Huvitegevuse kalender

ELVA VALLA HUVIHARIDUSE JA HUVITEGEVUSE KALENDER 2019/2020

Elva huviala- ja koolituskeskus 

TUNNIPLAAN

 

Elva muusikakool

HUVIALAD

 

AK Altia

 

TREENINGUD

 

FC Elva

TREENINGUD

 

Elva spordiliit (kergejõustik)

TREENINGUD

 

Elva laskespordiklubi

TREENINGUD

 

ESMASPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

11.05-11.50

Arvutiring (1. klass)

Martiina Viil

Valguta lasteaed-algkool

12.00-12.45

Arvutiring (2. klass)

Ann Luikmäe

Valguta lasteaed-algkool

12.00-12.45

Näitering

Lea Pung

Valguta lasteaed-algkool

12.15-13.55

Nutisport (1.-4. klass)

Merle Lint

Puhja kooli arvutiklass

12.20-13.05

Lugemispesa (1.-2. klass)

Monika Tasa

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.20-13.05

Globe

Arvet Silk

Palupera kool

12.20-13.05

Puutöö

Taimur Treier

Palupera kool

12.55-13.40

Rütmika

Ann Luikmäe

Valguta lasteaed-algkool

12.55-

RN- Stuudio

Merit Täht

Konguta kool

13.00-14.40

Mudilaskoor

Merilin Seer

Rannu kool

13.00-13.45

Võrkpall (1.-2. klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

13.15-14.00

Legodega meisterdamine (1.-2. klass)

Külli Varep

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Rahvamuusika (1.-6. klass)

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Algklasside näitering

Relika Kalbus

Palupera kool

13.55-15.35

Võrkpall (3.-6.  klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

14.00-16.00

Kokandusring

Magdalena Kalev

Rannu Pere- ja Noortekeskus

14.00-15.00

Kandlering (1.-4. klass)

Anneli Klaus

Puhja Noortekeskus

14.30-15.30

Judo (lasteaia- ja kooolilapsed)

Marek Pihlak/Spordiklubi Altia

Rannu Rahvamaja peeglisaal

14.10-14.55

Liiklusring (1.-6. klass)

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

15.00-16.00

Saalihoki (5.-9. klass)

Tanel Ojaste

Puhja kooli võimla

15.00-16.00

Üldfüüsiline treening (5.-9. klass)

Madis Paju

Puhja kooli võimla, jõusaal

15.00-15.45

Lastekoor (5.-9. klass)

Ruth Luts

Puhja kooli aula

15.00-16.30

Jalgpall FC Elva

FC Elva

Rõngu keskkool

15.05-15.50

Jalgpall

FC Elva Marek Naaris

Palupera kool

15.05-15.50

Ettevõtlus

Taimur Treier

Palupera kool

15.30-16.10

Inglise keel

MTÜ Fredy

Puhja lasteaed

15.35-17.10

Võrkpall (7.-9.  klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

15.50-18.00

Sulgpall

Robert Kasela

Puhja kooli võimla

16.00-17.00

Showtants (1.-9. klass)

Gerda Bergmann

Puhja kooli peegelsaal

16.00-16.45

Neidudekoor (7.-12. klass)

Merike Allik

Elva gümnaasium Puiestee 2

16.15-16.55

Inglise keel

MTÜ Fredy

Puhja lasteaed

16.30-

Võrkpall

Kaja Kangur

Konguta kool

17.00-19.00

JJ Street

Lener Karu

Elva gümnaasium Tartu mnt 3 peeglisaal

17.05-18.35

Korvpalliklubi BC Elva

Lehar Kumari

Rannu kool

18.00-19.30

Jalgpall A-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

18.30-19.30

FC Elva tantsutüdrukud

Alina Samoilova

Elva gümnaasium Tartu mnt 3 peeglisaal

16.30-17.15

Triiniks tantsuklubi

Ingrid Hamer

Elva Lasteaed Murumuna saal

TEISIPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

11.15-

Muinasjututuba (1. klass)

Riina Lukka

Rõngu keskkool

12.00-

Puutöö

Inno Laur

Konguta kool

12.15-

Eve-Ly lastejooga

Eve-Ly

Rõngu rahvamaja

12.05-12.50

Rahvastepall (1.-3. klass)

Risko Nuuma

Rannu kool

12.15-

Jalgpall FC ELva

FC Elva Denis Samoilov

Konguta kool

12.20-13.05

Loovtegevus (1. klass)

Sirje Ruus

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.20-13.05

Globe

Arvet Silk

Palupera kool

12.20-13.05

Kunstiring

Marika Viks

Palupera kool

13.00-14.25

Puutööring (1.-6. klass)

Harri Irv

Aakre lasteaed-algkool

13.10-13.55

Mudilaskoor (1.-4. klass)

Anne Soosaar

Puhja kooli aula

13.10-

Näitering (2.-4. klass)

Anu Ostrak

Rõngu keskkool

13.15-14.00

Loovtegevus (2. klass)

Sirje Ruus

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Robootika (1. klass)

Ave Sugul

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Lastejooga

Ewe-Ly Oja

Palupera kool

13.15-14.00

Kunstiring

Marika Viks

Palupera kool

13.40-14.25

Puutööring (3.-6. klass)

 

Aakre lasteaed-algkool

13.45-14.30

Lauluring

Anne Soosaar

Puhja kooli aula

13.45-

Piibli- ja kultuuriloo ring

Kristiina Lõhmus

Konguta kool

13.45-

Kunstiring

Meeli Treier

Konguta kool

13.45-

Unicorn Squad

Marta Külaots

Konguta kool

13.50-14.35

Muusika

Meelis Roosaar

Valguta lasteaed-algkool

13.55-14.40

Teadusring (4.-7. klass)

Merle-Kairit Toom

Rannu kool

13.55-15.35

Kunstiring

Kaia Kallaste

Rannu kool

14.00-16.00

Käsitööring

Teele Kosk

Puhja kooli 3k klassis

14.05-

Näitering (2.-4. klass)

Anu Ostrak

Rõngu keskkool

14.10-14.55

Rahvatants (1.-6. klass)

Pille Rebane

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.10-14.55

Näitering

Kairit Leesalu

Palupera kool

14.45-16.15

Draamaring

Aire Tamm

Rannu Pere- ja Noortekeskus

15.00-16.00

Kergejõustik (1.-9. klass)

Madis Paju

Puhja kooli võimla/staadion/peegelsaal/jõusaal

15.00-15.45

Lastekoor (5.-9. klass)

Ruth Luts

Puhja kooli aula

15.00 v 16.00

Näitering (5.-9. klass)

Kersti Aadusoo

 

15.05-15.50

Näitering

Kairit Leesalu

Palupera kool

15.05-15.50

Muusikaring

Margit Aigro

Palupera kool

15.15-16.15

Jalgpall

Andres Bõkarev

Puhja lasteaed

15.35-17.10

Saalihoki (4.-9. klass)

Risko Nuuma

Rannu kool

15.05-16.35

Elva Unicorn Squad 2. kursus

T. Tammekivi ja H. Riisaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

16.00-17.30

Jalgpall C-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

16.30-17.30

Pallimängud

Kristjan Moorast

Rõngu rahvamaja

16.30-

Võrkpall

Kaja Kangur

Konguta kool

17.10-18.40

Jalgpall

Andres Bõkarev

Rannu kool

17.30-18.30

Ringtreening (3. -9. klassi tüdrukud)

Sirli Viks

Puhja kooli võimla

18.00-19.30

Jalgpall B-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

16.30-17.30

FC Elva

Vaido Koddala

Elva Lasteaed Murumuna

KOLMAPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

12.15-

FC Elva jalgpall

FC Elva Denis Samoilov

Konguta kool

12.20-13.05

Mänguring (1.-2. klass)

Terje Tammekivi

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.20-13.05

Globe

Arvet Silk

Palupera kool

12.20-13.05

Klaveriõpe

Ave-Maria Sild

Palupera kool

12.20-13.05

Meisterdamine

Heli Lõhmus

Palupera kool

12.20-13.05

Mudilaskoor (1. klass)

Ehtel Kuldvere-Vent

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.55-13.40

Arvutiring (3.-4. klass)

