« Tagasi

Vallavalitsus kohtub järgmisena Elva linna eakatega

14. märtsil said alguse vallavalitsuse liikmete kohtumised eakatega ning esimesena saadi kokku Rõngu piirkonna eakatega. Kohtumisele oli kohale tulnud 28 eakat, kellega arutleti vabas vormis kõikidel neile huvipakkuvatel teemadel.
 
Eakad küsisid küsimusi näiteks ühis- ja sotsiaaltranspordi korralduse kohta, andsid teada erinevate piirkondade ja külade heakorramuredest, uurisid valla eelarve kokkupanemise protsessi kohta ning jagasid ideid, milliseid üritusi nad sooviksid Elva vallas näha.
 
Järgmine kohtumispaik oli 17. aprillil Rannu Rahvamaja. Kohale oli tulnud 21 eakat, kellega vesteldi samuti vabas vormis erinevatel Elva valda ja Rannu piirkonda puuduvatel teemadel.
 
Muuhulgas tuli juttu näiteks Rannu piirkonnakogu tegemistest ning teede remondist ja kergliiklusteede arendamisest. Lisaks pakkus eakatele huvi, kas nüüdseks on juba tehtud esimesed analüüsid, millised mõjud on olnud haldusreformil ja valdade ühinemisel.
 
Järgmine vallavalitsuse kohtumine toimub Elva linna eakatega 23. mail kell 13 Elva Kultuurikeskuses. Ette registreerima ei pea – tule lihtsalt kohale! Üritus Facebookis →
 
Kõikidest järgmistest kohtumistest teavitame samuti ette Elva valla lehes ja teistes infokanalites. Ole ka Sina abiks info jagamisel oma lähi- ja tutvusringkonna eakatega, kellele võiks selline võimalus huvi pakkuda!
 
Mõte kohtumistest vallavalitsusega sündis eakate endi poolt Elva valla eakate mõtteringis. Kuna mõtteringid on väga kindla fookusega, seal arutatakse eakate esinduskogu loomise vajadust ja protsessi, siis aega vallavalitsuse liikmetega muudest üldisematest teemadest arutamiseks paraku üle ei jäänud. Nii kohtubki Elva vallavalitsus edaspidi iga piirkonna eakatega, et arutada nende jaoks olulisi teemasid ja küsimusi.
 
 
Lisainfo:
Gerda Kiipli-Hiir, sotsiaal- ja terviseosakonna juhataja

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi