20.02.19

 

1. Valimisjaoskond nr 1 (Elva)

1.1. Kristi Kalmus – komisjoni esimees;

1.2. Tarmo Pent – komisjoni liige;

1.3. Sten Saarekivi – komisjoni liige;

1.4. Evelin Ansperi – komisjoni liige;

1.5. Arne Jänessoo – komisjoni liige;

1.6. Anneli Teder – komisjoni liige;

1.7. Piret Laur-Reilson – komisjoni liige (esitaja Sotsiaaldemokraatlik Erakond);

1.8. Marge Järveoja – komisjoni liige (esitaja Eesti Reformierakond);

1.9. Madli Raidvere – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);

1.10. Peet Paurson – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

1.11. Pille Karotam – asendusliige;

1.12. Daisy Sild – asendusliige;

1.13. Milvi Saarekivi – asendusliige.

2. Valimisjaoskond nr 2 (Annikoru)

2.1. Anneli Kriit – komisjoni esimees;

2.2. Mart Sild – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

2.3. Meelika Aruots – komisjoni liige;

2.4. Vilja Pung – komisjoni liige;

2.5. Maris Sirendi – komisjoni liige

2.6. Kerli Metsallik – asendusliige;

2.7. Avo Kasetalu – asendusliige.

3. Valimisjaoskond nr 3 (Hellenurme)

3.1. Terje Korss – komisjoni esimees;

3.2. Jüri Laas – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

3.3. Maia Kukk – komisjoni liige;

3.4. Toomas Kikas – komisjoni liige;

3.5. Maire Lemberg – komisjoni liige;

3.6. Merike Terve – asendusliige;

3.7. Egle Käos – asendusliige.

4. Valimisjaoskond nr 4 (Puhja) 

4.1. Hille Deede – komisjoni esimees;

4.2. Niina Lauri – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);

4.3. Reet Viks – komisjoni liige (esitaja Eesti Reformierakond);

4.4. Ede Möldre – komisjoni liige;

4.5. Juuli Sootla – komisjoni liige;

4.6. Arvin Toomsalu – asendusliige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

4.7. Monika Rätsep – asendusliige;

4.8. Kaja Raitar – asendusliige;

4.9. Kerli Deede – asendusliige.

5. Valimisjaoskond nr 5 (Rannu)

5.1. Merike Kauts – komisjoni esimees;

5.2. Tõiv Tamm – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

5.3. Imbi Ülper – komisjoni liige (esitaja Sotsiaaldemokraatlik Erakond);

5.4. Tiia Runthal – komisjoni liige;

5.5. Valeri Namsing – komisjoni liige;

5.6. Kaja Veber – asendusliige;

5.7. Silja Viljak – asendusliige.

6. Valimisjaoskond nr 6 (Rõngu)

6.1. Ene Joosing – komisjoni esimees;

6.2. Kaare Schults – komisjoni liige (esitaja Eesti Keskerakond);

6.3. Argo Kuris – komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);

6.4. Kersti Peterson – komisjoni liige;

6.5. Mari Jantsus – komisjoni liige;

6.6. Helja Hänilane – komisjoni liige;

6.7. Ene Sõber – asendusliige;

6.8. Anne Ruubel – asendusliige.

 

Alus: Elva Vallavolikogu 28.01.2019 otsus nr 1-3/103

 

 

Toimetaja: KAISA-KAROLIINA KOKK