« Tagasi

Räägi kaasa! Millise üheksa Elva valla ehitise ja objekti fassaadid võiksid saada kaunistatud seinamaalingutega?

Elva vald on koostöös tänavakunstifestivaliga RUA (Rural Urban Art) otsimas ehitisi ja objekte, mille fassaadid võiksid saada kaunistatud kunstiteostega.

Projekti eesmärk on seinamaalingute näol luua avalikku ruumi justkui kunstisaal ning seeläbi viia visuaalkunsti ka küladesse ja alevikesse. Seinamaalingute läbi soovime suunata rohkem tähelepanu ka väikepaikadele ning tutvustada kohalikele elanikele erinevaid kunstnikke ja nende loomingut.

Hea Elva valla elanik! Anna meile teada Elva vallas asuvatest ehitisest ja objektidest, mille fassaadid vajaksid elukeskkonna ja avaliku ruumi ilme parandamiseks värskendust ning võiksid saada kaunistatud seinamaalingutega!

  • Hoone või objekti esitamisel palume arvestada, et maalitav sein peab olema hästi ligipääsetav ning vaadeldav nii kohalikule elanikule kui ka turistile.
  • Ideed ja ettepanekud palume saata e-aadressile elva@elva.ee hiljemalt 8. oktoobriks.
  • Esitatud kandidaatide seast valitakse välja 9 hoonet ja objekti.
  • Kõikide vahel, kes mõne hoone või objekti kandidaadiks esitavad, loositakse välja Elva valla meeneid!

Seinamaalinguid hakatakse teostama 2024. aasta mai- ja juunikuus. Vaata rohkem tänavakunstifestivali RUA kohta ning milliseid seinamaalinguid ja kuhu on juba Eestis teostatud nende Facebooki lehelt →

Lisainfo:
Jane Loidap, Rannu ja Aakre rahvamajade juhataja
jane.loidap@elva.ee / 52 123 27


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi