Ettevõtjate mentorklubi

Elva vallavalitsus koostöös Elva Kultuurikeskusega korraldab ettevõtjatele ja kõikidele ettevõltusest huvitatud inimestele suunatud klubiürituste sarja, et tuua kokku ettevõtjaid ja ettevõtlikke inimesi kogu Elva vallast. Ürituse korraldajad leiavad, et üks korralik suurvald vajab kindlasti oma ettevõtjate klubi, kus vähemalt korra kuus kokku tulla, harivalt aega veeta ning inspireerivaid mõtteid vahetada.

Et üritusi paremini planeerida, täida huvi korral ära ettevõtja ankeet.

Kui soovid end mentorina välja pakkuda, anna meile endast teada siin.

Mentorklubi kevadhooaeg 2019

Aprillikuine mentorklubi kohtumine toimub 18. aprillil kell 18.00 Elva Kultuurikeskuse kohvikus ning sel korral jagab praktilisi näiteid äriplaani koostamise jaoks vajalike tööriistade kohta Tiit Urva. 
Kohtumisel tutvume Osterwalderi ärimudeliga ja iPlanneri äriplaani kirjutamise keskkonnaga www.iplanner.net, mis loob nii alustavatele kui tegutsevatele ettevõtjatele võimaluse oma äriplaani efektiivseks arendamiseks koostöös konsultantide, finantsnõustajate ning mentoritega. 

Kuna tegemist on praktilise seminariga, on hea kui saad kaasa võtta oma sülearvuti, et saaksid kohapeal praktilisi ülesandeid lahendada

Tiit Urva  on tegutsenud ettevõtluses erinevatel juhtpositsioonidel ja omab kogemust ettevõtete ja organisatsioonide arendamisel ja nõustamisel. Lisaks olen olnud Tartu Waldorfgümnaasiumi asutaja lapsevanem ja pikka aega kooliseltsi juhatuse liige. Tiit on juhendanud alustavate ettevõtjate äriplaanide valmistamist ja läbi viinud erinevaid ettevõtluskoolitusi Tartu Teaduspargi ettevõtlusinkubaatoris.  Arengukulg OÜ nimel on Tiit kirjastanud Glasli ja Lievegoedi raamatu „Ettevõtte dünaamiline areng". Tiit võtab osa ka Hea Koostöö HLÜ juhatuse tööst, mis lähtub oma tegevuses eetilise panganduse printsiipidest.


Osalema on oodatud nii ettevõtjad kui ettevõtlusega alustajad ning kõik huvilised. 

Anna meile oma osalussoovist teada hiljemalt 17.04.2019 siin või kertu.vuks@elva.ee

 

 

Toimunud kohtumised

17.01.2019 Sotsiaalmeedia

21.02.2019 Coaching kui juhi arengutugi


Lisainfo:

Kertu Vuks

arengu- ja planeeringuosakonna juhataja

kertu.vuks@elva.ee


Mentorklubi läbiviimist toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond