« Tagasi

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 30.12-2019-5.01.2020

 

 

 

 

 

 

 

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 30.12.2019–5.01.2020

Ole kursis, mis toimub Elva vallas ja vallavalitsuses! 

KOMMUNIKATSIOON, TURISM & TURUNDUS

 

 

Reedel, 3. jaanuaril toimus Elva valla lehe arenduskoosolek, kus osalesid Marika Saar, Kertu Vuks, Merilyn Säde, Triinu Paas, Triin Ojasoo ja Margit Kink. Koosoleku eesmärk oli läbi arutada erinevad ettepanekud, mis on infolehele tehtud, et muuta Elva valla infoleht huvitavamaks ja lugejasõbralikumaks. Jaanuari teises pooles ilmuvast infolehest (24.01) võib infolehest leida juba ka paar uut rubriiki. 

 

Infolehe varasemad numbrid leiab kodulehelt www.elva.ee/infoleht

 

 

 

Reedel toimus ka turismi- ja turundusmeeskonna koosolek, kus osalesid Kertu Vuks, Merilyn Säde ja Hemminki Otstavel. Üheskoos vaadati üle Elva valla arengukava vastava valdkonna tegevused ning tehti konkreetseid plaane 2020. aastaks. Üks fookustegevustest on turismiinfo koondamine ning selle kergesti leitavaks muutmine.

 

Reedel kohtusid Kertu Vuks, Marika Saar ja Hemminki Otstavel Rannu Rahvamaja juhatajaga loomemajanduse teemade osas. Rannu Rahvamaja koondab juba erinevaid loometegijaid ning plaan on seda suunda edasi arendada. Leiti, et loomemajanduse valdkonna tutvustamisega peab vallas aktiivsemalt tegelema ning alustama huviliste kaardistamisest. Mentorklubi raames saab korraldada aruteluõhtu, et pöörata loomemajanduse teemadele rohkem tähelepanu.  

 

VALLAMAJANDUS

Kuhu viia jõulukuusk?

 

12. jaanuaril algusega kell 17 toimub Ulila Suveaias Tulepidu, kus jõulukuuskedest tehakse tuleskulptuurid. Jõulukuused võib kohale viia enne üritust endale sobival ajal. 

 

Elva linnas on võimalik kuused viia Kirde tänaval asuva katlamaja taha platsile.

 

VARIA

Esmaspäeval, 30. detsembril kohtus abivallavanem Marika Saar Elva DGC MTÜ eestvedaja Aivo Mooritsaga, kes andis vallavalitsusele üle 350 eurot heategevuslikult discgolfi turniiril kogutud raha eesmärgiga osta vähekindlustatud perede lastele huvitegevuseks vajalikke vahendeid. Aitäh kõigile panustajatele! Elva valla lastekaitsemeeskond tegeleb sellega, et vajalikud vahendid jõuaksid abivajajateni.  

 

Neljapäeval, 2. jaanuaril toimus meeskonna infokoosolek. Vallavanem Toomas Järveoja soovis kõigile töötajatele head uut aastat ning tegi kokkuvõte eelmise aasta olulisematest sündmustest ja märksõnadest.

 

Abivallavanem Marika Saar jutustas loo maailma parimast omavalitsustest, kus on suurepärased meeskonnaliikmed, selged eesmärgid ja kokkulepitud tulemused. Oluline on, et igaüks annaks oma töös endast parima ning lähtuks kokkulepitud väärtustest.  

 

Elva vald lähtub igapäevases töös ja arendustegevuses järgmistest väärtustest:

● avatud – jälgime avatud valitsemise põhimõtteid; oleme avatud uutele julgetele innovaatilistele ideedele;

● nutikas – kasutame teenuste pakkumistel ja elanikega suhtlemisel nutikaid, sihtgrupi vajadusi ja võimalusi arvestavaid lahendusi;

● säästlik – majandame efektiivselt, hoonete ja muude objektide puhul eelistame energiasäästlikke lahendusi;

● kaasav – arutame kogukonnaga nende elu puudutavaid küsimusi, rakendame kaasavat eelarvet.

 

Reedel, 3. jaanuaril tähistati kogu Eestis Vabadussõja vaherahu sõlmimise 100. aastapäeva. Elva vallas asetasid Kaitseliidu Elva malevkonna esindajad Puhja, Rannu, Rõngu mälestussammaste ja Konguta mälestuskivi juurde täpselt kell 10.30 (vaherahu sõlmimise aeg) pärja ja küünlad, et pidada sel viisil meeles neid tänase Elva valla aladelt pärit mehi, kes osalesid Vabadussõjas. Rõngus asetas Elva valla poolt küünla ja pärja vallavanem Toomas Järveoja ja Rannus volikogu esimees Maano Koemets. 

Fotol: Rannu mälestussamba juures kaitseliitlased ja Viive Vink. 

 

 

 

Elva Vallavalitsus

elva@elva.ee

 

 

Esmaspäev, 21. september 2020 Kell 9 Vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek  Kell 10 Vallamajandusosakonna koosolek  Kell 10 Finantsosakonna
Esmaspäev, 14. september 2020   Kogu päev Laura Kuusk ja Eve Jõgi Tervise Arengu Instituudi koolitusel “Laste seksuaalne väärkohtlemine ja
 
RSS (Opens New Window)
Näitan: 1-5
of 4