« Tagasi

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 15.07-21.07.2019

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 15.07.–21.07.2019

Ole kursis, mis toimub Elva vallas ja vallavalitsuses!

 KULTUUR

Hea ettevõtja või ettevõtlik inimene, registreeru Elva Elamusfestivalile! 

Elva Elamusfestivali on kogukonnafestival, kus kohalikud ettevõtjad tutvustavad oma tooteid ja teenuseid. Peale selle toimub huvialamess, et lapsed ja vanemad saaks tutvuda ja valida peagi algavaks kooliaastaks vabaajaveetmise võimalusi. Festivalil on kultuuriprogramm kahel laval: noortelaval astuvad üles erinevad noortekollektiivid ning pealaval lõpetab õhtu ansambel Black Velvet. 

Elva Elamusfestivali reklaamitakse Elva valla kommunikatsioonikanalites, raadiotest Elmar ja Kuku ning Tartu linnas kaubanduskeskuste LED-ekraanidel. Seega põhjuseid, et pakkuda oma ettevõtte elamusi, on palju! 

Ootame kõiki kohalikke ettevõtteid ja huvikoole registreeruma SIIN

SOTSIAALVALDKOND

Neljapäeval korraldasid abivallavanem Marika Saar, osakonna juhataja Milvi Sepp ja õigusnõunik töövestlusi lastekaitsespetsialisti ametikohale kandideerinud kandidaatidega. Loodetavasti leiame suurepärase inimese oma meeskonda juba õige pea!  

SPORT

Kolmapäeval, 17. juulil toimus Elva spordihoone pidulik üritus, kus nurgakivi kapsli asetasid sportlased Kristjan Ilves ja Roland Lessing. 

Vallavanem Toomas Järveoja ning KRC Ehituse juhatuse liige ja tegevjuht Siim Kroodo rääkisid, et ehitus kulgeb plaanipäraselt ning kõigil on hea meel, et spordihoonega luuakse kogu Elva vallale juurde kvaliteetsed sportimistingimused. 

„Elva sportlased on olnud väga edukad ning toonud Elvale palju kuulsust, alustades kas või Erika Salumäest, kes on kahekordne olümpiavõitja trekisõidus. Loodetavasti aitab uus spordihoone uute ja ka praeguste sporditähtede edule veelgi kaasa," ütles Toomas Järveoja. 

Kristjan Ilves ja Roland Lessing võistlesid kahe kodanikuga korvpallis, et selgitada välja Elva spordihoone eluaegse priipääsme võitja. Kuna Martin Järveoja ei saanud üritusel osaleda, loositi üritusele tulnute seast välja kaks inimest, kes said võimaluse proovida oma kätt korvpallis. 

Loosi tahtel said korvpallivõistlusel oma õnne proovida KRC ehituse projektijuht Jegor Šurmin ja kauaaegne jalgrattatreener Jüri Kalmus, kellest viimane andis võimaluse võistelda edasi Elva Gümnaasiumi direktorile Tarmo Postile, kes ka lõpuks eluaegse priipääsme spordihoonesse endale võitis. 

Üritusel esialgu osalema pidanud Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja ei saanud kahjuks töökohustuste tõttu üritusele tulla, kuid edastas oma tervitused kõigile video teel ning lubas spordihoone avamisel kindlasti kohal olla. 

Nurgakivi kapslisse pandi Tartu Postimees, Elva valla leht, Elva Postipoisi viimane number, ehitusdokumendid, kohapeal tehtud fotod, spordiklubide meened ja üheeurone münt. 

Spordihoone valmimistähtaeg on 30. juuni 2020. 

Rohkem infot spordihoone projekti kohta leiad SIIT

Üritusel toimunust saad aimu ka Elva valla Instagrami kontolt, kust leiab ürituse videod: https://www.instagram.com/elvavald/ 

Ürituse kohta leiad rohkem fotosid SIIT

Fotod: Kayvo Kroon

 

VALLAMAJANDUS

Elva Vallavalitsus suunab määruse eelnõu "Koerte ja kasside pidamise eeskiri Elva vallas" avalikule konsultatsioonile.

Koerte ja kasside pidamise uue eeskirja koostamise vajadus tuleneb eelkõige sellest, et ühtlustada Elva vallaks ühinenud omavalitsuste koerte ja kasside pidamise eeskirjad. Eeskiri sätestab koerte ja kasside pidamise nõuded ning koerte ja kasside üle arvestuse pidamise korra Elva valla haldusterritooriumil. 

Eeskiri on kohustuslik täitmiseks kõigile juriidilistele ja füüsilistele isikutele, kes peavad koera, kassi või teisi lemmikloomi. Eeslnõu eesmärk on ajakohastada kehtivaid eeskirju ja viia need vastavusse kehtiva õigusega. 

Vallas peetav koer ja kass peab olema märgistatud mikrokiibiga, millel on unikaalne kood. Eeskirja kohaselt peetakse Elva vallas koerte, kasside ja vajaduse korral teiste lemmikloomade üle arvestust lemmikloomaregistris www.llr.ee ning selleks asutatakse vallas vastav andmekogu.

Kogu eeskirja eelnõud saate lugeda SIIT ning seletuskirja SIIT.

Küsimused ja ettepanekud eelnõu kohta on oodatud hiljemalt 1. augustiks. Ettepaneku saate esitada SIIN või saata oma ettepaneku(d) e-aadressile elva@elva.ee.

 

KOGUKOND

Neljapäeval, 18. juulil osales abivallavanem Marika Saar Elva kohvikutepäeva tegijate kohtumisel, et anda üle tänusõnad Elva valla esindusürituse korraldamise eest! Elva kohvikutepäeval saavad kokku maitseelamused, meelelahutus ja isetegemisrõõm. Järgmisel aastal oodatakse kõiki taas Elvasse kohvikutepäevale ja seda 11. juulil 2020.

Elva Vallavalitsus

elva@elva.ee
www.elva.ee

 

  Esmaspäev, 1. juuni 2020 Kell 8.30 vallavalitsuse koosolek Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhtide koosolek Kell 10 vallamajanduse osakonna koosolek Kell
Esmaspäev, 25. mai 2020 Kell 9 vallavalitsuse ja osakonnajuhatajate koosolek  Kell 10 vallamajandusosakonna koosolek  Kell 10 Kertu Vuks Tartumaa
RSS (Opens New Window)
Näitan: 1-5
of 4