Ettevõtjate mentroklubi

Elva vallavalitsus koostöös Elva Kultuurikeskusega alustas ettevõtjatele ja kõikidele ettevõltusest huvitatud inimestele suunatud klubiürituste sarja, et tuua kokku ettevõtjaid ja ettevõtlikke inimesi kogu Elva vallast. Ürituse korraldajad leiavad, et üks korralik suurvald vajab kindlasti oma ettevõtjate klubi, kus vähemalt korra kuus kokku tulla, harivalt aega veeta ning inspireerivaid mõtteid vahetada.

Kavas on külla kutsuda põnevaid esinejaid. Loodame, et klubis tekib võimalusi uute ärikontaktide loomseks ja koostööpartnerite leidmiseks. Kindlasti võiks klubi mõjuda julgustavalt ka neile, kes alles mõtlevad oma äriettevõtte alustamisest.

Et üritusi paremini planeerida, täida huvi korral ära ettevõtja ankeet.

Kui soovid end mentorina välja pakkuda, anna meile endast teada siin.

 

Mentorklubi kevadhooaeg 2019

 

 

Ettevõtlushuvliste ja ettevõtjate mentorklubi kohtumine toimub 21.02 Hellenurme Veskimuuseumis kell 18.00. Sel korral keskendume meeskonna- ja juhtimiscoachingu teemadele, ettekande teeb Katrin Oblikas. Katrin on juhtimiscoach ja pakub oma igapäevatöös Grant Thornton' I meeskonnas oma klientidele nii individuaalset kui ka meeskonna coahingut. Samuti nõustab ta ettevõtteid organisatsioonikultuuri ja inimeste arendamise strateegia väljatöötamisel ja elluviimisel ning  kultuuriliste muudatuste juhtimisel. Kõik huvilised on oodatud!


Anna meile oma osalemissoovist teada hiljemalt 19.02.2019 siin.


Lisainfo:

Kertu Vuks

arengu- ja planeeringuosakonna juhataja

kertu.vuks@elva.ee