Martiina Viil

Valguta lasteaed-algkool

12.55-

RN Stuudio

Merit Täht

Konguta kool

12.55-

Robootika ja programmeerimine

Taimur Treier

Konguta kool

13.00-15.30

Robootikaring

Kaia Kallaste

Rannu kool

13.10-

Kodulooring (5.-9. klass)

Anne Leppik

Rõngu keskkool

13.15-14.45

Elva Unicorn Squad 1. kursus

T. Tammekivi ja H. Riisaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Klaveriõpe

Ave-Maria Sild

Palupera kool

13.15-14.00

Meisterdamine

Heli Lõhmus

Palupera kool

14.00-18.00

Kitarriõpe

Liisa Tulvik

Rannu Pere- ja Noortekeskus

13.40-14.25

Muusikaring 1.-6. klass

Eda Luht

Aakre lasteaed-algkool

14.00-15.00

Rahvastepall 3-4 klass

Tanel Ojaste

Puhja kooli võimla

14.00-15.00

Üldfüüsiline treening

Madis Paju

Puhja kooli võimla, jõusaal

14.00-15.30

Tekstiilikunst (4.-6. klass)

Pille Tani

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.10-14.55

Liiklusring (1.-6. klass)

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.10-14.55

Rahvatants (1.-6. klass)

Pille Rebane

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.10-14.55

Klaveriõpe

Ave-Maria Sild

Palupera kool

14.10-14.55

Käsitöö

Kaire Kompus

Palupera kool

14.10-14.55

Inglise keele klubi

Riina Tark

Palupera kool

14.30-15.30

Judo (lasteaia- ja kooolilapsed)

Marek Pihlak/Spordiklubi Altia

Rannu Rahvamaja peeglisaal

14.50-16.25

Lastekoor

Merilin Seer

Rannu kool

15.00-

Meediaring (7.-11. klass)

Aleksander Tamm

Rõngu keskkool

15.05-15.50

Klaveriõpe

Ave-Maria Sild

Palupera kool

15.05-15.50

Jalgpall

FC Elva Marek Naaris

Palupera kool

15.05-15.50

Käsitöö

Kaire Kompus

Palupera kool

15.05-15.50

Inglise keele klubi

Riina Tark

Palupera kool

15.30-17.00

Tehnikaring

OÜ Merkuur

Rannu Pere- ja Noortekeskus

15.30-17.30

Sulgpall

Robert Kasela

Puhja kooli võimla

15.35-17.10

Saalihoki (4.-9. klass)

Risko Nuuma

Rannu kool

16.30-

Pallimängud

Kristjan Moorast

Rõngu rahvamaja

17.30

Robootika (1.-3. klass)

Janno Reinomägi

Puhja kooli arvutiklass

17.00-18.00

Showtants (1.-9. klass)

Gerda Bergmann

Puhja kooli peegelsaal

17.30-19.00

Jalgpall A-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

 

Trummiring

Edward Richard Rikka

Puhja Noortekeskus

16.30-17.15

Triiniks tantsuklubi

Ingrid Hamer

Elva Lasteaed Murumuna

NELJAPÄEV

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

8.00-8.45

Arvutiring (5.-6. klass)

Liina Laaser

Aakre lasteaed-algkool

8.00-8.45

Mudilaskoor (1. klass)

Ehtel Kuldvere-Vent

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.00-

Mudilaskoor

Merilin Seer

Konguta kool

12.00-

Puutöö

Inno Laur

Konguta kool

12.05-13.00

Võrkpall (4. ja 7. klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

12.20-13.05

Globe

Arvet Silk

Palupera kool

12.20-13.05

Liiklusring

Heli Lõhmus

Palupera kool

12.55-13.40

Käsitööring

Moonika Tulf

Valguta lasteaed-algkool

12.45-13.30

Programmeerimine (1.-2. klass)

Liina Laaser

Aakre lasteaed-algkool

12.55-

Kabering

Kaido Raidla

Konguta kool

13.00-

Kokandusring

Lily Šanin

Konguta kool

13.00-13.55

Võrkpall (1.-3. klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

13.10-14.45

Lastejooga (1.-4. kl)

Klarika Varik

Puhja kooli peegelsaal

13.10-13.55

Mudilaskoor (1.-4. kl)

Anne Soosaar

Puhja kooli aula

13.10-13.55

Piibliring

Imbi Tanilsoo

Puhja kooli 3.i klass

13.10-

Mudilaskoor (2.-4. kl)

Erle Mägi

Rõngu keskkool

13.15-14.55

Mudilaskoor (1.-4. kl)

Ehtel Kuldvere-Vent

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Spordiring

Raul Lehismets

Palupera kool

13.15-14.00

Liiklusring

Heli Lõhmus

Palupera kool

13.15-14.00

Muusikaring

Margit Aigro

Palupera kool

13.15-14.00

Kabe-ja malemängu ring

Priit Loide

Palupera kool

13.15-13.40

Kandlering (edasijõudnud)

Kersti Haljasmets

Aakre lasteaed-algkool

13.15-14.00

Rahvamuusika

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.55-14.40

Võrkpall (5.-6. klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

13.10-

Kodulooring (5.-9. klass)

Anne Leppik

Rõngu keskkool

13.40-14.25

Kandlering (algajad)

Kersti Haljasmets

Aakre lasteaed-algkool

13.45-

Nuputamisring

Vilma Pabbo

Konguta kool

13.45-

Teadusring

 

Konguta kool

14.00-15.30

Käsitöö (1.-6. klass)

Pille Tani

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.00-14.45

Showtants

Ewe-Ly Oja

Aakre lasteaed-algkool

14.10-14.55

Loodussõbrad

Tiiu Rohtla

Palupera kool

14.10-14.55

Muusikaring

Margit Aigro

Palupera kool

14.10-14.55

Kabe-ja malemängu ring

Priit Loide

Palupera kool

14.10-14.55

Liiklusring (1.-6. klass)

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

14.05-

RN Stuudio hip-hop (1.-3. klass)

Merit Täht

Rõngu rahvamaja

14.30-17.00

Loomering

Teele Kosk

Rannu Pere- ja Noortekeskus

14.40-

Korvpall

 

Konguta kool

14.45-16.20

Võrkpall (8.-9.  klass)

Kaja Kangur ja Tiia Runthal

Rannu kool

14.50-

RN Stuudio hip-hop (4.-6. klass)

Merit Täht

Rõngu rahvamaja

15.00

Režiiring (7.-12 klass)

Egert Silk

Elva gümnaasium Puiestee 2

15.00-16.00

Saalihoki (5.-9. kl)

Tanel Ojaste

Puhja kooli võimla

15.00-16.00

Kergejõustik (1.-9. kl)

Madis Paju

Puhja kooli võimla/staadion/peegelsaal/jõusaal

15.00-16.00

Bioloogia- ja füüsikahuviliste ettevalmistus olümpiaadideks ja ainevõistlusteks

Geil Siim

Elva gümnaasium Puiestee 2

15.05-15.50

Spordiring

Raul Lehismets

Palupera kool

15.05-15.50

Robootika

Taimur Treier

Palupera kool

15.05-15.50

Loodussõbrad

Tiiu Rohtla

Palupera kool

15.05-15.50

Kabe-ja malemängu ring

Priit Loide

Palupera kool

15.15-15.50

Lastejooga

Klarika Varik

Puhja lasteaed

15.30-17.00

Arvutiring

Aimar Soots

Rannu kool

16.00

Puutööring

Ants Prii

Puhja kooli puutöömaja

16.20-17.50

Korvpalliklubi BC Elva

Lehar Kumari

Rannu kool

16.30-

Võrkpall

Kaja Kangur

Konguta kool

17.00-18.00

Jalgpall

Tambet Kivi

 

17.00-18.00

JJ Street

Lenel Karu

Elva gümnaasium Tartu mnt 3 peeglisaal

17.55-19.25

Jalgpall

Andres Bõkarev

Rannu kool

18.00-19.00

Neidudekoor (7.-12. klass)

Merike Allik

Elva gümnaasium Puiestee 2

18.30-21.00

FC Elva tantsutüdrukud

Alina Samoilova

Elva gümnaasium Tartu mnt 3 peeglisaal

REEDE

KELL

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

8.00-8.45

Arvutiring (1., 3. ja 4. klass)

Liina Laaser

Aakre lasteaed-algkool

8.55-9.40

Arvutiring (2. klass)

Liina Laaser

Aakre lasteaed-algkool

12.00-

Robootika

Taimur Treier

Konguta kool

12.00-12.45

Robootika (1.-2. klass)

Ann Luikmäe

Valguta lasteaed-algkool

12.05-12.50

Rahvastepall (4.-5. klass)

Risko Nuuma

Rannu kool

12.05-13.45

Meisterdamisring (1.-4. klass)

Ülle Tensmann

Rannu kool

12.05-12.50

Teadusring (1.-3. klass)

Merle-Kairit Toom

Rannu kool

12.15-

Folkloor (1.-2. klass)

Erle Mägi

Rõngu keskkool

12.20-13.05

Globe

Arvet Silk

Palupera kool

12.20-13.05

Lastejooga (1.-2. klass)

Reelika Püll

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

12.55-

Fredy inglise keel

Hanna-Liisa Tamm

Konguta kool

12.55-

Rahvatants

Kaie Tali

Konguta kool

13.00-15.00

Sulgpall

Robert Kasela

Puhja kooli võimla

13.00 v15.00

Kodutütred ja noorkotkad

Ülle Närska ja Julia Siimberg

Puhja kool

13.15-14.55

Poistekoor (1.-6. klass)

Meelis Roosaar

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.55

Lastekoor (5.-6. klass)

Ehtel Kuldvare-Vent

Elva gümnaasium Tartu mnt 3

13.15-14.00

Spordiring

Raul Lehismets

Palupera kool

13.15-14.00

Kunstiring

Marika Viks

Palupera kool

13.40-14.25

Näitering 1.-6. klass

Merle Kiissa

Aakre lasteaed-algkool

13.55-15.35

Robootikaring

Kaia Kallaste

Rannu kool

14.00-18.00

Trummiring

Edward Richard Rikka

Rannu Pere- ja Noortekeskus

14.30-16.30

Programmeerimine (4.-6. klass)

Liina Laaser

Aakre lasteaed-algkool

14.50-16.30

Puutööring

Ainar Kinsigo

Rannu kool

15.00-16.30

Jalgpall C-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

15.00

Raadiotehnika ja DJ ring

Kristjan Veedler

Puhja noortekeskus

15.00-16.30

Jalgpall FC Elva

FC Elva

Rõngu keskkool

15.35-17.05

Jalgpall

Andres Bõkarev

Rannu kool

16.30-18.00

Jalgpall B-grupp

Andres Bõkarev

Puhja kooli staadion/võimla

KOKKULEPPEL

AEG

TEGEVUS

JUHENDAJA

ASUKOHT

kokkuleppel

Muusikaring (7.-9. kl)

Ruth Luts

Puhja kooli aula

kokkuleppel

Miniteaduskool (1.-3. klass)

Stiina Lõhmus ja Merike Luik

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Laulustuudio (2. -4. klass)

Erle Mägi

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Näitering (5.-9. klass)

Aino Kommisaar

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Puutööring (2.-9. klass)

Meelis Ilves

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Jõusaali treening (7.-12. klass)

Priit Lehismets

Rõngu keskkool

1 kord kuus kokkuleppel

Rannu Noorkotkad  ja  Rannu Kodutütred

Noorkotkad Aire Tamm, Kodutütred Magdalena Kalev

Rannu Pere- ja Noortekeskus

kokkuleppel

Seikluskasvatusring

Maret Kalnitski

Rannu Pere- ja Noortekeskus

kokkuleppel

Spordiring

Maret Kalnitski

Rannu Pere- ja Noortekeskus

kokkuleppel

GLOBE (5.-9. klass)

Stiina Lõhmus

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Keemiaring (8.-12. klass)

Merike Luik

Rõngu keskkool

kokkuleppel

Keemiaring (7.-12. klass)

Kaja Kalmus

Elva gümnaasium Puiestee 2