« Tagasi

Uus saade Elva valla raadios: Krete Enno ja Maia Mälk räägivad Elva maitsete nädalast

Uus saade Elva valla raadios! Juba sel laupäeval stardib Elva maitsete nädal ehk meie oma kohalike toitlustusettevõtjate ühiskampaania, mille raames oodatakse nii Elva valla elanikke kui ka külalisi kaugemalt endale külla spetsiaalselt üheks nädalaks ettevalmistatud eripakkumisi mekkima.
 
Elav Elva Keskuse juht ja ühtlasi ka Elva maitsete nädala projekti eestvedaja Krete Enno ning Puhjas tegutseva kohvik-resto Käsu Hans perenaine Maia Mälk käisid Elva valla raadios täpsemalt rääkimas, mida maitsete nädalast oodata.
 
Muuhulgas saad saatest teada, näiteks:
 
  • mille poolest erineb Elva maitsete nädal teistest sarnastest üritustest, nagu näiteks Maitsev Tartu?
  • millistest märksõnadest inspireeritult on toidukohad oma eripakkumised kokku pannud?
  • kui kerge või raske on toidukoha pidamine Elva linnast väljaspool?
 
Elva maitsete nädal toimub 11.-19. märtsini ning selle raames pakuvad 10 toidukohta üle Elva valla erimenüüsid ja muid põnevaid eripakkumisi.
 
Elva Maitsete Nädalast võtavad osa Porgand resto, Elva keegel ja resto, Pubi ÜksTeist, Restoran Wabrik, kohvik-resto Käsu Hans, kohvik Kooki tahad?, Toidukiosk Vana Vaksal, Wabriku Pitsa, pagariäri Karima Elva ja restoran Kolm Kööki.
 
Sündmust korraldavad sihtasutus Elva Kultuur ja Sport ning Elva Vallavalitsus, et ka turismi madalhooajal kutsuda inimesi Elvat külastama! Elva vallas on hiljuti oma uksed avanud mitmed uued toidukohad, seega avastamist jagub nii kohalikele kui ka külalistele kaugemalt.
 
Elva abivallavanem Kertu Vuks rõõmustab, et turismialane koostöö on Elva vallas järjest tugevnemas: "Meie toitlustusettevõtjad olid kohe nõus mõttega, et seljad kokku panna ja ühiskampaania läbi viia. See näitab, et konkurentsi ei peljata, vaid tegutsetakse selle nimel, et Elva vallas jaguks elamusi igale maitsele!"
 
Hoia silma peal ka ürituse Facebooki lehel, kus tutvustatakse lähemalt kampaanias osalevaid toidukohti ja nende pakkumisi.
 

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi