« Tagasi

Sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport uus juhatuse liige on Kaidi Pajumaa

Elva valla sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport juhina alustab alates 5. septembrist tööd Kaidi Pajumaa. Vastavalt põhikirjale on tegemist tähtajalise ametikohaga viieks aastaks.
 
Kaidi on varasemalt tegutsenud copywriteri ja ettevõtjana, aga ka loomejuhina Otepää vallas ja teatrijuhi abina Elva Lendteatris. Tal on lisaks ka projekti- ja arendusjuhi kogemus mitmest erinevast organisatsioonist. Kaidi on omandanud bakalaureusekraadi Eesti Maaülikoolis maastikukaitse ja -hoolduse erialal. Lisaks on ta täiendanud end Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal. Vabal ajal naudib Kaidi spordi tegemist ning teatri- ja kinokunsti. Lisaks huvitub ja pühendub ta ka vaimse tervise teemadele.
 
Kaidi sõnab ametisse asumise eel, et ta on äärmiselt elevil ja tänulik, et saab sellesse rolli astuda: "Minu siht ja südameasi on toetada meie piirkonna kultuuri, spordi ja turismi edendamist ning usun kindlalt, et need valdkonnad on meie kogukonda ühendav jõud." Ta lisab, et sihtasutuse juhi amet on tema jaoks suurepärane võimalus anda oma panus Elva valla, oma kodukoha, rikkalikku kultuuri- ja spordipärandisse.
 
Kaidi jagab veendumust, et sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport meeskond on kamp särasilmseid ja omal alal pädevaid inimesi, kes näevad igapäevaselt suurt vaeva, et luua Elvast paik, kus sünnivad inspireerivad kogemused ja unustamatud mälestused: "Ootan suure põnevusega, et saaksime koos luua veel rohkem sündmusi, toetada kohalikke talente ning edendada tervislikku ja aktiivset elustiili."
 
Sihtasutuse nõukogu esimees Kertu Vuks sõnab, et Kaidi varasem töökogemus ning spordi- ja kultuurimaastiku hea tundmine toetavad igati tema asumist sihtasutuse juhi kohale: "Tegemist on kahtlemata põneva väljakutsega ning ootused uuele juhile on kõrged, kuid  olen veendunud, et särasilmne ja tegus Kaidi saab selle vastutusega väga hästi hakkama." 
 
Lisainfo:
Kaidi Pajumaa, sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport juhatuse liige

 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi