18.12.18

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Elva valla spordivaldkonna tunnustusavaldustele saab kandidaate esitada erinevates kategooriates. Praegu ootame kandidaate 2018. aasta tunnustustele, tunnustamine ise toimub 2019. aaasta jaanuaris.
Aasta spordisõber aunimetus antakse isikule või organisatsioonile, kes on eelneval aastal Elva valla spordielu olulisel määral toetanud;
Aasta spordihing aunimetus antakse isikule, kes on suure pühendumusega Elva valla spordielu arendamisse panustanud;
Aasta sporditegu aunimetus antakse eelneval aastal läbiviidud spordisündmuse korraldamise, spordirajatise loomise või uuendamise või muu spordialase ettevõtmise eest;
Parimad sportlased, treenerid ja võistkond

Õigusaktid:

Elva valla tunnustusavalduste kord § 6 lg 4
Elva valla spordivaldkonna tunnustusavalduste statuut

Vastutaja:

Kultuurispetsialist Karmen Moont
Kontaktid: karmen.moont@elva.ee.

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud:

Elva valla teenuste ja toimungute keskkonda sisenemiseks tuleb end  sisselogimisel tuvastada kas ID-kaardi või mobiili-IDga.
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm, mis tuleb digitaalselt allkirjastada. 

  Jälgige  vormi täitmise kulgu! Taotlus on esitatud korrektselt, kui te saate teate: Vorm on saadetud. Vormi saaja nimi: Elva vallavalitsus ja Teie e-posti aadressile laekub kinnituskiri.

Viide:


 

Esitamine pabervormil

Vajalikud
sammud:

Tunnustusavalduse blankett on võimalik alla laadida pdf-vormis siit. Avalduse täitmiseks tuleks see esmalt salvestada oma arvutisse. Seejärel avada fail PDF failide funktsionaalsust võimaldava tarkvaraga (Adobe AcrobatFoxit Reader jms). Peale vormil olevate väljade täitmist tuleks fail salvestada, et seejärel see digitaalselt allkirjastada ID-tarkvara abil. PDF-vormis täidetud avalduse saate esitada digiallkirjastatuna e-posti aadressile elva@elva.ee või tuua selle allkirjastatuna teenuskeskusesse või vallavalitsusse koha peale.

Taotlust on võimalik täita ka Elva vallavalitsuses ning Konguta, Palupera, Puhja, Rannu ja Rõngu teenuskeskustes. Vastuvõtuajad leiate siit.

 

 

 

Toimetaja: TRIIN KAAVER