« Tagasi

Päästeamet korraldab märtsis kaks tasuta veebikoolitust

Päästeameti ennetuspartnerid korraldavad kaks tasuta veebikoolitust, kus on kõigil huvilistel võimalus osaleda.

Päästeameti kriisiteemaline veebikoolitus „ELU KUI MÕNUS MÄNG"
23. märtsil kell 18-19

Selleks, et edukam olla, tuleb lauamängus mõni käik alati ette mõelda ja nii ka elus. Miks on vaja kriisiks valmistuda ja mida varuda seni, kui poed on avatud, kool ja lasteaed töötavad, trenni tegemine ja sotsiaalmeedias surfamine veel igapäevane?

Veebikoolitusel „Elu kui mõnus mäng" arutleme teemal, kuidas oma elu mugavamalt elada, kui ei saa teha oma argitoimetusi.

Üritus Facebookis →

 

Päästeameti tuleohutuse veebikoolitus „5 ELUMUUTVAT MINUTIT"
29. märtsil kell 18-19

Eelmise, 2022. aasta teises pooles juhtus mitu tulekahju, kus inimesed küll esialgu väljusid põlevatest ruumidest, kuid läksid siis tagasi ning seetõttu hukkusid. Veebikoolitusel räägime tulekahjude menetleja Raido Metsaga sellest, mis toimub tulekahju eel, ajal ja pärast tulekahju. Saate teada kui kiiresti levib tuli ning mitu minutit on aega enda päästmiseks. Kindlasti anname nõu ning tuletame meelde, kuidas tuleõnnetusest vigastusteta pääseda.

Üritus Facebookis →


Koolitustele saab registreeruda Päästeameti kodulehe broneerimissüsteemi kaudu. Pärast õnnestunud registreerumist saad automaatse kinnituskirja ning vahetult enne koolitust ka e-kirjaga koolituse veebilingi.


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi