Huvitegevuse kalender

HUVITEGEVUS LASTELE
ALGUS- AEG HUVITEGEVUSE NIMI TOIMUMISE KOHT KORRALDAJA MAKSUMUS MUU INFO
ESMASPÄEV
  FC Elva jalgpallitreeningud http://fcelva.ee/treeningud FC Elva   http://fcelva.ee/treeningud
10.00-21.00 Elva Huviala- ja Koolituskeskus http://huvikeskus.elva.ee/huvikool/tunniplaan/ Elva Huviala-ja Koolituskeskus kehtestatud hinnakirja alusel http://huvikeskus.elva.ee/huvikool/tunniplaan/
           
12.20-20.00 Elva Muusikakooli individuaal- ja rühmatunnid vastavalt tunniplaanile Elva Muusikakool Elva Muusikakool 30 eurot kuu http://muusikakool.elva.ee/
11:50 Arvutiring (2.-3. klassile) Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Martiina Viil
12.10-12.55 Loovtööring (pikapäevarühma 1. klassi õpilastele) Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Sirje Ruus
12:20 Liiklusring Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Heli lõhmus
12:20 GLOBE Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Arvet silk
5.-6. tund Nutisport Puhja Kooli ruum 410 Puhja Kool tasuta õpetaja Merle Lint
13:00 Laste laulustuudio Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja 6 € kuu õpetaja Gerli Jõgi
13:00 Laste keraamikaring Rannu Rahvamaja Rannu Kultuuri- ja Haridusselts tasuta juhendaja Liis Jaamets
13:00 Kandlering (1.-4. klassile) Puhja Kooli kohvikuruum Puhja Kool tasuta õpetaja Anneli Klaus
13:00 Võrkpall 1-3 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
13:00 Mudilaskoor Rannu Rahvamajas muusika- ja kunstiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Merilin Seer
13.05 Liiklusring 3. klassidele Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Meelis Roosaar
13:45 Showtants Konguta kool Konguta rahvamaja tasuta juhendaja Merit Täht
13:55 Võrkpall 4-6 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
14:00 Laste laulustuudio Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja tasuta Merilin Seer tel 56111218
14:00 Rahvamuusika ansambel Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Meelis Roosaar
14:00 Tüdrukute akadeemia Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta toimub 01.10, 05.11,19.1103.12,17.12, ringijuht Grete Kald
14:05 Puutööring (2.-7. klass) Rõngu KK ruum146 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Meelis Ilves
14:10 Loodussõprade klubi Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Tiiu Rohtla
15:00 Trummiõpe Valgutas Valguta Seltsimaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Edward Richard Rikka
15:00 Jalgrattasport Puiestee 2, Elva Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 26€/kuu treener Arno Lääne 519 35 213
15:00 Saalihoki 4.-9. klassile Puhja kooli võimla Puhja Kool tasuta treener Tanel Ojaste
15:00 Käsitöö Rõngu rahvamaja Rõngu rahvamaja tasuta juhendaja Teele Kosk
15:00 Kergejõustik Puhja kooli staadion, võimla, jõusaal Puhja Kool tasuta treener Madis Paju
15:00 Lastekoor (5.-9. klass) Puhja Kooli ruum 135 Puhja Kool tasuta õpetaja Ruth Luts
15:00 Tennis (1.-3. klass) Elva tenniseväljakud Elva Tennisekool 22€/kuu treener Teele Tani, teele@elvatennis.eu
15:05 Puutööring tehnoloogiaõpetuse klass Palupera põhikool tasuta õpetaja Taimur Treier
15:35 Võrkpall 7-9 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
16:00 Sulgpall 1.-5. klassile Puhja kooli võimla Puhja Kool 10€/kuu treener Robert Kasela
16:00 Judo väikesed meistrid Puiestee 2 judosaal Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
16:00 Näitering Puhja Kooli ruum 316 Puhja Kool tasuta õpetaja Kersti Aadusoo
16:15 Showtants (1.-9. klassile) Puhja kooli peeglisaal Minu Tantsukool 15€/kuu treener Minu Tantsukoolist
17:00 Jalgpall (edasijõudnud) Puhja staadion/võimla Puhja Kool ja SK Barca   treener Andres Bõkarev
17:00-19:00 Jõusaalitreenigud Elva Gümnaasiumi Puiestee 2 jõusaal SK Jõusport 20€/kuu treener Mihkel Ruut, tel: 58371880. Lisainfo www.jousport.ee
17:00 Judo meistrid Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
17:00 Robootika (1.-3. klassile) Puhja Kooli ruum 409 Puhja Kool tasuta õpetaja Janno Reinomägi
17.00 Leidurite ring Rannu Noortekeskus MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Gregor Randla/Spark Makerlab
19:00 Võrkpall 7-12 klass Puiestee 2 võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
TEISIPÄEV
11:50 Arvutiring (1. klassile) Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Ann Luikmäe
12:00 Klaveriõpe Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja 6 € kuu õpetaja Vaida Räpp
12:05 rahvastepall 1.-3. klassile Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta õpetaja Risko Nuuma
12:15 Mudilaskoor (2.-4. klass) Rõngu KK ruum126 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Erle Mägi
12:20 GLOBE Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Arvet Silk
12:45 Arvutiring (4. klassile) Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Ann Luikmäe
6. tund (13.10) Mudilaskoor Puhja Seltsimaja Puhja Kool tasuta Anne Soosaar
13:15 Kabe- ja malemäng Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta juhendaja Priit Loide
13:15 Liiklusring Palupera põhikol Palupera põhikool muusikaklass Palupera põhikool
13:30 Näitering (1.-6. klassile) Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Lea Pung
13.55 Kunstiring Rannu Rahvamajas muusika- ja kunstiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Kaia Kallaste
14.00-15.30 Tekstiilikunst Elva Gümnaasiumi Tartu mnt majas Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Pille Tani
14:00 Laste laulustuudio Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja tasuta Merilin Seer tel 56111218
14:00 Lasteaia pillring Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Meelis Roosaar
14:00 Võrkpall 1-3 klass Puiestee 2 võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
14:00 Rahvastepall 3.-4. klassile Puhja kooli võimla Puhja Kool tasuta treener Tanel Ojaste
14.00 Kokandusring üle nädala Teisipäeviti Rannu Noortekeskus MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Magdalena Kalev
14:00 Karate (1.-9. klassile algajate grupp) Puhja kooli peeglisaal Puhja Kool/Falco 10€/kuu treenerid Mihkel Liivakant ja Lauri Mengel
14:10 Muusikaring     tasuta õpetaja Margit Aigro
14:35 Kitarriõpe Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamajas tasuta juhendaja:Steven Kingo
14:50 Karate (1.-9. klassile edasijõudnute grupp) Puhja kooli peeglisaal Puhja Kool/Falco 10€/kuu treenerid Mihkel Liivakant ja Lauri Mengel
15:00 Kergejõustik (7.-12. klass) Rõngu KK võimla Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Kalev Külv
15:00 Spordiring Rõngu KK võimla Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Priit Lehismets
15:00 Üldfüüsiline treening (5.-9. klassile) Puhja kooli võimla, jõusaal     Treener Madis Paju
15:00 Kitarriõpe Rõngu Rahvamaja Rõngu Noortekeskus tasuta Juhendaja Steven Kingo
15:00 Võrkpall 4-6 klass Spordiklubi Altia Puiestee 2 võimla   http://skaltia.ee/index.php
15.05 Kunstiring kunstiklass Palupera põhikool tasuta õpetaja Marika Viks
15:35 Saalihoki 4.-9. klassile Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta õpetaja Risko Nuuma
16:00 Lõbus judo (1-2 klass) Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
16:00 Inglise keele ring Puhja lasteaed FREDY inglise keel    
17:00 jalgpall (algajad) Rannu Kooli võimla/staadion Rannu Kool/SK Barca tasuta treener Andres Bõkarev
17:00 Lõbus judo (5 aastased ja vanemad) Puiestee 2 judosaal Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
17:15 Ringtreening (3.-9. klassile) Puhja kooli võimla Puhja Kool tasuta Sirli Viks
17.30-19.00 Seltskonnatants Elva Gümnaasium Puiestee2 aula Elva Gümnaasium tasuta juhendaja Joel Sula
18:00 Jumping Rõngu rahvamaja     juhendajad Triin ja Airi
18:00 Judo meistrid Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
18:30 jalgpall (edasijõudnud) Rannu Kooli võimla/staadion Rannu Kool/SK Barca tasuta treener Andres Bõkarev
19:00 Võrkpall 7-12 klass Puiestee 2 võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
KOLMAPÄEV
11.05 Rahvatants "Käbikesed"5. klassile Elva Gümnaasiumi Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Pille Rebane
12:00 Lastejooga algajatele(1.-3. klassile) Puhja Kooli peeglisaal Puhja Kool 10€/kuu Klarika Varik
12:00 Laste laulustuudio Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja 6 € kuu õpetaja Gerli Jõgi
12:20 GLOBE Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Arvet Silk
12:20 Klaveriõpe (individuaalne tegevus) muusikaklass Palupera põhikool tasuta õpetaja Ave-Maria Sild
13:00 Trummiring Konguta rahvamaja Konguta rahvamaja tasuta õpetaja Mihkel Kaljuvee
13:00 Lastejooga edasijõudnutele (1.-3. klassile) Puhja Kooli peeglisaal   10€/kuu Klarika Varika
13:10 Loodusring Puhja Kooli ruum 217 Puhja Kool tasuta õpetaja Imbi Tanilsoo
13:15 Näitering Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Kairit Leesalu
13:15 Meisterdamine Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Heli Lõhmus
13:45 Showtants Konguta kool Konguta rahvamaja tasuta juhendaja Merit Täht
13:55 Teadusring 1.-4.klassile Rannu Kool loodusaineteklass Rannu Kool tasuta õpetaja Merle-Kairit Toom
13:55 Robootikaring Rannu Kooli arvutiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Kaia Kallaste
14.00-15.30 Käsitööring II kooliastmele Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Pille Tani
14:00 Liiklusring 3. klassidele Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Meelis Roosaaar
14:00 Jalgpall (algajad) Puhja Staadion/võimla Puhja Kool ja SK Barca tasuta treener Andres Bõkarev
14:00 Rahvatants (1.-3. klassile) Puhja Seltsimaja Puhja Kool tasuta treener Kristel Maruste
14:00 Võrkpall Puiestee 2, võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
14.05 Lastejooga Rõngu Kk aeroobikasaal Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja Ewe-Ly Oja
14:10 Loodussõprade klubi Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Tiiu Rohtla
14:50 Lastekoor (5.-9. klass) Rannu Rahvamajas muusika- ja kunstiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Merilin Seer
14:55 Rahvamuusika ansambel Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Meelis Roosaar
15:00 Lastekoor (5.-9. klass) Puhja Kooli ruum 135 Puhja Kool tasuta õpetaja Ruth Luts
15:00 Käsitööring Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Teele Kosk
15:00 Jalgrattasport Puiestee 2, Elva Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 26€/kuu treener Arno Lääne 519 35 213
15:00 Fotograafia (3.-9. klassile) Puhja Kooli ruum 409 Puhja Kool tasuta juhendaja Kadri Raudsepp
15:00 Üldfüüsiline treening (5.-9. klassile) Puhja kooli võimla, jõusaal Puhja Kool tasuta Treener Madis Paju
