« Tagasi

Ulila Suveaias saab jõuluvanade orkestri saatel jõululaule laulda

Pühapäeval, 15. detsembril kell 17–18.30 toimub Ulila Suveaias kogupere jõulupidu, kus särtsakate Jõuluvanade orkestri saatel üheskoos jõululaule lauldakse.

Kui enamasti toimuvad jõuluüritused linnades, siis meie teeme vastupidi – viime üritused linnast välja. Ulila Suveaed on oma kauni loodusega jõuluaja koguperesündmuseks sobiv koht – eelmistel aastatel lõi küünalde, tõrvikute ja tuledega kaunistatud aed sooja ja jõululiku õhkkonna.

Laulusõnade oskamise pärist muret tundma ei pea – sõnad kuvatakse suurele ekraanile. Erilist jõuluelamust pakub Jõuluvanade orkester – kui tavaliselt on jõuluvanad ikka ükshaaval ametit täitmas ja kinke jagamas, siis Ulila Suveaias on võimalik neid lausa terve orkestrina näha ja kuulda.

Peale esinemist kuulavad jõuluvanad laste luuletusi ning jagavad vastu magusaid kingipakke.

Sündmust toetab Elva vald ning see on kõikidele osavõtjatele tasuta. Üritust aitavad korraldada ka Uula Huvikeskus ja MTÜ Soovere.

Eelnev registreerimine pole vajalik.  Kõigil on vaba luba sündmust ja suveaeda pildistada ning meie fotograafi tehtud pilte kasutada.

Ulila Suveaed asub Tartumaal Elva vallas Ulila alevikus ning on taasavatud alates 2016. aastast. MTÜ Ulila Suveaed eesmärgiks on taastata kunagine legendaarne vaba aja veetmise koht oma täies hiilguses. Suveaed on avatud huvilistele igal ajal, kuid toimuvad ka erinevad sündmused, näiteks tähistatakse emade-, lastekaitse- ja taasiseseisvumispäeva, toimuvad talgud, teatrietendused ja kinoõhtud.

Lisainfo:
Ülari Toots, tegevjuht
MTÜ Ulila Suveaed
tel 5073842 või info@ulilasuveaed.ee