« Tagasi

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 13.07-26.07.2020

Elva Vallavalitsuse nädalakiri 13.07.–26.07.2020

Ole kursis, mis toimub Elva vallas ja vallavalitsuses!

SOTSIAALVALDKOND
Elva vallavalitsuse sotsiaal- ja terviseosakond otsib oma osakonda sotsiaaltööspetsialisti, lastekaitsespetsialisti ja ennetustööspetsialisti. Avalduste esitamise tähtaeg on 30. juuli. 

Kaks esimest pakutavat ametikohta on tähtajalised ajutiselt äraolevate teenistujate asendamise ajaks, ennetustööspetsialisti koht on tähtajatu. Konkursil osalemise avaldusi ootame 30. juulini 2020.

Rohkem teavet konkursside kohta leiate SIIT.   
SPORT
Kolmapäeval 15. juulil kohtusid Toomas Järveoja, Heiki Hansen, Mikk Järv ja Kristjan Vilu WRC Rally Estonia esindaja Urmo Aavaga, kellega arutati 4-6. septembril WRC Rally Estonia etapi Elva vallas toimuvat Elva kiiruskatset 
ARENDUSVALDKOND

Kolmapäeval, 15. juulil ja reedel, 17. juulil toimusid üldplaneeringu juhtgrupi koosolekud, kus arutati maakasutuse juhtotstarvete määramise põhimõtteid, sõnastati need ning arutati juhtotstarvete liikide kaupa täpsemalt. Üldplaneeringu seletuskirjas antud põhimõtteid täiendab vastav juhtotstarvete tabel, mis koondab juhtotstarvete liigid ja näitab hoonete ja rajatiste kasutusotstarvete seost üldplaneeringu otstarbega. 

Üldplaneeringu blogiga saad tutvuda SIIN.

TURISM & ETTEVÕTLUS
Neljapäeval, 23. juulil kohtusid Allan Allik, Merilyn Säde ja Kertu Vuks turismijuht Hemminki Otstaveliga. Muu hulgas arutati Rally Estonia ja Elamusfestivaliga seonduvat, ettevõtlusnädala korraldamist Elva vallas selle aasta oktoobris ja sellega seonduvaid tegevusi.  

Mentorklubi: Kuidas oma kodu raha teenima panna?

Kutsume kõiki huvilisi osalema mentorklubi kohtumisel “Kuidas oma kodu raha teenima panna?”, mis toimub neljapäeval, 6. augustil kell  18   Elva Kultuurikeskuse kohvikus.

Sel korral kuulame kogemuslugusid kodumajutusteenuse pakkumisest AirBnB, Booking.com ja teiste keskkondade abil, räägime teemadest, mida tuleks kodumajutuse pakkumisel ja sellega seonduval silmas pidada.  

Osalussoov tuleb registreerida hiljemalt 04.08.2020 siin.  

Lisainfo:  
Kertu Vuks, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
kertu.vuks@elva.ee 

Neljapäeval, 23. juulil, kohtus Kertu Vuks Tartumaa Omavalitsuste liidu tegevjuhu Sven Tobrelutsuga, kellega arutati laste- ja noorte äriideede konkursi VÄLK sügisese vooruga seonduvat. Ideede esitamise tähtaeg on 30. oktoober. Vaata lähemalt SIIT.
VALLAMAJANDUS

Elva vallavalitsus ootab hinnapakkumusi Elva linna Kingu-Sireli tänava sadevee rekonstrueerimiseks vastavalt projektile. 

Pakkumusi oodatakse kuni 31. juulini kella 10ni e-aadressil cetlin.keskkula@elva.ee

Tehniline kirjeldus

Lisainfo: 
Kristjan Vilu, taristuspetsialist 
kristjan.vilu@elva.ee või tel 53 42 2067

Elva vallavalitsus tutvustab 5. augustil algusega kell 18 Elva vallamaja saalis Elva linna Pika tänava rekonstrueerimise projekti. Kõikidel huvilistel on võimalus projektiga tutvuda ja küsimusi esitada. 

Soovitame kindlasti enne koosolekut tutvuda projektiga valla kodulehel: https://www.elva.ee/teed-ja-tanavad

Projekti tutvustamisele on oodatud kõik huvilised. 

Lisainfo:  

Hegri Narusk, vallamajandusosakonna juhataja 
hegri.narusk@elva.ee või tel 512 9072 

Elva jaamahoones alustas tööd kohvik Elwa

Sel nädalal alustas Elva jaamahoones tööd kohvik Elwa, mis pakub peale päevapakkumise ka erinevaid kooke ja magustoite. Kohvik hakkab lahti olema iga päev.

Leia Elva vald ka sotsiaalmeediast! 
Facebook
Instagram
YouTube
 
Elva Vallavalitsus

elva@elva.ee
www.elva.ee 

 

Esmaspäev,   26 . oktoober 2020 Ilmub Elva valla leht nr 81  Kogu päev: Sille Kask ja Oliivia Oengo võlanõustamise sissejuhataval koolitusel
Elva valla sünnipäevanädal! Sündmuste info leiate  SIIT . Esmaspäev, 19. oktoober 2020 Kell 9 osakonnajuhatajate koosolek  Kell 9 Piret Hallast SA Elva
RSS (Opens New Window)
Näitan: 1-5
of 4