15:00 Tennis (1.-3. klass) Elva tenniseväljakud Elva Tennisekool 22€/kuu treener Teele Tani, teele@elvatennis.eu
15:00 Võrkpall 4-6 klass Spordiklubi Altia Puiestee 2 võimla   http://skaltia.ee/index.php
15:00 Lõbus judo (1-2 klass) Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
15:00 Õpilasfirma Rõngu KK Rõngu Keskkool tasuta Aleksander Tamm
15:05 Käsitööring käsitööklass Palupera põhikool tasuta õpetaja Kaire Kompus
15.05 Inglise keele klubi Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta  
15:15 Jalgpalliring Puhja Lasteaed Puhja Lasteaed    
15:30 Kalastus Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta juhendaja Riho Pärg, 2x kuus
15:30 Sulgpall(edasijõudnud) Puhja Kooli võimla Puhja Kool 10€/kuu treener Robert Kasela
15:35 Saalihoki 4.-9. klassile Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta õpetaja Risko Nuuma
15:45 Jalgpalliring Puhja Lasteaed      
15:30 kokandus Rõngu Rahavamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Kristi Sassor
16:00 Raadiotehnika ja DJ ring (5.-9. klass) Puhja noortekeskus Puhja Kool tasuta õpetaja Kristjan Veedler
16:00 Judo väikesed meistrid Puiestee 2 judosaal Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
16:15 Showtants (1.-9. klassile) Puhja kooli peeglisaal Minu Tantsukool 15€/kuu  
16:30 Jalgpall Puhja Staadion /võimla Puhja Kool tasuta treener Andres Bõkarev
16:30 Lõbus judo Spordiklubi Altia Murumuna lasteaia saal 15€/kuu http://skaltia.ee/index.php
17:00-19:00 Jõusaalitreenigud Elva Gümnaasiumi Puiestee 2 jõusaal SK Jõusport 20€/kuu treener Mihkel Ruut, tel: 58371880. Lisainfo www.jousport.ee
17:00 Väikelaste tantsuring Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta juhendaja: Ave Holtmeier , alustab oktoobris
17:15 Judo meistrid   spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
18:00 Näitering Aakre rahvamaja Aakre rahvamaja tasuta Katrin Uffert
NELJAPÄEV
9:00 Lasteaia meisterdamisring Valguta Lasteaed-Algkool Vlaguta Lasteaed-Algkool tasuta Moonika Tulf
12:00 Klaveriõpe (individuaalne tegevus) Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja 6 € kuu õpetaja Vaida Räpp
12:00 Laste laulustuudio Rannu Rahvamaja Rannu Rahvamaja 6 € kuu õpetaja Gerli Jõgi
12:20 GLOBE Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Arvet Silk
12:20 Meisterdamine Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Heli Lõhmus
13:00 Võrkpall 1-3 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
13:10 Kodulooring (5.-9. klass) Rõngu KK ruum 123 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Anne Leppik
13:15 Laste jooga Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta treener Ewe-Ly Oja
13:30 Käsitööring Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Moonika Tulf
13:55 Võrkpall 4-6 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
14:00 Liiklusring 3. klassidele Elva Gümnaasium Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Meelis Roosaaar
14:00 Showtants (1.-9. klassile) Rannu Rahvamaja peeglisaal Rannu Rahvamaja tasuta treener Merit Täht
14.00-15.30 Karate grupid Puhja Kooli peegelsaal Puhja Kool/Falco klubi 10€/kuu treenerid Mihkel Liivakant ja Lauri Mengel
6. tund Mudilaskoor ruum 135     õpetaja Anne Soosaar
6.tund Loodusring Puhja Kooli ruum 217 Puhja Kool tasuta õpetaja imbi Tanilsoo
14:00 Tüdrukute akadeemia Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta toimub 18.10, ringi juhendaja Grete Kald
14:00 Võrkpall 1-3 klass Puiestee 2 võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
