Konkurss „Eesti kaunis kodu 2018“

20.06.2018

Meil on rõõm tutvustada teile konkursi „Eesti kaunis kodu 2018Tartumaa hindamiskomisjoni poolt tunnustust pälvinud Elva valla kauneid kodusid. 

Komisjon on teinud MTÜ Eesti Kodukaunistamise ühendusele ettepaneku tunnustamaks riigihalduse ministri tänukirja ja mastivimpliga teiste hulgas ka Elva valla kolme kaunist kodu - Jõesuu puhkemaja, Kiviranna puhkemaja ja Siili talu

Vabariiklikule konkursile "Eesti kaunis kodu 2018" esitas Tartumaa hindamiskomisjon teiste hulgas ka Elva vallas asuva Siili talu

 

29.05.2018

Objektide esitamine "Eesti kaunis kodu 2018" konkursile on lõppenud. Täname kõiki teavitajaid!

MTÜ Eesti Kodukaunistamise ühenduse eestvedamisel korraldatakse koostöös Tartumaa Omavalitsuste Liiduga 2018. aastal jätkuvalt ilusate ja energiasäästlike kodude/objektide konkurss.  

Konkurss hõlmab traditsioonilisi kodusid ja muid, sellega seonduvaid objekte (eramud, väikesed ühismajad, korterelamud, maakodud, suvilad, hotellid, turismitalud, koolimajad, seltsimajad, kirikud ja muud kultushooned, mererannik, kaldad, järved, tiigid, kalmistud, parkmetsad jne) ning eriprojekte:

  • parim tööstusmaastik (tootmishooned ja  -talud, põllumajanduskeskused, farmid, aitkuivatid, töökojad jm);
  • parim  tervisespordikeskus (kergliiklusteed, terviserajad, spordikeskused jms);
  • kaunis muinsuskaitseobjekt (koostöös muinsuskaitseametiga, peamiselt objektid elamud/eramud, millised on restaureeritud omanike vahenditega);
  • kauneim kortermaja (koostöös Korteriomanike Liiduga).

Lisaks eeltoodule on eraldi konkurss „Energiasäästlik kaunis kodu 2018" (kolmes kategoorias - eramu, korterühistu ja ühiskondlik hoone).

Anna meile teada oma kodukohas asuvast kaunist objektist hiljemalt 28.05.2018 aadressil: kauniskodu@elva.ee.

Teie ettepanekute põhjal külastab komisjon kauneid kodusid oma ringsõidul. Komisjonil on palve, et kõiki konkursile esitatud kodude omanikke kindlasti teavitataks nende kandidatuuri ülesseadmisest. Võimalusel palume esitada ka koduomaniku kontaktandmed (telefon ja meiliaadress), et saaksime oma küllatulekust ette teatada.