« Tagasi

22. septembrist 2022 algab uus loovhommikute hooaeg

Eelmisel aastal läks Elva vallas käima loomeettevõtjatele suunatud Loovhommikute sari, mis tõi üle valla kokku loomeettevõtjad ning andis teadmisi juurde mitmes valdkonnas. Ka sel aastal toetab Elva vald loomeettevõtjaid ning seda kahel viisil.

Jätkuvad Loovhommikud ning uue võimalusena on loomeettevõtjatel võimalus kandideerida ka mentorlusprogrammi. Mentorlus annab loomeinimesele kindlust ning motivatsiooni oma ettevõtmise arendamiseks ning aitab püsida õigel rajal. Tuge pakuvad Tartu Loomemajanduskeskuse mentorid, kellel vastav eelnev kogemus juba olemas mitmete inkubantide näol.

Mentorlusprogrammi kandideerimine on avatud 18. septembrini Elva valla kodulehel. Osalemine on huvilisele täiesti tasuta!

Hooaja esimene Loovhommik toimub 22. septembril kell 10-13 Tartu Loomemajanduskeskuses. Sel korral on teemaks ärimudelid ning ärimudeli innovatsioon. Seminari viib läbi Külli Hansen. Osalema on oodatud kõik Elva valla loomeettevõtjad ning vabakutselised loomevaldkonnast huvitunud inimesed! Anna oma osalussoovist teada kirjutades hiljemalt 20. septembriks e-aadressile sirli.pippar@elva.ee

Loovhommikuid ning mentorlusprogrammi korraldab Elva Vallavalitsus koostöös Tartu Loomemajanduskeskusega. Projekti rahastab EAFRD MAK 2014-2020 LEADER-meetme raames ja Tartumaa Arendusselts.
 

Lisainfo:
Sirli Pippar, arendusspetsialist
sirli.pippar@elva.ee / 58377930


 

Elva raadio logo

 

Elva valla üldplaneeringu blogi