14:05 Kodundus ja käsitöö (4.-9) Rõngu KK ruum 145 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Kaire Kompus
14:10 Muusikaring Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Margit Aigro
14:10 Kokandusring Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta juhendaja Leelo Reha
14:10 Spordiring Palupera staadion, saal Palupera põhikool tasuta õpetaja Raul Lehismets
14:10 Robootika arvutiklass Palupera põhikool tasuta õpetaja Taimur Treier
14.30-16.30 Loomering iga nädal Rannu Noortekeskus MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Teele Kosk
14:50 Võrkpall 7-9 klass Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta treenerid: Kaja Kangur; Tiia Runthal
15:00 Saalihoki 4.-9. klassile Puhja kooli võimla Puhja Kool tasuta treener Tanel Ojaste
15:00 Võrkpall 4-6 klass Spordiklubi Altia Puiestee 2 võimla   http://skaltia.ee/index.php
15:00 Jalgrattasport Puiestee 2, Elva Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 26€/kuu treener Arno Lääne 519 35 213
15:00 Kergejõustik Puhja kooli staadion, võimla, jõusaal Puhja Kool tasuta treener Madis Paju
15:30 Neidude akadeemia Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Grete Kald esimene kord 4 oktoober 2x kuus
15:35 Puutööring Rannu Kooli tööõpetuseklass Rannu Kool tasuta õpetaja Ainar Kinsigo
16:00 Hoburing Tobra Hobused Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja: Merike, 2x kuus Tutvume hobustega, kuidas nende hoolitseda
16:00 Jalgpall (edasijõudnud) Puhja Staadion/võimla Puhja Kool ja SK Barca klubitasu osaliselt treener Andres Bõkarev
16:00 Lõbus judo (1-2 klass) Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
17:00 Päästering Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta juhendaja Kalle Raja
17:00 Lõbus judo (5 aastased ja vanemad) Puiestee 2 judosaal Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
17:00 Robootika (1.-3. klassile) Puhja Kooli ruum 409 Puhja Kool tasuta õpetaja Janno Reinomägi
18:00 Rulakool, ilusate ilmade jätkumiseni Rannu park MTÜ Tõusvad Tähed tasuta Juhendaja Romario Siimer
19:00 Võrkpall 7-12 klass Puiestee 2 võimla Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php

 

REEDE
11.05 Rahvatants "Käbikesed" 5. klassile Elva Gümnaasiumi Tartu mnt maja Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Pille Rebane
12:00 Inglise keel (1.-2. klassile) Puhja kooli ruum 311 Bumble Erahuvikool 25€/kuu õpetaja Paula Luks
12:00 GLOBE Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Arvet Silk
12:00-14:00 Piibliring 1-3 klass Puhja Kooli ruum 217 Puhja Kool tasuta õpetaja Imbi Tanilsoo
12.00-18.00 Trummiring Rannu Noortekeskuses MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Edward Richard Rikka
12:05 Arvutiring 1. klassile Rannu Kooli arvutiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Ülle Tensmann
12.10-13.50 Lugemispesa Elva Gümnaasium Elva Gümnaasium tasuta õpetaja Anne Koppel
12.15 Folklooriring (1. klass) Rõngu KK ruum126 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Erle Mägi
12:20 Spordiring staadion, saal Palupera põhikool tasuta õpetaja Raul Lehismets
12:30 Rütmikaring (1. klassile) Valguta Lasteaed-Algkool Valguta Lasteaed-Algkool tasuta juhendaja Ann Luikmäe
13.00 või 15.00 Kodutütred (3.-9. klass)+ laagrid Puhja kooli ruum 315 Puhja Kool tasuta juhendaja Ülle Närska, Julia Siimberg
13:00 Sulgpall 1.-5. klassile Puhja kooli võimla Puhja Kool 10€/kuu treener Robert Kasela
13.15 Näitering Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Kairit Leesalu
