Huvitegevus täiskasvanutele

24.10.18

HUVITEGEVUS TÄISKASVANUTELE
ALGUSAEG HUVITEGEVUSE NIMI TOIMUMISE KOHT KORRALDAJA MAKSUSMUS MUU INFO KONTAKT
ESMASPÄEV

 

FC Elva jalgpallitreeningud

http://fcelva.ee/treeningud FC Elva   http://fcelva.ee/treeningud  
10:00 Eakate laulu- ja tantsurühm Liisu Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendajad Küllike Lõhmus ja Margit Aruksaar Rannu Rahvamaja 5165815
16:00 Rõngu Segaansambel Rõngu Rahavamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Sirje Reichmann Rõngu Rahvamaja 5165531
16:00 - 18:00 ja 18:00 - 20.00 Keraamika täiskasvanutele Savikoda Rannu Rahvamajas Rannu Kultuuri- ja Haridusselts 8 € kord juhendaja Liis Jaamets  
18:00-20:00 Konguta segakoor Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja   juhendajad Merilin Seer, Ragne Lind Merilin Seer
56111218
18:00-20:00 Naiskoor Kaja EG Tartu mnt aula Naiskoor Kaja   juhendaja Astra Volkov, Piia Jõesaar  
19:00-21:00 Linetantsugrupp Suureline EG Tartu mnt aula Tiia Suurtee   Juhendaja Tiia Suurtee  
19:00-21:00 Flamenko Elva Kultuurikeskus Anne Anier, Anna Kõivistik   Juhendajad Anne Anier, Anna Kõivistik  
19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla Talis Toompere      
18.00-21.00 Kitarristide ansambel Ümarlaud Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
18:00-21:00 Naisrühm Sinilind Elva Kultuurikeskus Lea Kurvits   Juhendaja Lea Kurvits  
18.00-20.00 Puhja Seltsimaja näitering Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
19:00-21:00 võrkpall Rannu Kooli võimla   tasuta   Rannu Kool 5103291
19:00 Naisansambel Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Merle Soonberg  
19.00-20.30 Line-tantsu trupp Puhja Seltsimaja       Kaja Udso
745 1344
19.00-21.00 Puhja ja Rannu koguduse segaansambel DIONYSIUS Puhja Seltsimaja või koguduse ruumid     juhendaja Miina-Liisa Kuusemaa  
19:00 Jooga Rannu Rahvamaja peeglisaal Rannu Rahvamaja 6 € kord juhendaja Anne Kalvi  
TEISIPÄEV
17:30-19:00 Tantsurühm Meelespea Elva Kultuurikeskus Leelo Suidt   Juhendaja Leelo Suidt  
18:00-20:00 Naisansmbel MESI Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja   juhendaja Merilin Seer Merilin Seer
56111218
19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Strohh     Peeter Karja
19.00-21.00 Naiskoor Läte Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
19:00 Segarahvatantsurühm Kolumats Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Lea Kurvits  
19:00 Pilates Rannu Rahvamaja peeglisaal   4 € kord juhendaja Signe Laurits  
19:00-21:00 Segaansambel Helisev Horoskoop Elva Kultuurikeskus Segaansambel Helisev Horoskoop   juhendaja Juta Tigane  
19:00-20:30 Akordsionistide ansambel Elva Muusikakool Piret Laur-Reilson   Juhendaja Piret Laur-Reilson  
19:00 Naisrahvatantsurühm Ringen Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Vaike Podar Vaike Podar 53987337
KOLMAPÄEV
17:30 Naisansambel Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamajas tasuta Juhendaja: Helve- Sirle Päid  
18:00 memmede tantsurühm Pihlakobar Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja   Kaie Tali Kaie Tali
53417212
18:00-20:30 Naisrühm Helbe EG aula Maie Põlgast   Juhendaja Maie Põlgast  
18:30-20:45 Segakoor Ave Elva Kultuurikeskus Segakoor Ave   Juhendaja Lilyan Kaiv  
19.00-21.00 Naisrahvatuantsurühm Rukkilill Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
19-00-21.00 sulgpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Sulgpall     Ardo Rõõm
19:00 naisrahvatantsurühm Kati Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta juhendaja Külli Kornav  
19:00 Idamaise tantsu rühm Johara Rannu Rahvamaja peeglisaal Rannu Rahvamaja 7 € kord juhendaja Tiiu Kängsepp  
NELJAPÄEV
10:00 Eakate rahvatantsurühm Vikerkaar Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja Anne Udeküll Anne Udeküll 5058195
11.00-12.00 Eakate seltskonnatantsuring Sügisõied Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
13:00-15:00 Tantsurühm Hõbemänd Elva Kultuurikeskus Tiiu Kaljuste   Juhendaja Tiiu Kaljuste  
17:30-19:00 Vokaalansambel Roosid Elva AMS saal Piia Jõesaar   Juhendaja Piia Jõesaar  
18:00 Konguta Kapell Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja   Juhendaja
June Kaaver
June Kaaver 521 7421
18.00-19.00 kandlering Aakre rahvamaja   tasuta   Kersti Haljasmets
18:30 Segarahvatantsurühm Valguta Vahvad Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Sigrid Kuuse Maret Kallejärv 56664398
18:30 Rõngu Showtants Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja 15€/kuus Merit Täht  
18:30 Jõutreening oma keha raskusega Puiestee 2 judosaal Jaanika Kurgjärv 4.-   56457374
18:30-20:00 Elva Noorte Meeskoor Elva Muusikakool Anne Raudsaar   Juhendaja Anne Raudsaar  
19:00-21:00 Elva Meeskoor EG Tartu mnt aula Meelis Roosaar     Meelis Roosaar
19:00-21:00 Flamenko Elva Kultuurikeskus Anne Anier, Anna Kõivistik   Juhendajad Anne Anier, Anna Kõivistik  
19.00-21.30 Segarahvatantsurühm Opsal Puhja Seltsimaja Puhja Seltsimaja     Kaja Udso
745 1344
19:00 Segarahvatantsurühm Kolumats Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja tasuta   juhendaja Lea Kurvits
19:00-21:00 võrkpall Rannu Kooli võimla   tasuta   Rannu Kool 5103291
19:30 Rahvatantsu segarühm KAVALIK Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja   juhendaja
Kaie Tali
Kaie Tali
53417212,
19.30-21.00 Naiskoor Naised Koolis Elva Gümnaasiumi Pst 2 aula     juhendaja Merike Allik  
19.00-21.00 korvpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Strohh     Peeter Karja
20:00 RN Stuudio - Forever Young Elva Huvialakeskus Merit Täht   Juhendaja Merit Täht  
REEDE
19:00-21:00 BigBand Elva Muusikakool Kalev Helmoja   Juhendaja Kalev Helmoja  
19:00-21.00 sulgpall Puhja Kooli võimla MTÜ Puhja Sulgpall     Ardo Rõõm
PÜHAPÄEV
16.30-18.30 Elva Puhkpilliorkester Elva Muusikakool     Dirigent Ülo Laanesaar Ülo Laanesaar
18:00-20:00 segakoor U-Tuur Aakre rahvamaja        
18:00 Rõngu Pasunakoor Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Arno Anton Arno Anton 5088013