« Tagasi

28. augustil toimub Elva valla õpetajate virtuaalne inspiratsioonipäev „Stardi targalt“

Ootame kõiki õpetajaid, tugispetsialiste, koolijuhte ja haridusametnikke inspireerivale veebikohtumisele, mis toimub 28. augustil!

Elva valla õpetajate virtuaalne inspiratsioonipäev "Stardi targalt" toimub 28. augustil kell 10–12.30.

Päeva teema on „Stardi targalt". Uus õppeaasta on algamas ja üks on kindel – miski ei ole olnud viimasel ajal nii muutuv kui seda on täna hariduskorraldus, õpetamine ja õppimine. Kevadised pandeemiaga seotud õppetunnid, paindlikkus ja tark tegutsemine on ka nüüd õpetajale ja koolijuhile olulised märksõnad.

Nõuandeid pakuvad ja motivatsiooni aitavad tõsta Liina Kersna (Riigikogu), Marika Saar (Elva abivallavanem), Marcus Ehasoo (Eesti Õpilasesinduste Liit), Uku Tomikas (analüütik, õpetaja, vabatahtlik), Ingmar Elm (meeskondade koolitaja).

Arutleme selle üle, millised on õppijate ootused õpetajale, riigi ja omavalitsuse laiem vaade suundumustele hariduses, kuidas on võimalik teha asju uut moodi ja kuidas treenida oma meeskonda stardiks.

Päeva juhib Tõnis Parksepp (Elva Gümnaasium).

Ootame kõikide lasteaedade, huvikoolide ja koolide meeskondi ühiselt kaasa elama ja tagasisidet andma inspiratsioonipäeva veebiülekandele.

Kuidas virtuaalsel inspiratsioonipäeval osaleda?


Inspireeriva kohtumiseni!

 

Lisainfo:
Mare Tamm, haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
mare.tamm@elva.ee