« Tagasi

Valmis kaasava eelarve projekt: Ulila madalseiklusrada vol 2

Juunikuu alguses sai Ulilas valmis uus madalseiklusrada. Rada asub Ulila Keskuse pargis ning tegemist on 2023. aasta kaasava eelarve ühe võitjaga!
 
Tööd teostas Falador OÜ ning tööde maksumus oli 13 200 eurot (koos käibemaksuga). Seiklusrada saavad kasutada kõik lähiümbruskonna lapsed, noored ja ka mõned julged täiskasvanud!
 
Ulila kogukond selgitas kaasavasse eelarvesse esitatud idees madalseiklusraja soovi ja vajadust kogukonnas nii: "Üha enam muutuvad meie lapsed ja noored tubasemateks, eriti veel viimastel koroona-aastatel. Meie, Ulila kogukond, oleme püüdnud just eriti viimastel aastatel pöörata suuremat tähelepanu õues liikumisele. Kaks aastat tagasi sai rajatud Ulila Keskuse parki avalikuks kasutamiseks väike madalseiklusrada. Rada sai tehtud sellisel moel, et tulevikus saaks sellele ronimiselemente juurde lisada. Nüüd ongi tekkinud hea võimalus kaasava eelarve kaasabil olemasolevat rada laiendada. Praegust seiklusrada saavad kasutada lapsed alates 4. eluaastast ning meie soov on nüüd lisada juurde keerulisemaid ja raskemaid radu, et oleks põnev ka noortel vanuses 12+."
 
Kui ka Sinul on mõni idee, kuidas oma kogukonda edasi arendada või piirkonda mõni uus võimalus luua, siis pane juba aegsasti oma lennukad mõtted plaani vormi, sest uus kaasava eelarve voor avaneb taas juba 1. septembril!
 
Vaata täpsemalt ka: www.elva.ee/kaasav-eelarve-2023

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi