Vallavalitsus

Elva Vallavalitsus

Kesk 32, Elva linn, Elva vald 
postiindeks 61507
Telefon: 730 9880
E-post: elva@elva.ee
Vallavalitsus on avatud 8.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30 

Registrikood 77000170; TP kood 450101
Arveldusarved
Swedbank        EE212200001120112068
SEB pank         EE291010102018767003

 

NB! Elva Vallavalitsusele on võimalik e-arvet saata e-arvete operaatorite kaudu.

E-kirjaga edastatava PDF-arve tuleb saata aadressil elvavald@e-arvetekeskus.eu

Piirkondlikud teenuskeskused

Konguta teenuskeskus (endises vallamajas)
Annikoru 7/1, Annikoru küla, Elva vald
koordinaator Kerli Metsallik
Telefon: 731 4432
e-post: kerli.metsallik@elva.ee
Avatud 8.00-16.00

Palupera teenuskeskus (endises vallamajas)
Hellenurme küla, Elva vald
koordinaator Maia Kukk
Telefon: 767 9502
e-post: maia.kukk@elva.ee

Avatud: E- N      8.00 – 13.00

Puhja teenuskeskus (endises vallamajas)
Elva tee 1, Puhja alevik, Elva vald

koordinaator Ede Möldre
Telefon:  730 0641
e-post: ede.moldre@elva.ee
Avatud 8.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30

Rannu teenuskeskus (endises vallamajas)
Vallapalu küla, Elva vald
Telefon: 731 1905
Avatud 8.00-16.00

Rõngu teenuskeskus 
Valga mnt 9, Rõngu alevik, Elva vald
koordinaator Ene Joosing
Telefon: 731 4480
e- post: ene.joosing@elva.ee

Avatud  E,T, K 8.00-16.00
                    N 8.00-18.00
                    R 8.00- 14.00

Elva Vallavalitsuse ametnike ja töötajate kontaktid
Vallavalitsus
vallavanem Toomas Järveoja toomas.jarveoja@elva.ee 730 9883; 515 3699
abivallavanem Heiki Hansen heiki.hansen@elva.ee 730 9887; 527 3646
abivallavanem Mikk Järv mikk.jarv@elva.ee 730 9882; 517 0306
abivallavanem Marika Saar marika.saar@elva.ee 522 7013
palgaline vallavalitsuse liige Airi Mahla airi.mahla@elva.ee 5690 4718
Kantselei
vallasekretär Salle Ritso salle.ritso@elva.ee 730 9893; 508 4159
õigusnõunik Kaisa-Karoliina Kokk kaisa.kokk@elva.ee 730 9893
õigusnõunik Margit Kiin margit.kiin@elva.ee 730 9885; 525 4539
registripidaja Kristi Kalmus kristi.kalmus@elva.ee 730 9886
sekretär Triin Ojasoo triin.ojasoo@elva.ee 730 9880; 511 0278
kommunikatsioonijuht Merilyn Säde merilyn.sade@elva.ee 59151120
Finantsosakond
finantsosakonna juhataja      
pearaamatupidaja Eve Nõmmemaa eve.nommemaa@elva.ee 730 9890; 522 7895
finantsspetsialist Inna Rebane inna.rebane@elva.ee 735 3701
raamatupidaja Antonina Uffert antonina.uffert@elva.ee 730 9890
raamatupidaja Anneli Teder anneli.teder@elva.ee 730 9891
raamatupidaja Tatjana Žuravljova tatjana.zuravljova@elva.ee 730 9891
raamatupidaja Triinu Põlgast triinu.polgast@elva.ee  
Vallamajandusosakond
vallamajandusosakonna juhataja Hegri Narusk hegri.narusk@elva.ee 730 9888; 512 9072
vallavaraspetsialist Terje Korss terje.korss@elva.ee 5302 0888
taristuspetsialist Kristjan Vilu kristjan.vilu@elva.ee 5342 2067
kinnistuspetsialist Daisy Sild daisy.sild@elva.ee 730 9896
heakorraspetsialist Sten Saarekivi sten.saarekivi@elva.ee 5886 1600
keskkonnaspetsialist Terje Raadom terje.raadom@elva.ee 730 9898; 5305 2500
ehitusspetsialist Riina Sirel riina.sirel@elva.ee 730 9884
ehitus- ja hankespetsialist Meelis Hõbemägi meelis.hobemagi@elva.ee  
geoinfospetsialist Kullo Laos kullo.laos@elva.ee 5191 5914
Elva kalmistu korraldaja Milvi Saarekivi milvi.saarekivi@elva.ee 745 7063; 520 8465
Puhja kalmistu korraldaja Zoja Tera zoja.tera@elva.ee 5160593    
Rõngu kalmistu korraldaja Sven Uibo rongu.kalmistu@elva.ee 502 2610
Rannu kalmistu korraldaja Ainar Kinsigo   522 6103

