Jaoskonnakomisjonide liikmed

Valimisjaoskond nr 1 (Elva):

  1. Kristi Kalmus – komisjoni esimees;
  2. Tarmo Pent – komisjoni liige;
  3. Daisy Sild – komisjoni liige;
  4. Evelin Ansperi -komisjoni liige;
  5. Arne Jänessoo – komisjoni liige;
  6. Külli Rebane – komisjoni liige;
  7.  Karin Ojamets – komisjoni liige;
  8. Merili Aasma – komisjoni liige;
  9. Madli Raidvere  komisjoni liige (esitaja Keskerakond);
  10. Peet Paurson  komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
  11. Margit Kaliste  asendusliige;
  12. Martin Kalmus  asendusliige.

Valimisjaoskond nr 2 (Annikoru):

  1. Anneli Kriit – komisjoni esimees;
  2. Mart Sild  komisjoni liige (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
  3. Meelika Aruots  komisjoni liige;
  4. Vilja Pung  komisjoni liige;
  5. Maris Sirendi – komisjoni liige;
  6. Kerli Metsallik  asendusliige;
  7. Avo Kasetalu – asendusliige.

Valimisjaoskond nr 3 (Hellenurme):

  1. Terje Korss – komisjoni esimees;
  2. Merike Terve – komisjoni liige;
  3. Egle Käos  komisjoni liige;
  4. Toomas Kikas  komisjoni liige;
  5. Maire Lemberg  komisjoni liige;
  6. Maia Kukk – asendusliige;
  7. Merilyn Terve  asendusliige.

Valimisjaoskond nr 4 (Puhja):

  1. Hille Deede – komisjoni esimees;
  2. Nelli Uustalu  komisjoni liige (esitaja Keskerakond);
  3. Reet Viks  komisjoni liige;
  4. Niina Lauri – komisjoni liige;
  5. Monika Rätsepp – komisjoni liige;
  6. Juuli Sootla – asendusliige;
  7. Kaja Raitar – asendusliige;
  8. Kerli Deede  asendusliige.

Valimisjaoskond nr 5 (Rannu):

  1. Merike Kauts – komisjoni esimees;
  2. Maret Raudsepp  komisjoni liige, (esitaja Eesti Konservatiivne Rahvaerakond);
  3. Imbi Ülper  komisjoni liige (esitaja Sotsiaaldemokraatlik Erakond);
  4. Tiia Runthal  komisjoni liige;
  5. Silja Viljak  komisjoni liige;
  6. Kaja  Veber  asendusliige;
  7. Valeri Namsing  asendusliige.

Valimisjaoskond nr 6 (Rõngu):

  1. Ene Joosing – komisjoni esimees;
  2. Kaare Schults – komisjoni liige (esitaja Keskerakond);
  3. Helja Hänilane  komisjoni liige (esitaja Reformierakond);
  4. Kersti Peterson – komisjoni liige;
  5. Mari Jantsus – komisjoni liige;
  6. Ene Sõber – asendusliige;
  7. Anne Ruubel – asendusliige.

 

 

 

 

 

Toimetaja: KAISA-KAROLIINA KOKK