« Tagasi

Otsime oma meeskonda kommunikatsioonijuhti!

Elva Vallavalitsus otsib oma meeskonda kommunikatsioonijuhti, kelle peamised tööülesanded on koostada ja vahendada Elva valla elanike ja avalikkuse jaoks olulist infot, hallata vallavalitsuse infokanaleid ning nõustada vallavalitsuse ja hallatavate asutuste töötajaid kommunikatsiooniteemadel.
 
Kui Sa huvitud tööst avalikus sektoris ning soovid panustada Elva valla ja vallavalitsuse eduloosse olles oluliseks lüliks nii õnnestumiste võimendamisel kui ka probleemide lahendamisel, siis ootame Sind kandideerima!
 
Eduka kandidaadina on sul:
 
  • kõrgharidus (soovitavalt ajakirjanduse või kommunikatsiooni erialal)
  • vähemalt 2-aastane töökogemus kommunikatsiooni, turunduse või avalike suhete valdkonnas
  • oskused ja kogemused infokanalite, sealhulgas sotsiaalmeedia haldamises ja sisuloomes
  • oskused ja teadmised kommunikatsioonitehnoloogiast, info- ja reklaammaterjalide kujundamisest ning videoloo filmimisest ja monteerimisest
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus nii eesti kui inglise keeles
 
Elva Vallavalitsus järgib avatud valitsemise põhimõtteid. Me teeme otsuseid üheskoos kogukonnaga ning oleme oma töös kaasavad, nutikad ja säästlikud.
 
Senine kommunikatsioonijuht Eliise-Berta Tarto võtab üle Elva valla turundus- ja turismijuhi ametikoha ning annab kommunikatsioonijuhi teatepulga üle uuele sõnumite võlurile: „Kui Sa naudid inimestega suhtlemist, Sulle meeldib teemade ja tööülesannete vaheldusrikkus ning Sinu südameasi on Elva valla hea käekäik, siis see amet on midagi Sulle!"
 
Kandideerimise tähtaeg on 3. september.
Täpsem info ja kandideerimine: https://elva.teamdash.com/p/job/QPBCzONE/job-professional
 
Küsi lisainfot:
Eliise-Berta Tarto, kommunikatsioonijuht

 


 

Elva raadio logo

Elva valla üldplaneeringu blogi