Huvitegevus täiskasvanutele

2.12.19

ESMASPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

10.00-11.00

Pärimusrühm Liisu

Küllike Lõhmus ja Margit Aruksaar

Rannu rahvamaja

   

12.30-15.30

Savikoda lastele ja noortele

Liis Jaamets

Rannu rahvamaja

   

13.00-15.00

Laste laulustuudio

Gerli Jõgi

Rannu rahvamaja

Kuutasu 6 €

 

13.45

Laste showtants RN Stuudio

Merit Täht

Konguta Rahvamaja/kool

   

16.00-18.00

Savikoda

Liis Jaamets

Rannu rahvamaja

Osalustasu 8 € kord

 

16.30

Rõngu segaansambel

Sirje Reichman

Rõngu rahvamaja

   

18.00

Naisrühm Sinilind

Lea Kurvits

Elva kultuurikeskus

 

Lea Kurvits 55649339

18.00-20.00

Savikoda

Liis Jaamets

Rannu rahvama

Osalustasu 8 € kord

 

19.00

Line-tantsugrupp Suureline

Tiia Suurtee

EG (Trt.3)aula

 

Tiia Suurtee 5120793

19.00

Flamenko

Anna Kõivistik ja Anne Anier

Elva kultuurikeskus

 

Anna Kõivistik 55543621

19.00

Konguta segakoor

Merilin Seer

Konguta Rahvamaja

   

19.00-22.00

Kitarristide ansambel Ümarlaud

Ott Kaasik

Puhja Seltsimaja

 

Kaja Udso 5291773, puhja.seltsimaja@elva.ee

19.00-20.00

Jooga

Anne Kalvi

Rannu rahvamaja peeglisaal

Osalustasu 6 € kord

 

TEISIPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

10.00

Eakate tantsurühm Vikerkaar

Anne Udeküll

Rõngu rahvamaja

   

12.00-15.30

Klaveriõpe

Vaida Räpp

Rannu rahvamaja

Kuutasu 6 €

 

17.00

Eakate tantsurühm Meelespea

Leelo Suidt

Elva kultuurikeskus

 

Leelo Suidt 5091288

17.00-19.30

Valguta Nägusad Moorid

 

Valguta Seltsimaja

   

18.30

Ansambel MESI

Merilin Seer

Konguta Rahvamaja

   

18.30-21.00

Jooga

Anne Pentinen

Puhja Seltsimaja

5.- € kord

Anne Pentinen 56216677, anna.pentinen@gmail.com

18.30-20.00

Linetants

Tiia Suurtee

Puhja Seltsimaja

6.- € kord

Tiia Suurtee 5120793, tiiasuur@gmail.com

19.00

Segaansambel Helisev Horoskoop

Juta Tigane

Elva kultuurikeskus

 

Juta Tigane 5274349

19.00

Akordionistide ansambel

Piret Laur-Reilson

Elva Muusikakool

 

Piret Laur-Reilson 56221958

 

Trummiring

Edward Richard Rikka

Aakre Rahvamaja

   

19.00

Kõhutantsurühm Marbella

Tiina Kivi, Kairi Roode

Hellenurme Kultuurimaja

   

19.00

Naisrahvatants Ringen

Vaike Podar

Rõngu rahvamaja

   

19.00-21.00

Segarühm Kolumats

Lea Kurvits

Rannu rahvamaja

   

19.00-20.00

Pilatese sugemetega võimlemine

Signe Laurits

Rannu rahvamaja

Osalustasu 4 € kord

 

KOLMAPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

12.00-15.30

Laste laulustuudio

Gerli Jõgi

Rannu rahvamaja

Kuutasu 6 €

 

11.00-12.00

Võimlemine (vanemale eale)

Helga Kõlamets

Puhja Seltsimaja

2.- € kord

Helga Kõlamets 58043378

13.45

Laste showtants RN Stuudio

Merit Täht

Konguta Rahvamaja/kool

   

17.30-19.30

Naiskoor Läte

Ruth Luts

Puhja Seltsimaja

 

