maksab 4,90.

Esitades tellimuse päeva esimeses pooles, saab kaubad kätte juba samal päeval kas kulleriga koju kätte või väljastusega kaupluse infoletist.

E-Selveri kliendil on võimalus ka tellimuse teekonda jälgida. Kohe, kui kaup on kokku pandud, bussi tõstetud ning see hakkab kauplusest kliendi poole liikuma, hakkab ka klient kaardil liikuvat bussi nägema. Kaardi link saabub koos tellimuse kinnituse ja arve-saatelehega. Kaart uueneb iga 20 sekundi järel.

E-Selveri klientidel on võimalus tellimust tehes valida, kas kaup pakitakse kile- või paberkotti. Pakendisoovist tuleb märku anda tellimuse ostukorvi vaates, täites tärniga kastike „Soovin, et kilekoti asemel pakendatakse tooted paberkotti". Kilekott jääb aga pakendina kasutusse sügavkülmutatud toodete puhul, millele otsitakse samuti keskkonnasäästlikumat alternatiivi.

Peale laia valiku toidu- ja tööstuskaupu toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad, telerid, aga ka mängukonsoolid.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-toidupood on kättesaadav enam kui poolele Eesti elanikkonnast. Kaupa saab koju tellida valitud piirkondades Harju-, Rapla-, Pärnu- ja Tartumaal. E-Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonnaga e-toidupood.

Kuidas osta?

  • Logi Partnerkaardiga kliendina e-Selverisse või alusta ostmist külalisena;
  • broneeri kauba kättesaamise aeg ja koht;
  • vali kaubad välja ja lisa need ostukorvi;
  • kontrolli ostukorvi sisu ja maksa internetipangas;
  • tule broneeritud ajal kaupadele järele või võta need kullerilt vastu enda valitud kohas (kulleriga tellimise võimalus on saadaval vaid e-Selveri teeninduspiirkonnas).