10.08.20
 Jäätmejaam Asukoht Lahtiolekuaeg Vastu võetakse

Elva
linnas

 

Nooruse tn 8
(juurdepääs
Puiestee tänavalt)

E kell 9–18,
K kell 9–18;
L kell 9–15;
riigipühadel suletud

Vastuvõtja tel. 5536462

Tasuta saab ära anda: vanapaber ja paberpakendid, plastpakendid, klaaspakendid (purgid ja pudelid), lehtklaas (akna-, auto-, peegelklaas), komplektsed elektri- ja elektroonikaseadmed (külmikud, telerid, tolmuimejad, pesumasinad, triikraud, elektriline mänguasi, muruniiduk, röster, mobiiltelefon, arvutid ja muu kasutuskõlbmatu kodutehnika), penoplast (pakendite ümbert), ohtlikud jäätmed (nt olmekemikaalid, akud, patareid, värvid, ravimid jne) ja vanarehvid.

Tasu eest võetakse vastu: suurjäätmed (mööbel ja muu taoline), ehitus- ja lammutusjäätmeid  (hind: 15 €/m³ või 0,15 €/kg) ja eterniit võetakse vastu hinnaga 0,15 €/kg. Palume eterniidi üleandmine eelnevalt kokku leppida vastuvõtjaga.

Rõngu
piirkonnas
Tehase tn 8
(vana bensiinijaama
juures)
Avatud iga päev

Tasuta saab ära anda: klaas-, plast- ja metallpakendid.
Ohtlikud jäätmed (akud, patareid, vanad ravimid, olmekeemiajäätmed, taimemürgid, värvijäätmed, vanad õlid, õlifiltrid, ohtlikke aineid sisaldavad pakendid, elavhõbelambid, elavhõbe jne).

Jäätmepunktis saab ära anda elektroonikajäätmeid.

Puhja
piirkonnas

 

Nooruse tn 4
(Puhja alevik)

K kell 16–18

Vastuvõtja tel.58505015

Tasuta saab ära anda: Paber- ja kartongipakend. Vanaelektroonika (külmikud, telerid, pesumasinad, arvutid, päevavalgustuslambid ja kõik muud seadmed, millel on juhe küljes või patarei sees.

Suurjäätmete kogumiskonteiner, võetakse vastu: mööbliesemed, vaibad, madratsid, kardinapuud jms.

Jäätmepunktis saab ära anda elektroonikajäätmeid, suurjäätmeid ja ohtlike jäätmeid ainult VASTUVÕTUAJAL. Paber/papp ja pakendikonteinereid saab kasutada igal ajal.

NB! Autorehve vastu ei võeta!
Rannu
piirkonnas
Ringtee tn 4 Ohtlikuid jäätmeid
saab viia K kell 12–14.
Muul tööajal
helistada 53989259

Tasuta saab ära anda: Pakend, paber, ohtlikud jäätmed (õlijäätmed ja õlifiltrid, vanad akud ja patareid, päevavalguslambid, elavhõbedajäätmed, saastunud pakendid, värvi-, liimi- ja lakijäätmed, lahustijäätmed, aegunud ravimid, olmekeemia jäägid, taimekaitsevahendid, telerid ja külmikud).

NB! Autorehve vastu ei võeta