Ruth Luts 53333546

18.00-20.00

Elva kirikukoor

Edith Groote

EG (Trt.3) ruum 407

 

Edith Groote 56186240

18.00-20.00

Naisansambel Astra

       

18.00

Memmede tantsurühm Pihlakobar

Kaie Tali

Konguta Rahvamaja

   

18.00

Naisrühm Helbe

Maie Põlgast

EG (Trt.3)aula

 

Maie Põlgast 56453773

18.00-20.00

Naisrühm Kati

Külli Kornav

Rannu rahvamaja

   

19.00-21.00

Naisrahvatantsurühm Rukkilill

Vaike Podar

Puhja Seltsimaja

 

Vaike Podar 53987337

19.00

Naiskoor Helletajad

Merle Soonberg

Hellenurme Kultuurimaja

   

19.00-0.00

Idamaise tantsu rühm Johara

 

Rannu rahvamaja

   

NELJAPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

10.00

Lauluklubi 60+

Juta Tigane

Elva Päevakeskus

 

Juta Tigane 5274349

12.30

Jumping fitness

MTÜ Toredad Tegevused

Aakre Rahvamaja

   

12.00-15.30

Klaveriõpe

Vaida Räpp

Rannu rahvamaja

Kuutasu 6 €

 

12.00-15.00

Laste laulustuudio

Gerli Jõgi

Rannu rahvamaja

Kuutasu 6 €

 

13.00

Eakate tantsurühm Hõbemänd

Tiiu Kaljuste

Elva kultuurikeskus

 

Tiiu Kaljuste 56985793

16.00

Laste ja noorte kokandusring

Virge Rikka

Aakre Rahvamaja

   

17.00-19.30

Valguta Nägusad Moorid

 

Valguta Seltsimaja

   

17.30

Vokaalansambel Roosid

Piia Jõesaar

Kesk 19, saal

 

Piia Jõesaar 53953600

17.30-19.00

Rõngu naisansambel

 

Rõngu rahvamaja

   

18.00

Konguta Kapell

June Kaaver

Konguta Rahvamaja

   

18.00

Elva naiskoor Kaja

Astra Volkov, Piia Jõesaar

EG (Trt.3)aula

 

Astra Volkov 5151628

18.00-19.00

Aeroobika täiskasvanutele

Keit Tõldsepp

Rannu rahvamaja

Osalustasu 3 € kord

 

19.00

Elva Meeskoor

Meelis Roosar

EG (Trt.3)aula

 

alo.rebane@mail.ee

19.00

Flamenko

Anna Kõivistik ja Anne Anier

Elva kultuurikeskus

 

Anna Kõivistik 55543621

19.00

Tantsurühm Mathilde

Anne Udeküll

Hellenurme Kultuurimaja

   

19.00-21.00

Segarühm Kolumats

Lea Kurvits

Rannu rahvamaja

   

19.30

Segarühm Kavalik

Kaie Tali

Konguta Rahvamaja

   

REEDE

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

18.00-19.00

Lauatennis

 

Rõngu rahvamaja

   

19.00

BigBand

Kalev Heinoja

Elva Muusikakool

 

Kalev Heinoja 5514682

LAUPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

11.00

Elva laulukoor

Lilyan Kaiv

Elva Muusikakool

 

monikapallon@gmail.com

PÜHAPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

MAKSUMUS

KONTAKT

11.00

Meesansambel

Ulla Simone Möldre

Puhja Seltsimaja

 

Kaja Udso 5291773

16.30

Elva puhkpilliorkester

Ülo Laanesaar

Elva Muusikakool

 

Ülo Laanesaar 5540391

18.00-20.00

Rõngu Pasunakoor

 

Rõngu rahvamaja

   

18.00

Segakoor U-Tuur

Evald Raidma

Aakre Rahvamaja

   

18.30

Mustlastantsurühm Sabrina

Katrin Kõiv

Hellenurme Kultuurimaja

   

16.00-20.00

Segarahvatantsurühm Opsal

Karel Vähi

Puhja Seltsimaja

 

Kaja Udso 5291773, puhja.seltsimaja@elva.ee