Rõngu ja Puhja said pakiautomaadi

Omniva laiendas oma pakiautomaatide võrku ning nüüd on pakiautomaat Puhjas aadressil Nooruse 2, Puhja alevik ja Rõngu pakiautomaat aadressil Tartu mnt 2, Rõngu alevik.  

Allapool Omniva pressiteade:

Rõngu ja Puhja said pakiautomaadi

Kui seni on pakiautomaadid olnud eelkõige linnade ja suurte asulate luksuseks, siis viimase Omniva pakiautomaadivõrgu laiendamise tulemusena on pakiautomaadid tänaseks jõudnud ka Puhja ning Rõngu alevikku.

Tänu kiirele levikule ning kasutusmugavusele on pakiautomaadid postiasutuste kõrval populaarsust kogumas. Samal ajal näitavad ka erinevad uuringud, et üle 80% pakisaajatest ja saatjate eelistab võimalusel pakkide saatmiseks ja kättesaamiseks pigem pakiautomaati – see on lihtne kasutada, mugav, kiire ning pidevalt kättesaadav.

Pakisaatjate ja pakisaajate huvides paigaldabki Omniva sel kevadel 20 pakiautomaati eelkõige väiksematesse asulatesse, muuhulgas ka näiteks Rõngu ja Puhja asulatesse. Seetõttu muutub põhiliseks kujunenud paki saatmine ning kättesaamine piirkonnas kordades mugavamaks ning kellaajast sõltumatuks. Lisaks on pakiautomaadi kaudu võimalik pakki ka e-poele tagastada. Selleks tuleb hetkel kasutada sama automaati, millest pakk kätte saadi.

Pakiautomaati eelistatakse postkontorile ja kullerile

Pakiautomaat pole põhjuseta Eesti inimeste esimeseks eelistuseks kujunenud – pakiautomaadist paki kättesaamine on lihtne nii noorele kui ka vanale. Loomulikult mängib rolli ka fakt, et pakiautomaat on 24 tundi ööpäevas kättesaadav.

Puhja ja Rõngu automaatide puhul on tegemist ka uue põlvkonna pakiautomaatidega, mis töötavad uuel ning pidevalt aredataval tarkvaral. Seega igasugune klientide tagasiside parendusteks on samuti väga oodatud ning teretulnud. Kliendi jaoks on uus pakiautomaat taotuslikult nii välimuselt kui kasutuskogemuselt sarnane olemasolevate automaatidega. Lähiajal võimaldab uus tarkvara aga pakiautomaadi kasutamist veelgi mugavamaks muuta.

Aasta teises pooles plaanib Omniva oma pakiautomaadivõrgu enam kui kaks korda suuremaks kasvatada. Suur osa pakiautomaate on plaan paigaldada ka väiksematesse asulatesse, kuna märkimisväärne hulk aktiivseid e-ostlejaid elavad just maapiirkondades.

Puhja pakiautomaat - Nooruse 2, Puhja, Elva vald, Tartumaa

Rõngu pakiautomaat - Tartu mnt 2, Rõngu, Elva vald, Tartumaa

 

 

Tervitades,

 

Mattias Kaiv | Meediasuhete juht

Tel: 664 3092 | Mob: +372 53325352

mattias.kaiv@omniva.ee

Kommunikatsiooniosakond

OMNIVA | Pallasti 28 | 10001 Tallinn

omniva.ee

 

Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.