« Tagasi

Elva Vallavalitsuse nädalakiri: 24.06-30.06.2019

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 24.06.–30.06.2019

Ole kursis, mis toimub Elva vallas ja vallavalitsuses!

HARIDUS & KULTUUR

Teisipäeval, 25. juunil kohtusid Marika Saar ja Margit Kink Anita Pavlovaga, et arutada esimese lõõtsakuninga Aivar Teppo auks sündmuse korraldamist lauluväljakul. Sündmus on plaanis korraldada 8. augustil 2020 Elva lauluväljakul.  

Reedel, 28. juunil kohtus Marika Saar Elva Gümnaasiumi ametiühingu esindajaga, et arutada kollektiivlepingu tingimusi järgmiseks õppeaastaks.  

SOTSIAALVALDKOND

Kolmapäeval, 26. juunil kohtus Marika Saar, Kertu Vuks ja Eva Kuslap Feet Complete esindajatega. Tegemist on ettevõttega, mis pakub omavalitsustele tööriista koduteenuse planeerimiseks, haldamiseks ja hilisemaks andmete elektroonilises vormis säilitamiseks ning analüüsiks. Lahendus võimaldab visualiseerida klientide elukohad kaardil ning jälgida autode teekonda ja kasutamist, mis võimaldab mugavalt korraldada ka sõidupäevikute automaatset täitmist. Iga KOV saab just tema reeglitele ja vajadustele seadistada vastava vormi koos eeldefineeritud infoga.   

ARENDUSVALDKOND

Kolmapäeval, 26. juunil osalesid Kertu Vuks ja Marika Saar kohtumisel Tartu Ärinõuandlas. Koosoleku teemaks oli noorte ettevõtlusaktiivsuse tõstmine ja uute tegevuste planeerimine järgnevateks aastateks Elva vallas ja Tartu maakonnas ühiselt.  

Neljapäeval ja reedel, 27.–28. juunil osales Kertu Vuks Tartumaa Arendusseltsi korraldatud National Geographicu projekti “Living on the Edge” seminaril ja ringsõidul Lõuna-Eestis. Projekti raames on üle Eesti ja ka projektipartnerite, Põhja-Iirimaa ja Soome, Kotka piirkonnas püstitatud Kollased aknad. Tegemist on rahvusvahelise koostööprojektiga, mille eesmärk on kogukondade tugevdamine ja turismi arendamine piirkonnas. Juulis paigaldatakse ka Elva valda Palupera kooli juurde NG kollane aken. Lisainfo selle kohta tuleb lähiajal.  

NG Kollane aken Vastseliina Piiskoplinnuses 

Toimunud projektikoosolekul ja ringsõidul osalesid Põhja-Iirimaa ja Soome omavalitsuste esindajad, samuti LEADER koostöörühmad. Muu hulgas külastasime ka Hellenurme Veskimuuseumit ning mitmeid teisi turismiettevõtteid ning objekte Valga- ja Tartumaal.  

Neljapäeval 27. juunis osales Mikk Järv KIK Soojamajanduse taotlusvoorude infopäeval Tallinnas. Infopäeval tutvustati taotlusega seotud nõudeid ja muudatusi. Anti ülevaade praegu toetatud tegevustest ja üldistest suundumustest. 

KANTSELEI

Teisipäeval, 25. juunil osalesid Salle Ritso, Milvi Sepp, Alo Rebane ja Piret Hallast Lõuna-Eesti valla- ja linnasekretäride kohtumisel Elva Vallavalitsuses. Kohtumine on traditsiooniline – igas kvartalis saadakse kokku erinevates omavalitsustes ja arutatakse päevakajalisi probleeme ning vahetatakse kogemusi.

Elvas toimunud kokkusaamisel oli peateema kohalike omavalitsuste eestkoste küsimus, Skype`i kaudu oli vestlus ja arutelu sotsiaalministeeriumi esindajaga. Peale selle arutati andmekaitsega seotud küsimusi. Kohtumise lõpus tutvuti vallavalitsuse ruumidega. Külalised kiitsid meie maja sisekujundust. 

 

Elva Vallavalitsus

elva@elva.ee
www.elva.ee

 

 
Esmaspäev,   10 . august 2020   Kell 9 osakonnajuhatajate ja vallavalitsuse koosolek   Kell 9.30 Piret Hallast ja Hille  Deede
Esmaspäev,   3. august 2020   Kell  9 vallavalitsuse ja osakonnajuhtide koosolek   Kell 9 Eva  Kuslap  Elva Haiglas projekti
RSS (Opens New Window)
Näitan: 1-5
of 4