13:15 Loodussõprade klubi Palupera põhikool Palupera põhikool tasuta õpetaja Tiiu Rohtla
13:45 Rahvastepall 4.-5. klassile Rannu Kooli võimla Rannu Kool tasuta õpetaja Risko Nuuma
13:55 Robootikaring Rannu Kooli arvutiklass Rannu Kool tasuta õpetaja Kaia Kallaste
14:15 Võrkpall (III kooliastmele) Puhja kooli võimla Puhja Kool tasuta treener Evelin Salu
14:30 Jalgpall (algajad) Rannu Kooli võimla/staadion Rannu Kool/SK Barca   treener Andres Bõkarev
15:00 Kergejõustik Rõngu KK võimla Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Kalev Külv
15.30-17.00 Robootika 4.-6. klassi õpilastele (Piiratud arv kohti!) Elva Gümnaasium Puiestee arvutiklass 223 Elva Gümnaasium tasuta juhendaja Angeelika Ots
16:00 Jalgpall (algajad) Puhja staadion/võimla Puhja Kool ja SK Barca   treener Andres Bõkarev
16:00 Rannu Kodutütarde Koondus. 7.09. esimene kohtumine. Liikuv ring 1 või kaks korda kuus. Lisaks matkad, laagrid jm ühistegevused Rannu Noortekeskus MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Kristin Tobber
16:00 Judo väikesed meistrid Puiestee 2 judosaal Spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
17:00-19:00 Jõusaalitreenigud Elva Gümnaasiumi Puiestee 2 jõusaal SK Jõusport 20€/kuu treener Mihkel Ruut, tel: 58371880. Lisainfo www.jousport.ee
17:00 Judo meistrid Puiestee 2 judosaal spordiklubi Altia   http://skaltia.ee/index.php
Kokkuleppeliselt RežiiRing Elva Gümnaasium Puiestee 2 Elva Gümnaasium tasuta juhendaja Egert Silk
18:00 Jalgpall (edasijõudnud) Rannu Kooli võimla/staadion Rannu Kool/SK Barca   treener Andres Bõkarev
LAUPÄEV
1 kord kuus Noorkotkad (4.-9. klass) Puhja Kooli ruum 315 Puhja Kool tasuta juhendaja Taavi Oja
16:00 Draamalaager Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja Mari-Liis Vanaisak, esimene draama laager
PÜHAPÄEV
11:00 Rannu Noorkotkaste Koondus. 9.09 esimene kohtumine. Liikuv ring korra kuus. Lisaks matkad, laagrid, jm ühistegevused Rannu Noortekeskus MTÜ Tõusvad Tähed Tasuta Juhendaja Aire Tamm
10:00 Trummiõpe Rõngu Rahvamaja Rõngu Noortekeskus tasuta Juhendaja: Edward Richard Rikka
16:00 Muusikastuudio Rõngu Rahvamaja Rõngu Rahvamaja tasuta Juhendaja:Külli Teearu
           
KOKKULEPPEL
kokkuleppel GLOBE Rõngu KK ruum 220 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Stiina Lõhmus
kokkuleppel Laulustuudio Rõngu KK ruum 126 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Erle Mägi
kokkuleppel Keemiaring Rõngu KK ruum 223 Rõngu Keskkool tasuta õpetaja Merike Luik
kokkuleppel Miniteaduskool (1.-3. klass) Rõngu KK ruum 223 Rõngu Keskkool tasuta õp. Merike Luik, õp. Stiina Lõhmus
kokkuleppel Näitering (5.-9. klass) Rõngu KK ruum 233 Rõngu Keskkool tasuta õp Aino Kommisaar
kokkuleppel Heli-ja valgustehnoloogia /stuudiotöö Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta juhendaja Steven Kingo, alustab oktoobris 2x kuus
  Korvpall ja saalihoki Rõngu Kk võimlas Rõngu Rahvamaja tasuta MTÜ Kvaliteetaeg,alustab oktoobris
  Matkaõpe   Rõngu Rahvamaja tasuta Kristjan Moorast alustab oktoobris 2x kuus
  Discgolf   Rõngu Rahvamaja tasuta Jakko Isup ,alustab oktoobris 2x kuus
  Rahvatants Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta Sirle Lüüs, alustab oktoobris
  Fotograafia, video ja kujundus Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahvamaja tasuta Liisi Roosenberg, alustab oktoobris 2x kuus
  Kabe Rõngu Rahvamajas Rõngu Rahavamaja tasuta Kaido Raidla, alustab novembris
Kokkuleppel Solistide ansambel Rõngu KK ruum 126 Rõngu Rahvamaja tasuta Erle Mägi
  Jahindusring Metsas Rõngu Rahvamaja tasuta Gert ja Toomas Klein