Teenistujad

 

Kantselei

Infosekretär
Triin Ojasoo
Telefon: 730 9880
elva@elva.ee

Vallasekretär
Salle Ritso
Telefon 730 9893
salle.ritso@elva.ee

Registripidaja
Kristi Kalmus
Telefon 7 309 886
kristi.kalmus@elva.ee

Õigusnõunik
Margit Kiin
Telefon 730 9885
margit.kiin@elva.ee

Õigusnõunik
Kaisa-Karoliina Kokk
kaisa.kokk@elva.ee

Kommunikatsioonijuht
Merilyn Säde
merilyn.sade@elva.ee
59151120

Sotsiaal- ja terviseosakond

Sotsiaal- ja terviseosakonna juhataja
Milvi Sepp
Telefon 515 4872
milvi.sepp@elva.ee

Sotsiaalnõunik
Alo Rebane
Telefon 730 9894
alo.rebane@elva.ee

Sotsiaalnõunik
Eva Kuslap
Telefon 730 9892
eva.kuslap@elva.ee

Sotsiaalnõunik 
Piret Hallast

piret.hallast@elva.ee
Telefon 5616 6000

Lastekaitsespetsialist (Elva linn)
Eve Jõgi
Telefon 730 9889
eve.jogi@elva.ee

Lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu piirkond)
Anneli Lepik
Telefon 505 1707
anneli.lepik@elva.ee

Lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta piirkond)
Hille Deede
Telefon 730 0647; 591 91693
hille.deede@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Elva, Palupera piirkond)
Sille Kask
sille.kask@elva.ee

Telefon 730 9892; 5381 6336 

Sotsiaaltööspetsialist (lastekaitse alal)
Lauri Tamm

lauri.tamm@elva.ee
Telefon 53019106

Sotsiaaltööspetsialist (Konguta piirkond)
Elo Kasetalu
Telefon 731 4435; 523 9389
elo.kasetalu@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Rõngu piirkond)
Ene Sõber
Telefon 731 4484, 513 9352
ene.sober@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Rannu piirkond)
Sirje Erm
Telefon 7 311 904; 525 3370
sirje.erm@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Puhja piirkond)
Laura-Liis Õnneleid
laura-liis.onneleid@elva.ee 
T
elefon 
730 0646 525 6212

Arengu- ja planeeringuosakond

Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
Kertu Vuks
Telefon 5813 7086
kertu.vuks@elva.ee

Vallaarhitekt
Jaanika Saar
Telefon 534 81114
jaanika.saar@elva.ee

Planeeringuspetsialist
Maarika Uprus
Telefon 730 9897
maarika.uprus@elva.ee

Arendusspetsialist
Allan Allik
Telefon 5669 4684
allan.allik@elva.ee

Infotehnoloogianõunik
Kayvo Kroon
Telefon 731 0151
kayvo.kroon@elva.ee

Konguta piirkonna koordinaator
Kerli Metsallik
Telefon 731 4432
kerli.metsallik@elva.ee

Rõngu piirkonna koordinaator
Ene Joosing
Telefon 731 4482, 509 6202
ene.joosing@elva.ee

Puhja piirkonna koordinaator
Ede Möldre
Telefon 730 0642
ede.moldre@elva.ee

Palupera piirkonna koordinaator
Maia Kukk
Telefon 767 9502
maia.kukk@elva.ee

Haridus- ja kultuuriosakond

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Mare Tamm
Telefon 7309 899, 5622 0169
mare.tamm@elva.ee 

Haridusspetsialist 
Triin Kaaver
Telefon 7309 899
triin.kaaver@elva.ee

Kultuurispetsialist
Karmen Moont
Telefon 7309 899
karmen.moont@elva.ee

Vallamajandusosakond

Vallamajandusosakonna juhataja
Hegri Narusk
Telefon 309 888; 512 9072
hegri.narusk@elva.ee

Vallavaraspetsialist
Terje Korss
Telefon 53020888
terje.korss@elva.ee

Ehitusnõunik
Riina Sirel
Telefon 730 9884
 
Ehitus- ja hankespetsialist
Meelis Hõbemägi
Telefon 5218545
 
Taristuspetsialist
Kristjan Vilu
Telefon 534 22067
 
Keskkonnaspetsialist
Margit Berg-Jürgens (teenistussuhe peatunud)
 
Keskkonnaspetsialist

Terje Raadom
Telefon 
730 9898;  5305 2500
terje.raadom@elva.ee 

Heakorraspetsialist
Sten Saarekivi
Telefon 5886 1600
sten.saarekivi@elva.ee 

Kinnistuspetsialist
Daisy Sild
Telefon 730 9896
daisy.sild@elva.ee

Kalmistukorraldaja (Elva kalmistu)
Milvi Saarekivi
Telefon 745 7063, 520 8465
milvi.saarekivi@elva.ee
Aadress: Vaikne 41, Elva

Kalmistukorraldaja (Puhja kalmistu)
Zoja Tera
Telefon 516 0593
zoja@puhja.ee

Kalmistukorraldaja (Rõngu kalmistu)
Sven Uibo
Telefon 502 2610

Kalmistukorraldaja (Rannu kalmistu)
Ainar Kinsigo
Telefon 522 6103

Finantsosakond

Finantsosakonna juhataja
Imbi Rõivassepp

imbi.roivassepp@elva.ee

Finantsspetsialist
Inna Rebane
Telefon 735 3701
inna.rebane@elva.ee

Pearaamatupidaja
Eve Nõmmemaa
Telefon 730 9890
eve.nommemaa@elva.ee

Raamatupidaja
Antonina Uffert
Telefon 730 9890
antonina.uffert@elva.ee

Raamatupidaja
Anneli Teder
Telefon  730 9891
anneli.teder@elva.ee

Raamatupidaja
Tatjana Žuravljova
tatjana.zuravljova@elva.ee

Raamatupidaja
Triinu Põlgast
triinu.polgast@elva.ee

 

Elva linnavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Konguta vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Palupera vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Puhja vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Rannu vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Rõngu vallavalitsuse teenistujad  (kuni 31.12.2017)