Arengu- ja planeeringuosakond

juhataja Kertu Vuks kertu.vuks@elva.ee 5813 7086
vallaarhitekt Jaanika Saar jaanika.saar@elva.ee 5348 1114
arendusspetsialist Allan Allik allan.allik@elva.ee 5669 4684
planeeringuspetsialist Maarika Uprus maarika.uprus@elva.ee 730 9897; 527 1860
infotehnoloogia nõunik Kayvo Kroon kayvo.kroon@elva.ee 731 0151; 5334 5051
piirkonna koordinaatorid
Konguta Kerli Metsallik kerli.metsallik@elva.ee 731 4432; 518 1542
Puhja Ede Möldre ede.moldre@elva.ee 730 0642; 504 9912
Palupera Maia Kukk  maia.kukk@elva.ee 767 9502; 511 2479
Rõngu Ene Joosing ene.joosing@elva.ee 731 4480; 509 6202
Haridus- ja kultuuriosakond
osakonnajuhataja Mare Tamm mare.tamm@elva.ee 730 9899; 56220169
kultuurispetsialist Karmen Moont karmen.moont@elva.ee 730 9899
haridusspetsialist Triin Kaaver triin.kaaver@elva.ee 730 9899
Sotsiaal- ja terviseosakond
osakonnajuhataja Milvi Sepp milvi.sepp@elva.ee 515 4872
sotsiaalnõunik Alo Rebane alo.rebane@elva.ee 730 9894; 520 7869
sotsiaalnõunik Eva Kuslap eva.kuslap@elva.ee 517 0385
lastekaitse sotsiaalnõunik Piret Hallast piret.hallast@elva.ee 5616 6000
lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta) Hille Deede hille.deede@elva.ee 730 0647; 5919 1693
lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu) Anneli Lepik anneli.lepik@elva.ee 505 1707
lastekaitsespetsialist (Elva) Eve Jõgi eve.jogi@elva.ee 730 9889; 527 0561
sotsiaaltööspetsialist lastekaitse alal Lauri Tamm lauri.tamm@elva.ee 53019106
sotsiaaltööspetsialist (Konguta) Elo Kasetalu elo.kasetalu@elva.ee 731 4435; 523 9389
sotsiaaltööspetsialist (Rõngu) Ene Sõber ene.sober@elva.ee 731 4484; 513 9352
sotsiaaltööspetsialist (Elva, Palupera) Sille Kask sille.kask@elva.ee 730 9892; 5381 6336 
sotsiaaltööspetsialist (Puhja) Laura-Liis Õnneleid  laura.onneleid@elva.ee 730 0646 525 6212

sotsiaaltööspetsialist (Rannu)

Sirje Erm sirje.erm@elva.ee 731 1904; 525 3370
hooldustöötaja Cristel Mälgi   5814 1131
hooldustöötaja Gerti Sööt   525 8173
hooldustöötaja  Kaja Veber   5883 6080
hooldustöötaja Koidu Rajaste   522 2570
hooldustöötaja Veera Keeldoja   513 3245
hooldustöötaja Andra Kongo