« Tagasi

Otsime oma meeskonda sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport juhatuse liiget!

Sihtasutuse Elva Kultuur ja Sport nõukogu otsib oma meeskonda juhatuse liiget, kes tunneb hästi spordi-, turismi- ja kultuurivaldkonda ning kellel on visioon ja kirg nende valdkondade arendamiseks Elva vallas. Juhatuse liikme leping on tähtajaline ning sõlmitakse viieks aastaks.
 
Elva Kultuur ja Sport on Elva valla sihtasutus, mille tegevused on Elva valla kultuuri-, spordi- ja turismivaldkonna edendamine, vaba aja veetmise korraldamine, olemasolevate valdkonna objektide majandamine, haldamine ja arendamine ning piirkonna maine kujundamine.
 
Otsime organisatsioonile uut juhatuse liiget, kes on täpne, avatud suhtlemisstiiliga, koostöösuhteid loov ning hea analüüsi- ja planeerimisoskusega.
 
Edukal kandidaadil on:
 
  • kõrgharidus
  • meeskondade juhtimise kogemus
  • strateegilise planeerimise, finantsplaneerimise ja eelarvestamise oskus
  • protsesside kujundamise, planeerimise ja juhtimise kogemus
  • pingetaluvus
  • oled avatud ja initsiatiivikas
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
 
Kandideerimiseks palume saata elulookirjelduse (CV) koos videoga, milles räägid teemal "Milline on minu panus Elva valla muutmisel silmapaistvamaks kultuuri-, spordi- ja turismivallaks?" (kuni 2 min) e-aadressile kertu.vuks@elva.ee hiljemalt 23. juuliks.
 
Sihtasutuse praegune juhataja Ivi Tigane sõnab, et juba seitse aastat tegutsenud organisatsioon on kasvav ning kaasaegse mõtteviisiga: „Oleme korraldanud ja vahendanud väga paljusid eriilmelisi sündmusi alates kohaliku tähtsusega üritustest kuni rahvusvahelise tasandini välja. Oleme avatud, tulevikku vaatav ja motiveeritud meeskonnaga sihtasutus."
 
Ivi Tigane on otsustanud sihtasutuse juhi teatepulga anda üle uuele inimesele, kuna tunneb, et on oma panuse organisatsiooni arendamisse andnud ning on aeg liikuda vastu uutele väljakutsetele: „Olen äärmiselt tänulik meeletu kogemuse ja inimeste eest, kellega olen sel perioodil koostööd teinud! Elva vald on atraktiivne ja tegus omavalitsus, kellel on seatud kõrged ambitsioonid ning kes tegutseb oma kogukonna nimel."
 
Sihtasutuse nõukogu esimees Kertu Vuks julgustab kandideerima, sest tegemist on väga ägeda ja mitmekülgse ametikohaga: "Otsime enda tiimi julget ja pealehakkajat inimest, kes soovib jätta oma jälje ning panustada Elva valla jätkuvasse arengusse."
 
Küsi lisainfot:
Kertu Vuks, SA Elva Kultuur ja Sport nõukogu esimees
kertu.vuks@elva.ee / 5813 7086

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi