« Tagasi

Elva vallavalitsuse nädalakiri 21.12.2020-3.01.2021

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 21.12.2020–3.01.2021

Ole kursis, mis toimub Elva vallas ja vallavalitsuses!

 
ARENDUSVALDKOND
Esmaspäeval, 28. detsembril osales arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Kertu Vuks ja Tartu Ärinõuandla esindaja Janeli Virnas  kohtumisel noorte äriideede konkursi VÄLK meeskondadega.  Kohtumisel eesmärk oli meeskondadega lähemalt tuttavaks saada ning selgitada, millised arendustegevused on tiimidel vahepeal tehtud. Järgmine kohtumine–koolitus toimub jaanuari II pooles. Vaata täpsemalt noortevälk.ee  
VALLAMAJANDUS

Teisipäeval, 22. detsembril toimus Zoom-keskkonnas Elva valla jäätmekava avalik arutelu, kus osalesid vallamajandusosakonna juhataja Hegri Narusk ja keskkonnaspetsialist Margit Berg-Jürgens. 

Avalikust arutelust võttis osa kokku üheksa inimest. Jäätmekava koostaja Maves OÜ esindaja Tuuli Vreimann tutvustas koosolekul osalejatele jäätmekava koostamise vajalikkust, uuel perioodil seotud eesmärke ning nende elluviimise võimalusi. 

Samuti käsitleti kõiki ettepanekuid, mis esitati jäätmekava avalikustamise perioodil.

Peale ettekannet esitati küsimusi, mis olid peamiselt seotud Elva valla jäätmehoolduseeskirjaga. Tähelepanu juhiti sellele, et olmejäätmete liigiti kogumist tuleb rakendada ka Elva vallavalitsuses ja selle allasutustes.  

SPORT

Teisipäeval, 22. detsembril toimus Elva spordipargi arendamise arutelu, kus osalesid abivallavanemad Marika Saar ja Toomas Järveoja ning arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Kertu Vuks. Koos vaadati üle Elva hüppemäe olukord ning arutati võimalusi erinevate tegevusvõimalustega multifunktsionaalse spordipargi loomiseks, mille jaoks oleks võimalik toetusraha küsida piirkondade konkurentsivõime meetmest.  

KOGUKOND

Vallavalitsus ootab tagasisidet nimeliste pinkide paigaldamise eelnõule

Kõik huvilised on oodatud tegema ettepanekuid määruse eelnõule, millega lepitakse kokku nimeliste pinkide paigaldamise põhimõtted Elva vallas. Ettepanekuid saab esitada 22. jaanuarini (k.a).

Eelnõu eesmärk on luua võimalus teha ettepanekuid valla või valla piirkonna jaoks olulise isiku, teo või kollektiivi tunnustamiseks või nende mälestuse jäädvustamiseks. 

Määruse väljatöötamise ajendiks on nimeliste pinkide populaarsuse tõus kogu Eestis, sh ka Elva vallas, kus tänaseks on paigaldatud juba mitmeid pinke (nt Kirjameeste pink, Lions klubi pink, Maimu Sireli ja Kalju Kenneri mälestuspink, Aivar Teppo pink). 

Tutvu dokumentidega:

Ettepanekuid saab esitada ja dokumendi eelnõuga tutvuda 22. jaanuarini Spoku keskkonnas SIIN.  

Kõik ettepanekud ja kommentaarid on väga oodatud!

Lisainfo:
Jaanika Saar, vallaarhitekt
jaanika.saar@elva.ee

Leia Elva vald ka sotsiaalmeediast! 
Facebook
Instagram
YouTube
 
Elva Vallavalitsus

elva@elva.ee
www.elva.ee 

 

Ametnikega on võimalik kohtuda vaid ette registreerides, kontaktid leiate:  www.elva.ee/kontaktid Esmaspäev, 22. veebruar 2021 Kogu päev:
Esmaspäev, 15. veebruar 2021 Kell 9 osakonnajuhatajate ja vallavalitsuse koosolek  Kell 10 vallamajandusosakonna koosolek  Kell 10 haridus- ja
RSS (Opens New Window)
Näitan: 1-5
of 4