Spordivaldkonna tunnustamised

2020

Aasta noormees vanuseklassis kuni 12 aastat: Keir-Christian Sugul

Aasta noormees vanuseklassis 13-14 aastat: Aleksander Tigane

Aasta noormees vanuseklassis 15-16 aastat: Markus Villako

Aasta noormees vanuseklassis 17-18 aastat: Alex Arthur Märtmaa

Aasta neiu vanuseklassis kuni 12 aastat: Rahel Mäe

Aasta neiu vanuseklassis 13-14 aastat: Sandra Movits

Aasta neiu vanuseklassis 15-16 aastat: Emily Hermann

Aasta neiu vanuseklassis 17-18 aastat: Marleen Riisaar

Aasta naisjuunior: Ana-Lina Park

Aasta meesjuunior: Andreas Ilves

Aasta naissportlane: Tuuli Kübarsepp

Aasta meessportlane: Kristjan Ilves

Aasta naisveteran: Kaire Elias

Aasta meesveteran: Janno Pärt

Aasta treener: Karl Kontor

Aasta võistkond:  Elva laskespordiklubi LSK I naiskond koosseiss Mariette Pennar, Marleen Riisaar ja Nathalie Lessing

Aasta sporditegu: Elva elamusjooks

Aasta spordihing: Margit Aidla

Aasta spordisõber: Are Altraja

2019

Aasta noormees vanuseklassis kuni 12 aastat: Karel Pastarus

Aasta noormees vanuseklassis 13-14 aastat: Rasmus Kivari

Aasta noormees vanuseklassis 15-16 aastat: Raimo Markvard

Aasta noormees vanuseklassis 17-18 aastat: Edward Henno

Aasta neiu vanuseklassis kuni 12 aastat: Minna Li Mäesepp

Aasta neiu vanuseklassis 13-14 aastat: Kädi Lii Kuznetsov

Aasta neiu vanuseklassis 15-16 aastat: Iiris Rehme

Aasta neiu vanuseklassis 17-18 aastat: Kadi Kertu Elias

Aasta naisjuunior: Helena Pallon

Aasta meesjuunior: Kaarel Vent

Aasta naissportlane: Eneli Õigus

Aasta meessportlane: Ergo Tamm

Aasta naisveteran: Airi Alnek

Aasta meesveteran: Hannes Külv

Aasta treener: Andres Bõkarev

Aasta võistkond: SC Airi Junior Team

Aasta sporditegu: Elva Südaööjooks

Aasta spordihing: Marek Pihlak

 

2018

Aasta noormees vanuseklassis kuni 12 aastat: Kaur Hansen

Aasta noormees vanusklassis 13-14 aastat: Kert Krillo

Aasta noormees vanuseklassis 15-16 aastat: Heiki Vabrit

Aasta noormees vanuseklassis 17-18 aastat: Edward Henno

Aasta meesjuunior: Johannes Sikk

Aasta neiu vanuseklassis kuni 12 aastat: Gerlinde Vallikivi

Aasta neiu vanuseklassis 13-14 aastat: Emily Hermann

Aasta neiu vanuseklassis 15-16 aastat: Marleen Riisaar

Aasta neiu vanuseklassis 17-18 aastat: Marianne Tavits

Aasta naisjuunior: Getriin Marii Lessing

Aasta naissportlane: Margret Zimmermann

Aasta meessportlane: Cevin Anders Siim

Aasta naisveteran: Klara Väiko

Aasta meesveteran: Endel Remmet

Aasta treener: Evelin Pihlak

Aasta võistkond: FC Elva esindusmeeskond

Aasta spordisõber: SA Tehvandi Spordikeskus

Aasta sporditegu: Elva Metsajooksud, MTÜ Peedu Jooksuselts

Aasta spordihing: MTÜ Kvaliteetaeg