Projektitoetuse taotlemine

Toimingu üldandmed
 

Kirjeldus:

Üldiselt ootame järgneva aasta projektide taotlusi eelneva aasta 1. novembriks, kuid alati jääb ka projektitoetuste reservi, millest saab toetust taotleda aastaringselt ettenägematute projektide jaoks, samuti saab aastaringselt taotleda investeeringuprojektide omaosalust. 1. oktoobriks ootame järgneva aasta esindusürituste taotlusi.

Toetust on õigus taotleda juriidilistel ja füüsilistel isikutel tingimusel, et projekt, millele toetust taotletakse, toimub Elva vallas või on vallaga muul viisil seotud.

Õigusaktid:

Elva valla eelarvest projektitoetuse taotlemise ja eraldamise kord

Vastutaja:

kultuurispetsialist Margit Kink
kontaktid: 5855 3137; margit.kink@elva.ee

 

Taotlemine Elva valla SPOKU-keskkonnas

Vajalikud sammud:

Elva valla Spoku keskkonda sisenemiseks tuleb end sisselogimisel tuvastada kas ID-kaardi või mobiili-IDga.
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm, mis tuleb digitaalselt allkirjastada. 

Viide:


 


Taotlemine pabervormil ja e-posti teel

 

Vajalikud
sammud:

Projektitoetuse taotluse vormi on võimalik alla laadida pdf-vormis siit Taotluse täitmiseks tuleks see esmalt salvestada oma arvutisse. Seejärel avada fail PDF failide funktsionaalsust võimaldava tarkvaraga (Adobe AcrobatFoxit Reader jms). Peale vormil olevate väljade täitmist tuleks fail salvestada, et seejärel see digitaalselt allkirjastada ID-tarkvara abil. PDF-vormis täidetud avalduse saate esitada digiallkirjastatuna e-posti aadressile elva@elva.ee või tuua see paberkandjal allkirjastatuna teenuskeskusesse või vallavalitsusse koha peale.

Taotlust on võimalik täita ka Elva vallavalitsuses ning Konguta, Palupera, Puhja, Rannu ja Rõngu teenuskeskustes. Vastuvõtuajad leiate siit.